Editörler : Pangaea

venus.baü
Müsteşar Yardımcısı
28 Ağustos 2012 14:56

okudugum sehır balıkesır guzel ve uygundur memur ıcın bence tam memru ve ogrencı sehrı yasama kolaylıgı acısından ızmır ve bursaya ayrıca dogal guzellıklere yakınlıgı acısından avantajı buyuk yasadıgım yerı yazmıyorum cunku cogu kısıye ve ogrtemen maasına gore tuzlu bır sehır

seni bulacaam ogluum
Genel Müdür
28 Ağustos 2012 14:58

nere o tuzlu şehir

izmir bence:D

venus.baü
Müsteşar Yardımcısı
28 Ağustos 2012 14:59

yazdım sandım yazmamısım mugla

(sos)yalci
Daire Başkanı
28 Ağustos 2012 15:00

gel hacı sen senin için kıyarız bi tavığa:D

b-shimmer
Müsteşar Yardımcısı
28 Ağustos 2012 15:01

Urfa'da yaşıyorum. Şanlıurfa'da 600-700'den başlıyor. Geçen hafta arkadaş zar zor 675'e bulmuş. Kiralar uçmuş, 700'ün üzerinde dedi. Ben Urfa'da yaşıyorum. Eşim Urfa'da öğretmen. Evi değiştirmeyi düşünüyordum; ama ev bulamayacağım ne yazık ki. Ev sahiplerinin yaptıkları zamlar da ilginç. Bizimki 450'den 650'ye çıkaracaktı, zar zor ikna ettik. Dört gözle benim atanmamı bekliyor zam yapmak için. Kural filan yok Urfa'da. Kontrat filan yapılmıyor. Sahibinden ev yok, emlakçıdan kiralıyorsun. 1 kira bedeli de onlar alıyor. Aidat da 30-50 TL. arası. Kışın 3 ay filan da 200 TL. civarında doğalgaz geliyor.

Atama yaparken puanı da düşünün. Urfa merkezdeki okullar puan getirmiyor. Yıllarca Urfa'dan çıkamayabilirsiniz.

seni bulacaam ogluum
Genel Müdür
28 Ağustos 2012 15:02

eywallah başqan , teneke kebap ha :D

muğla tuzlu mu gerçekten bea :S

penax
Şef
28 Ağustos 2012 15:11

pretty hocam sen nerdesin?sakaryaya bekleriz.istanbula ankaraya yakın,havası suyu güzel,yaşam kolay:)

venus.baü
Müsteşar Yardımcısı
28 Ağustos 2012 15:16

çoğu kısıye gore tuzlu ıl merkezıde ılcelerıde aynı durum çanakkale ıcınde gecerlı bence orda nıye pahalı bır turlu buna hıc anlama verememısımdır

seqo
Daire Başkanı
28 Ağustos 2012 16:25

kaçırdınız kızı yaff. yüksek dozda ilgi fazla geldi sanırım =)

**pretty_woman**
Müsteşar
28 Ağustos 2012 17:15

ogucuğum tahmin edebiliyorum.... Güsellldir... nerede yaşıyorsun bakim sen tabi bir mahsuru yoksa...:)

sosyalci hocam aman Allahım bu nedir... İlk defa böyle brişey görüyorum... Çok değişik... İlginç... teneke denilen şey böyle birşey miymiş... Bu koskaca bir kalabalığa yeter... peki ne var bu tenekede başka... Sanırım önemli günlerde yapılır bu yemek....

seni bulacam oğlum hocam Kocaelidemisin.? Çok imkana sahipsin o zaman...

sude07 hoacm genel manada sordum aslında... Hepimiz için bilgi olsun mahiyetinde açtım böyel bir konu... Bilmez miyim ilk atamaları ilk atamada ege, güney imkansız... Keşke atansak da... Umutla umutsuzluk arası o kadar birbirine yakın ki... Hayatımız birşeye bağlı, benimki öyle örneğin.....

seqo hocam oradan öyle mi görünüyorum... hiç hoş olmamış, yakışmamış böyle bir cümle....

buket hocam neresi sizin yer..:)

Biraz daha yaşadığımız yerleri bir kişinin yaşayabileceği ya da gezip göreceği şekilde ayrıntılı yazarken sanki daha güsel olur...:)

555.K
Daire Başkanı
28 Ağustos 2012 17:16

ADANAM...AÇIKLAMAYA...GEREK...VAR...MI?

**pretty_woman**
Müsteşar
28 Ağustos 2012 17:17

espasigrafis

İstanbul... Ahhhh hayalim... tek geçerim... ama hayal benim için.....

eSKi-ŞehiR
Memur
28 Ağustos 2012 17:19

En güzel şehir eskişehir:)

ama memura pahalı gelebılır...

Tarih kokan bır şehir,

kultur olarak ıyı ve ınsanları sevecendir.

Belediye süper çalışıyor tüm turkıyanın konuiştuğu bir şehir

**pretty_woman**
Müsteşar
28 Ağustos 2012 17:25

venus hocam doğal olan herşeyi çok seviyorum... Mesela toprakla tabi küçük bir alan uğraşmak isterdim... Çok küçük ama... Herşey doğal, yediğim içtiğim herşey... O bakımdan Muğla yaşanabilir... İlerleyen yaşlarda yaşanabilecek en güsel yerlerden bir il bence....

b-shimmer hocam ne yapıyorsun... 700 mü..? İlk etapta çok da akıla gelmeyecek güselde bir öneride bulunmuşsunuz puanda önemli... Herşeyin birada olamsı çok zor....

28 Ağustos 2012 17:27

nolurr geeell bu şehir sensiz yapamaz ikna oldun mu?

HAY ALLAH IM YARABBİM YAAA!!!

**pretty_woman**
Müsteşar
28 Ağustos 2012 17:27

555.K evet hocam açıklar mısın..? Adanayı... Çünkü Adanayı ne yazık ki yaşanan tüm olumsuzluklarla tanıyoruz...:(

**pretty_woman**
Müsteşar
28 Ağustos 2012 17:40

penax hocam Sakarya... biraz analtırmısınız...?

Eskişehir şuan arkadaşım orada oda aynı sizin ifade ettiğiniz gibi ifade ediyor... ama çok pahalıymış gerçekten...:(

kazablankaçiçeği

bu nasıl yazı böyle...?? Ne demek istiyorsun..???

Toplam 57 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi