Editörler : Pangaea

ahmet48
Şef
05 Mayıs 2013 15:08

PROJEMİZ VAR BU ANLAMDA DERNEĞİMİZE SAHİP ÇIKALIM.

cansudenizli
Kapalı
10 Mayıs 2013 02:49

puha birde sosyolog niki var .tamam tamam atanın sonra pdrcilerin öğrencileri olursunuz... amacım insanların birşeyi yapmadan önce onun gelecekteki istatiksel gerçekleşme olanaklarını dikkate almaları..

soyolog5454, 11 yıl önce

daha öncesinde atanan arkadaşlarımız kapak olmuştur size :) şişip şişip biri gazımızı alsın diye 8 ay önceki başlığı güncelliyorsun sefil herif.

cansudenizli
Kapalı
10 Mayıs 2013 02:51

allah razı olsun yaa ben çok uğraştım ama anlatamıyorum hiçkimseye hocam bırak atansınlar ben aynen şu sroyu soyrm" hocam branş?? rehber öğretmenim..peki çakma mı yoksa gerçek mi??" çakma değilse eyvallah çakmaysa cevabım : ooo hocam benden öğrenecğiniz çok şey var ....

yecxx, 12 yıl önce

nurhak

bana pdr ile sosyolojinin yakınliğini bir anlatsana

eagLeNL
Aday Memur
14 Ağustos 2013 00:09

Astronot açığı varmış koşun.

mlkysf
Memur
15 Ağustos 2013 02:16

gerçek pdr ciler... hani çakması da varmış yaa...... çok komiksiniz yaaaa. hani siz dalga geçiyorsunuz ya bu milletle birgün sizinle öyle bir dalga geçilecek ki göreceksiniz gününüzü. Allah ın öyle bi sopası var ki...

koşun astronot açığı var diyen ve kendisini eğitimci olarak gören GERÇEK PDR Cİ arkadaş da daha sosyologlara laf atıyor yaa hey Allah ım yaaa. sen mi yetiştireceksin o çocukları ha sen mi?????

siz bu zijniyetle öyle çocuklar yetiştiriyorsunuz ki gözlerimiz yaşarıyor

işte o yüzden devlet her okula bi sosyolog çalışmasını başlattı geç te olsa sizin bu işi halledemeyeceğinizi gördü ... yazık bu kadar korkmayın sosyologlardan yaaaaa çok komik oluyorsunuz ...

15 Ağustos 2013 02:37

Herkes mesleğini yapsın arkadaşım pdr mezunu dururken sizleri niye alsınlar.Sınıf öğretmeniyim benlik bir durum değil ama okumak isteyen adam rehberlik öğretmeni diye okumuş zaten siz de sosyolog olmak için okudunuz.

mlkysf
Memur
15 Ağustos 2013 03:20

tamam buna itiraz eden mi var.hem ben bu kadar yazı arasında hiç onlar dursun bizi atayın gibi bi yazı görmedim. zaten öncelik onların kalan kadrolara sosyologlardan alıyor ve onunda belirli kriterleri var.artı onu okuyan astronot var diyen kendini eğitimci sanan adamdan çok daha iyi pdr cilik yapar sosyologlar siz kafanızı yormayın hocam.

ümit-et-yinede
Kapalı
17 Ağustos 2013 08:38

merhaba arkadaşlar bende sosyoloğum tam destek veriyorum, kalan boş kadrolar en yakın branş bizim

muallim_35
Şef
23 Ağustos 2013 09:23

İnşallah 500+ ve pdr izni çıkar

Toplam 49 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi