Editörler : Pangaea

glsah_56
Şef
14 Eylül 2012 19:22

işin açıkçası kadıkoyde bı dersane dusunuyorum bende yakın oldugu ıcın ama aklım cok karıstı tum yorumları okuyunca ..

zırve mı ? başarı mı ? beyaz kalem mı ? murat mı ? ihtiyac mı ?

dıye kaldım oylece :(

bernakblt
Aday Memur
14 Eylül 2012 20:02

bende kadıköyde gideceğim ama dersane konusunda kararsız kaldım

sadi yurtseven
Aday Memur
14 Eylül 2012 21:56

murat aslında ıyı bır dersane ama gecen sene murata gıden arkadaslar dersanenin kalabalıklıgından sıkayetcı. hocaları dogru duzgun bulamıyoruz dıyorlardı. o yuzden aklımdan kartaldakı murat dersanesı gecıyor.

vanilin
Memur
14 Eylül 2012 21:59

kesinlikle zirve. bu kadar çok memur ataması yapan başka bir kurum var mı gerçekten merak ediyorum

soyut23
Şef
14 Eylül 2012 22:11

vanilin yazılarına dikkat edersen zirvenin kayıt kabulunda çalışan elemansın heral... tavisye edecek adam bir kere tavsiye eder sen sabahtan akşama kadar yorum yazıp yazıp durmuşsun

sadi yurtseven
Aday Memur
14 Eylül 2012 22:33

kartal veya kadıkoy dersanelerı hakkında bıraz daha bılgı verebılecek oln varmı

vanilin
Memur
14 Eylül 2012 22:37

soyut23 arkadaş hayır zirveyle bir senelik kayıt olmam dışında hiçbir kurumsal bağım yok.ama istiyorum ki atanamayan arkadaşlar hele ki pendiktekiler bu fırsatı tepmesinler. gerçekten çok yararını gördüm ve bir sürü arkadaşım ordan istanbula atandık çok yüksek puanlarla.daha önce burda bahsedilen diğer dersanelere iki yıl gitmiş arkadaşlarım da var bunların içinde ki atandılar. özellikle tavsiye ediyorum o dersaneye gidenler bilir benim ne demek istediğimi. inşallah hepiniz atanırsınız.kötü bir niyetim yoktu...

Gam2e
Kapalı
14 Eylül 2012 23:05

kartal muratla görüşmüştüm ders saatleri diğer dershanelere göre çok azdı fazla bilgi de toplayamamıştım.

sadi yurtseven
Aday Memur
15 Eylül 2012 11:15

bende kartaldakı murat ıle gorustum. 120 saat egıtım dersı verıyorlar. 160 saat genel yetenek kutur dersı verıyorlar.

atanabilsem
Aday Memur
15 Eylül 2012 13:10

bende kartalda dershane arıyorum arkadaşlar.buralara yabancı olduğum için hiç bir fikrim yok....tavsiye edebilieceginiz dershane varmı?birde fiyatlar nasıl....

ahıskalıedbyt
Daire Başkanı
15 Eylül 2012 13:35

http://basvuru.akim.akparti.org.tr/vatandas/default.aspx

akime msj at konu milli eğitim alt konu öğretmen atamaları

şubat ataması istiyoruz bile yazman yeterli yeterki sesimiz çıksın üşenmeyelim arkadaşlar..

Gam2e
Kapalı
15 Eylül 2012 13:49

kartal da murat dershanesinden başka eğitim kursu veren yer yok diye biliyorum hocam.

murat 120 saat kadiköyde araştırdıklarım genelde 150 saat demişlerdi murat etütlerle farkı kapatmayı düşünüyor olabilir bence 30 saat az değil.

cigdeemm
Aday Memur
15 Eylül 2012 18:12

Bende pendikteyim kurs araştırıyorum Kadıköydekiler daha iyiyse oraya gitmeyi gözealdım yeterki dersaneye gittiğime değsin

Gam2e
Kapalı
15 Eylül 2012 19:58

çiğdem hocam ben de kartaldayım çok araştırdım pendiği sonuçta kadiköyde karar kıldım yolu göze aldım gittiğimize değsin dedim kadiköydeki yerlerle görüşmeden karar vermeyin.

sadi yurtseven
Aday Memur
15 Eylül 2012 20:47

gamze hocam sız kadıkoyde herhngı bır dersane ıle gorustunuz mu?

Gam2e
Kapalı
15 Eylül 2012 21:37

sadi hocam bir aya yakın araştırdım pendikteki ve kartaldaki kursların hepsiyle görüştüm ve karşıma kim çıktı ise de sordum :) kadiköydekilerin hepsiyle görüşmedim beş tanesiyle görüştüm ama oraya gitmeden araştırma yapmıştım hemen hemen kafamda karar vermiştim hangisine gideceğime oraya gittiğimde de düşündüğüm dershane ile görüşmem daha olumlu geçti ona karar verdim. üç aşağı beş yukarı hepsi aynı şeyleri söylüyor.

sadi yurtseven
Aday Memur
15 Eylül 2012 22:13

gmze hocamm. ben gecen sene 5 - 6 dersane ıle gorustum ve kadıkoyde bır tanesıne gıttım ama hıc memnun kalmadım acıkcası. bu sene daha dısıplınlı bır dersane arıyorum. sizin gittiginiz dersane hakkında bıraz bılgı verırmısınız?

ben ozelden mesaj atamıyorum bır anormallık var.

Gam2e
Kapalı
15 Eylül 2012 22:49

hangisine gitmiştiniz hocam ? eğer kartal pendikte tercih edecekseniz benim aklıma daha çok murat yatmıştı çünkü diğerlerinde hep soru işaretleri kalıyordu. kadiköyde ise yargı , tasarı ikisini eledim karacan akademiyi genel anlamda elemiştim kurumsal olarak pek iyi duymamıştım kaynakları da aynı şekilde. ihtiyac akademiyi iyi olarak gördüm verdikleri kaynaklar falan epey var gözüküyordu bir de eğitim hocaları farklı hocalar imiş. başarı akademiyi iyi gördüm kaynaklarını bilmiyorum da sadece kpss ile ilgileniyormuş aynı şekilde eğitim hocası konusunda sıkıntı olmayacağını söylediler. benim muratı tercih etmeyip oraya gitme sebebim muratın ders saatlerini az görmemden dolayıdır onlarla ilgili pek olumsuz duyumlar almadım.

cigdeemm
Aday Memur
15 Eylül 2012 23:24

pendikte murat dersanesi var mı arkadaşlar varsa da nasıldır

paslanmaz_celik
Aday Memur
16 Eylül 2012 00:29

hocalarım dersaneler bir kaç tanesi hariç genel olarak iyi ve aynı sayılırlar, (kadıköy çözümü pek önermiyorum bu arada-2 sene önceki tecrübem) asıl iş biraz da kendimizde bitiyor...

Toplam 123 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi