Editörler : Lanet
24 Ağustos 2012 16:10

İçişleri Bakanlığı'nda aday memurun eş durumundan tayini!!!!!!!

İçişleri Bakanlığı'nda 8 aylık memurum eşim sgk da memur olarak çalışıyor eş durumundan tayin istemeyi düşünüyorum fakat müdürüm asaletim dolmadan gönderemeyeceklerini söyledi.Bakanlığı aradığımda böyle bi şartın olmadığını asalet dolmasada tayin hakkımın olduğunu dile getirdi.Müdürümde olumsuz cevap verince dilekçe vermedim haliyle.Tayin konusunda deneyimli birinden yardım istiyorum lütfenn dilekçemi vermelimiydim acaba???? :((

layra
Şube Müdürü
24 Ağustos 2012 20:25

benim adaylık süresince 3 kere dilekçeme red cevabı geldiki(alttan da baya uğraşıldı) ssunu anladım eşin asker veya polis değilse olmuuyor adayken ankara banada aynısını demişti 6 ayn bittikten sonra sicil amirinin onayı denmişti ama malesef işler öyle yürümüyor benimde asalet 1 ay önce yazıldı daha yeni vericem dilekçemi hayırlısı...

khrmnknl
Şef
24 Ağustos 2012 21:03

astsubay olan bir kişi ve devlet memuru olma ihtimali olan bir kişi evlendiğinde eş durumundan atanma ihtimallerinde hangisi hangisine tabiidir?devlet memurluğunu tercih ederken bu atanma konusunu göz önünde bulundurarak hangi kurumları tercih etmeliyim YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM,TEŞEKKÜRLER

maliyede23
Aday Memur
24 Ağustos 2012 22:00

Bende red olacagini dusundugum icin verme cesaretinde bulunamadim :( layra senin asaletin kacini ayinda doldu ?? Bizim mudurde gidecegimi bile bile sureyi uzatir diye de dusunuyorum acikcasi

layra
Şube Müdürü
25 Ağustos 2012 11:16

benim asaletim 1 yılı doldurdugum gün verdi müdürüm anlayıslı bir insan 97 puanla verdi 01.08.2011 de işe başladım 01.08.2012 de asalet müdür teklif etti kaymakam onayladı ama il bekletiyo tayin nedeniyle:)

maliyede23
Aday Memur
25 Ağustos 2012 14:34

Benim de 12.ayda yilim doluyor ama onaylanmasi ocagi veya subati bulacak diyede tereddut edediyorum cunku vali yardimcisida sureyi uzatmak istiyor.biktirana kadar dile getirmeyi dusunuyirum belki pes ederde bian once gonderirler beni :))

superag
Aday Memur
28 Ağustos 2012 13:21

aynı durumu yaşıyorum bende arkadaşlar benım mudurum allahtan anlayıslı bır ınsan ve herseyı tum ayrıntısıyla anlatıyor.bende bıldıgımı sızlerle paylasayım.

geçici görevlendirme dıye bır yer degıstırme seklı varkı 2 valı arasında olan ne mudurun nede dıgerlerının ınsıyatıfıne kalmadan yer degıstırılebılecek bır durum ama bunun ıcın valılere (bulundugun ve gıdecegın) bızzat ulasabılmek gereklı yanı torpıl:(

ıkıncı durum asaletın arkandan gelmesı sartı ıle acıkcası nasıl oldugunuda pek anlayamadım bana gıtmek ıstedıgım yer tarafından soylenen bır yer degıstırme seklı var ama benım asaltıme az kaldıgı ıcın ve bu yontem suları bulandırabılecegı ıcın ben kalkısmadım.

asalet kalkma suresıne gelıncede eger ılcede calısıyorsanız ıs bır adım daha uzuyor cunku kaymakamın onayından sonra valı onayına sunuluyor ben ılcede calısıyorm benım ıslemlerım 10-12 gun kadar surdu. bırde ben bısıy sormak ıstıorm bugun duydumkı ıcişleri bakanlıgında özur durumu yanı eş vs. diye bir şey yok dedıler öğretmen polisler fln için varmıs bellı donemlerde acılırmıs ama bızde ole bısıy yok kurum amırının ınsıyatıfıne baglı dedıler ve cok uzuldum:( acaba dogrumu?

kgulle
Aday Memur
17 Ekim 2019 16:54

+

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi