Editörler : Pangaea

25 Ağustos 2012 01:17

Bu KİT muhabbet nedir?

herkes kit lere atanma derdinde.bunlar hangi kurumlar neler merkezi atamayla mı oluyor ne oluyor?maaşımı çok iyi nedir her yerde görüyorum. 83.9 puanım var olur mu benim..bunu da bari sorayım:)

bucketheadmst
Yasaklı
25 Ağustos 2012 01:25

şu forumda sorduğum bir soruya da biri cevap versin atlayacam bi yerlerden..(cinsiyetim bayan böyle yazayım da cevaplar gelsin bari hemen !!)

estrella69
Genel Müdür
25 Ağustos 2012 01:28

2. yorumu yapmamış olsaydın anlatırdım

not:erkeğim

publec45
Yasaklı
25 Ağustos 2012 01:29

adam madam kayarım ben buna diyodu ata demirer sovunda hatırladıysan gülersin hatırlamadıysan koy tüne rahmen girsin :D

bucketheadmst
Yasaklı
25 Ağustos 2012 01:35

erkeğim ulan erkeğim :D aga bayan gibi yazı yazınca mesaj kutum doluyor bak şu böyle şu şöyle diye.adaletine tüküreyim dünya! :)) ya arkadaş iki kelime bilen biri yazsa ne olur yani:) dua ederim size bakın atanırsınız :D

estrella69
Genel Müdür
25 Ağustos 2012 01:40

haa sap mısın dur anlatım o zman, ayrımcılık yapıyım biraz :D

kit= kamu iktisadi teşebbüs demek ok olay bu yani ;)

bucketheadmst
Yasaklı
25 Ağustos 2012 01:45

çok komikmiş estralla69 kardeş.Allah şifanı verir inşallah en kısa zamanda :p

estrella69
Genel Müdür
25 Ağustos 2012 01:57

amin :D

alican5506
Daire Başkanı
25 Ağustos 2012 02:45

ya bu forum böyle çok durgun eğitim fakültesine gir bir soru yaz bir ton cvp geliyor burada tık yok arkadaşş.. bn de anlamadım şu kitler nerelerdir maaş nedir ? bir kit muhabbetidir gidiyor ama :D

MeraceL Bahreyn
Kapalı
25 Ağustos 2012 09:33

TCDD, Elektrik Üretim A.Ş., Türkiye Kömür İşletmeleri,MKE,DHMİ gibi kurumlar KİT'lere örnektir.KİT'lerde sözleşmeli memur olarak çalışırsın ama bir 657'li bir memur gibi tüm hakalara sahipsin.memur kadrolarında derece ve sınıf kısımları mevcut iken, sözleşmeli pozisyonlarda derece ve sınıf kısmında ?0? yazar.bunun dışında bildiğim bir farkta bazı KİT'lerde vardiya sisteminin olması dikkat edilmesi gereken bir nokta bu sanırım.

KİT'ler maaş noktasında oldukça iyi forumda kurumların maaşları çalışma koşulları daha ayrıntılı anlatılmış oradan bakabilirsin.

belirsizce.
Müsteşar
25 Ağustos 2012 13:20

http://forum.memurlar.net/kategori/55/

linkteki forumu incele, istediğin bilgiler orda mevcut.

lejyoner02
Kapalı
25 Ağustos 2012 21:26

arkadaşım KİT Komu İktisadi Teşebüs kurumlardır bir nevi devletin şirketleridir, bu kurumda çok farklı sınıflarda memur ve işçi çalışır 399 sayılı yasaya tabi memrlar 657 ye tabi memurlar vede işçiler çalışır 657 ler hariç diğer sınıflar aynı işi yapmalarına rağmen 657lilerden fazla maaş, senede 2 defa ikramiye, yiyecek elbise yardımı vs. gibi hakları vardır lakin bu kurumların özelleşmesi söz konusudur bu kurumlara 657 haricinde girmek sağlam refarans gerektirir

tacimmüdür
Şube Müdürü
04 Eylül 2014 18:53

Mulakatli mi ki

Girmek çok mu zor kit e

lejyoner02, 12 yıl önce

arkadaşım KİT Komu İktisadi Teşebüs kurumlardır bir nevi devletin şirketleridir, bu kurumda çok farklı sınıflarda memur ve işçi çalışır 399 sayılı yasaya tabi memrlar 657 ye tabi memurlar vede işçiler çalışır 657 ler hariç diğer sınıflar aynı işi yapmalarına rağmen 657lilerden fazla maaş, senede 2 defa ikramiye, yiyecek elbise yardımı vs. gibi hakları vardır lakin bu kurumların özelleşmesi söz konusudur bu kurumlara 657 haricinde girmek sağlam refarans gerektirir

seferihisar6565
Şube Müdürü
07 Aralık 2017 15:09

Bu kurumlara kit müşaviri olarak atananlar hukuk mezunları mıdır?

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi