Editörler : Lanet
12345678910111213»
15 Eylül 2012 09:05

ercıa 0606 oglun ıcın gerı dondun ama fazla yurumucek bence

anlasamıyorsanız oglun ıcınde olsa bırsure sonra tekrar bıter

cunku cocuk ıcın bıryere kadar yuruyor evlılık

15 Eylül 2012 11:02

prenses88
Müsteşar
15 Eylül 2012 13:26

Yaşamayan bilemz ben gibi ama olmuyorsada zorlamak daha kötü sonuçlar doğuruyor.Kırılan kalp bozulan düzen ne olursa olsun eskisi gibi olmuyor ve hep bir yerden patlak veriyor.Rabbim kimseye yaşatmasın yaşayanlara da bol sabır versin diyorum:(

15 Eylül 2012 17:20

Ben 6 yaşındayken boşandı annemle babam. 26 yaşındayım hala 6 yaşımda ne düşünüyorsam aynını düşünüyorum. İyiki boşandılar. yoksa o ortamda psikolojimiz iyice bozulacaktı.

Katibe1907
Aday Memur
15 Eylül 2012 18:58

ben

erica0606
Kapalı
16 Eylül 2012 13:21

ewet döndüm ama oğlumun bütün yükü benim omzumda ben onsuzda gayet iyi bakarmışım oğluma sonuçta çalışıyorum kimseye eyvallahım yok.

eşimide bi görseniz sevgim yok saygım yok. bunu yüzünede defalarca söyledim söylüyorumda. galiba yoruldum o yüzden kıpırdamıyorum

16 Eylül 2012 14:33

ozcan denız yandı gonlum.....

gül_veda
Kapalı
16 Eylül 2012 23:23

yüregi öylesine acıtır ki........... 2 evetten biri onu hayatına alıp merhaba derken, digeri elveda artık yoksun deer.

bu bana hep "günesin batısı da kızıldır,doguşu da... ama biri merhaba digeri elveda der" sözünü anımsatır hep.

edebiyatci22
Başbakan Müsteşarı
17 Eylül 2012 00:38

boşanmaya kolay kolay başvurulmamalı rabbim yaşatmasın

ama işi duygusal depresyon veya öldüm bittim modunada sokmaya gerek yok

evlendiğiniz insanda içki kumar yalan aldatma saygısızlk ve sorumsuzluk varsa bunları düzeltmek için gerkli mücadeleyi gösterdikten ve ben artık elimden gelen herşeyi yaptım dedikten sonra vicdanınızla herşeyi yaptım ilişkim düzelsin diyebildikten sonra yinede düzelme olmuyorsa düşünülebilir boşanma....

şunuda unutmamak lazım sizin hayır bildiğinizde şer şer bildiğinizde hayır vardır...gerektiği yerde boşanmakta ilaç olabilir..

mardinbeyi
Aday Memur
17 Eylül 2012 07:37

slm lar bana göre boşanmak hiçte iyi olmaz çünkü evlenince zaten ölünceye kadar kendine eş olarak kabul ediyon saygılarımla

never give up
Kapalı
17 Eylül 2012 09:47

biriyle yeterince flört etmeden, tanımadan, gerçekten sevmeden evlenirsen boşanma olasılığın artar. kimsenin gazına gelmeyin seveceğiniz insanı bekleyin.. baska hesaplar peşinde koşmayn..

Katibe1907
Aday Memur
17 Eylül 2012 14:19

boşanmak çok acı.

lordluca
Aday Memur
17 Eylül 2012 17:55

Bence flörtle falan belli olmuyor kişi evlendikten sonra kendini gösteriyor ben 4 yıl flört ettim 1 yıl da boşandım adam boşandığında öyle şeyler yaptı ki başanmak için hiç tanımamışım meğer

ilkdefa
Aday Memur
18 Eylül 2012 09:41

moral bozacak şeylerden uzak durun

_neden_
Müsteşar Yardımcısı
18 Eylül 2012 13:40

İki gün önce burada boşanma konusunun dini açıdan değil, psiko-sosyal açıdan tartışıldığı ve tartışılmaya da devam edilmesi için işin dini kısmını ilgilendiren iletilerin silinmesinden sonra konunun tartışılmaya devam edileceği, dini boyutunu merak eden ve tartışmak isteyen üyelerimizin Dini Konular'a paylaşımlarını beklediğimizi çok net ifade etmiştik. İfadenin amacına ulaştığını düşündüğümüzden de o ifadeleri silmiştik. Ama anlaşılan forumu doğru ve yerinde kullanma adına o ifadeleri silmekle doğru bir şey yapmamışız.

Bir kez daha işin dini boyutunu ilgilendiren paylaşımlar silinerek konu irdelenmeye devam edilecektir.

Bir başka başlıkta yaptığımız hatırlatmayı yeniden yapmakta fayda görüyorum; "kişi inançlarından bağımsız mıdır? Hayır değildir. Ama kimse Matematik dersinde de Din. Kül. ve Ah. Bil. Dersi işleyeceğim/dinleyeceğim diye ısrar etmiyor nedense!?.."

Tecessus
Kapalı
18 Eylül 2012 14:10

Bir keresinde okula geç kalmıştım

sınav başlamıştı;

ve girdim sınıfta kaldım!

Tıpkı evliliğe geç kalmam gibi bir şey bu...

hayat sınıfta bırakıyor bizleri..,

White-Blue
Şef
18 Eylül 2012 14:10

Bence çocukların varsa boşanmayacaksın arakadaş!...

Boşanacaksan hiç evlenmeyeceksin.

Evlilik oyun değildir her yönü ile düşünüp iyi karar verilmesi gereken bir konudur. sevdim deyip onsuz yaşayamam deyip evlenilmez sadece kendinden fazla saveceksin sonra bu aşk ve sevgiden evliliğin ilk 5 yılı içerisinde bir çocuk dünyaya getireceksin hayatın anlamı her şeydin önce o çocuk olacak eşin çocuktan sonra gelecek 1. sırayı eşinden alıp o yerleşecek ve hayat odağın olacak...

Ama istisnalar hariçtir aldatma namı diğer ihanet bunun hiç bir savunması yoktur ve bana göre değil 1 çocuk 1000 çocuk olsa evliliği kurtarmaz... başka bir boşanma sebebi bana göre yoktur

18 Eylül 2012 14:41

bosandıkta ne oldu sankı sende mutlu olamadınkı ne yazık

deva42
Aday Memur
18 Eylül 2012 18:30

BEN BOŞANDIM VE ÇOK MUTLUYUM KEŞKE İLK KARAR VERDİĞİNDE YAPSAYMIŞIM OLMAYINCA ZORLAMANIN ANLAMI YOK AMA YALNIZLIK ZOR TEK İŞTE

ankburc
Memur
21 Eylül 2012 18:56

İnsan boşanmadan önce sonra neler olacağını hayal ediyor?yalnızlık zor.Evlensen boşanmış biriyle evlenmen gerek.O zaman düşünüyosun genelde bayanlar zor durumda kalmadıkça son raddeye kadar dayanıyor ama söz konusu boşanmış bi erkek olunca insan düşünyr acaba neden?Hem de ya ilk tartşmada ya başıma kalkarsa boşandğmı vs düşüncesi var.İçim karardı yine...

Toplam 508 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi