Editörler : Pangaea
28 Ağustos 2012 12:42

Nasıl bir "şehirde" yaşıyorsunuz. . .?

Diyelim ki;

Yaşadığınız şehre gelmek istiyorum, neden oraya gelmeliyim..?

ya da

yaşadığınız yer tercih sebebim olmamalı...

offf offff
Kapalı
28 Ağustos 2012 12:44

sen nerde yaşıosun ona göre gel gelme dielim.geldiğin yer önemli kıyas açısından

Ali Silvan
Kapalı
28 Ağustos 2012 12:44

kiralar her yerde ateş pahası.bunu iyi hesaplamak lazım.eğlene mekanları kısıtlı bir yeri şahsen yazmam.ulaşım imkanı da gelişmiş olmalı

matematikçi55
Daire Başkanı
28 Ağustos 2012 12:45

samsun güzel yerdir.canın sıkılınca git sahilde dolaş gel.sinir stres bişey kalmaz:D alışveriş için her bütceye uygun yer var.kiralar uygun daha ne olsun:D

gitar-fenci
Genel Müdür
28 Ağustos 2012 12:52

yalova dayım.. güzeldir burası..küçük bir il.. şehir merkezi da baya küçük, her yere nerdeyse yürüyerek gidebilrisin onun dışında ulaşım sorun da olmaz sürekli dolmuş da var.. yalova ist, bursa, izmite 1 saatlik mesafede.. haftasonu oaralar gidebilirsiin...kiralar biarz pahalıdır.. iyi bir evde oturayim dersen 600 tl vercen.. doğalgaz var ısınmada sorun olmaz kışın...bence puanın yetiyorsa yaz burasını kesnlikle...

**pretty_woman**
Müsteşar
28 Ağustos 2012 13:09

ALi hocam haklısın... Samsun kesinlikle güsel olmalı, yalova kim istemez ki...:)

Peki okullar, öğretmenler , öğrenciler veliler nasıl..?

28 Ağustos 2012 13:12

güsel olmalı ne ya :)

gitar-fenci
Genel Müdür
28 Ağustos 2012 13:13

samsun bizim meleket ayrıca.. samsun karadenizin istanbuludur öyle diyeyim sana..yani her açıdan karednizin en gelişmiş ilidir.. ama samsunun bir hayli kazası köyü var her yeri iiyi değildir, insanları tutucudur genelde..şimdik bana gerksizi saldırı oalbilir unutmayın ben de samsunluyum..

teacher1412
Aday Memur
28 Ağustos 2012 13:17

Denizli :)

doğalgazlı evler 200-300 tl.

veli profili ilgili,

insanları sıcak ege insanı

:)

denizli gözü kapalı yazılabilecek bi şehir :)

Ali Silvan
Kapalı
28 Ağustos 2012 13:19

ege de doğalgazlı 500 den aşağı ev bulamazsınız arkadaşlar.200-300 e nasıl oluyor anlamadım.kiralar uçtu her yerde.

esadyasin
Şef
28 Ağustos 2012 13:21

prettywomen oyle bo yazmışsın kı sankı sen gelınce sehrimize esenlık gelecek aman yokluğun ne buyuk eksıklık bir bilsen. sen gelme bu havayla izmite

matematikçi55
Daire Başkanı
28 Ağustos 2012 13:23

evt samsun halkı genelde tutucudur.ama bu kötü manada değil.korkmanıza gerek yok yani.çünkü saygı gösterirler herkese.atakum tarafında mayoya yakın kıyafetlede koşu yapanda var:)

psikomath
Aday Memur
28 Ağustos 2012 13:23

burayı tercih etme puanın yüksekse ablacım ben yazıcam. yani biraz mantıksız olmuş sanki konu.

**pretty_woman**
Müsteşar
28 Ağustos 2012 13:24

şeytanın bacağını kıran...:) hocam inşAllah şeytanın bacağını kırmışsındır... Eğer kırdıysan nasıl yaptın bilmek isterim..:)

Güsel olmalı derken kesinlikle güsel olacağını düşünüyorum demek istemiştim..:)

Gitar-fenci hocam neden kızalım size.. Sonuöta bu size ait bir görüş... saygı duymak lazım.....

teacher1412 gerçekten doğalgazlı evler 200-300 mü..? Çok uygunmuş cidden.... Birde insanların çok sağlıklı olduğu ve uzun yaşadığı söyleniyor Manisa, Muğla, Denizli ve Aydın.. vs yaşayanlar için...

teacher1412
Aday Memur
28 Ağustos 2012 13:26

denizlide kiralar uygundur hocam,

225e oturan bi tanıdık var

:)

denizli yüksek ama puanınız yetiyorsa yazın mutlaka merkezi :)

gitar-fenci
Genel Müdür

samsunlu biri çıkar şimdi hocam benim hemşerilerime neden ttuucu diyon der başlar konuşmaya... bu yüzden onu belirtiim.. bu forumda sakin insan bulmak zorlaştı bu günlerde...

ben şeytanın bacağını kırdım sen rahat ol nasıl kırdığımı çok mu merak ediyorsun?

güsel nedir söylermisin bana ben ilk defa duyuyorum böyle bir kelime anlamı nedir söylede cahil kalmayalım :)

**pretty_woman**
Müsteşar
28 Ağustos 2012 13:27

esadyasin hocam ne diyorsun ben empati olsun diye öyle yazdım... yanlış anlaşılmak istemem kesinlikle.....

matematikçi55
Daire Başkanı
28 Ağustos 2012 13:27

bak ben sakinim:)

**pretty_woman**
Müsteşar
28 Ağustos 2012 13:31

şeytanınbacğnıkırdık hocam şeytanın bacağını nasıl kırdınız anlatın dinlemek isterim... Ben güzele "güsel" derim...:) Buna mı takıldınız.. ne kadar farklısınız....

fenci hocam tutucu derken ne demek istiyorusunuz çok anlamadım..?..:(

28 Ağustos 2012 13:32

güzele güsel diyorsan konuşmam zaten seninle

Toplam 57 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi