Editörler : "eskiyara"Pangaea
«3456789101112131415

canderviscan
Memur
14 Eylül 2012 23:41

"Yüksek öğrenimleri başka alana veya alanlara atanmaya kaynak teşkil edenler " ya arkadaşlar bu ne demek kriter olarak neyi sunuyorlar ki

14 Eylül 2012 23:43

diplomada yan dalınızın bulunması demek bence..

murat_g1050
Aday Memur
14 Eylül 2012 23:47

candervisan hocam örnekle açıklayayım Psikoloji mezunu olup ta, psikoloji öğretmenliği yapanlar, yüksek öğrenimi rehber öğretmenliğe kaynak olduğundan rehber öğretmenlik alanına alan değişikliği yapabileceklerdir

14 Eylül 2012 23:52

doruk hocam allah aşkına yapma teknoloji tasarım görunmuyor. kimseye açılmadı türkiyede . çok büyük dümen içindeyiz endişelenmeyin ama dümenlerdeyiz

murat_g1050
Aday Memur
14 Eylül 2012 23:52

arkadaşlar ben de sınıf öğretmeniyim çok değerli olduğuna inan dığım bu bölümü terk etmek içimi çok acıtıyo ama mecbur kılıyolar çok zor şartlar altında çalışıyoruz müdür yetkili öğretmenlerin hali daha sıkıntılı inanın 3 gündür boya badana yapıorum kollarımda derman kalmadı ama üretilen çözümler inanın çözüm değil bu kadar insan panik halinde sorular soruyo ama bi tane düzgün cevap verecek insanların içini rahatlatacak en azından bilgilendirecek babayiğit yok allah yardımcımız olsun ki eşlerinden çocuklarından ayrılan kardeşlerimin işi daha zor

14 Eylül 2012 23:56

murat hocam bende mudur yetkılıyım. bana ıstedıgınız soruyu sorabılırsınız yardımcı olmaya calışırım

murat_g1050
Aday Memur
15 Eylül 2012 00:03

hocam teşekkür ederim benim kafamı kurcalayan pek bişe yok her şey ortada ben bu kadar insan soru soruyo sorular genelde hep paralel yada aynı insanları rahatlatacak mebden yetkili birisi çıkmıyo her türlü atamaları böyle ben ona kızıyorum eskiden en azından duzgun bı klavuz yayınlanıyodu şimdi sıkış tepiş bi duyuru alel acele haliyle insanlar panik yapıo . yine teşekkür ederim hocam ilgin için

15 Eylül 2012 00:07

murat hocam rica ederim. dogru eskiden açık klavuz yayınlanırdı. şimdi ise çık çıkabilirsen inan biz öğretmenler okuyoruz ama anlamakta sorun yaşıyoruz.

bakın hocam çelişkiler

klavuzda ve kontenjanda tek tas bolumune başvuru yapabılırsıznız okul ısımlerıde yazılı

fakat mebbis sayfasında teknoloji tasarım yazılmamış

buda demek oluyorki once zihinsel eng. bolumunu tercıh yapacagız eger zıhınsel engel. bolumu gelmezse kura ıle atanmak ıstıyorum işaretlenmişse puanda yeterse teknoloji tasarıma atanacagız. burdada bir sıkıntı var atıyorum eşin bi ilçede çalışıyor sen kura ıle atandıgın ıcın çok uzak bır ılçeye tayın oldun. nasıl olacak bu aile yıne parcalanmıyacak mı

burakgüney
Aday Memur
15 Eylül 2012 00:13

http://www.facebook.com/groups/307746442666720/ il içi eş mağdurları grubumuza katılım bekliyoruz...

murat_g1050
Aday Memur
15 Eylül 2012 00:13

aynen öyle hocam onun için diorum çözüm soruna dönüşecek die malesef

işallah haklı çıkmam . iyi geceler hocam

15 Eylül 2012 00:16

hocam çözüm var olan sorundan daha büyük soruna dönüştü ama kimsenin haberi yok. bende zihinsel eng. ögretmenliğine gıdecem mecburen pekı ben bu çocuga nasıl faydalı olacagım bu çocukların gunahını kim üstlendi bu çocuklar özel çocuk arkadaşlar üzülerek soyluyorumki çok büyük dümen içindeyiz

melekşe
Aday Memur
15 Eylül 2012 01:51

arkadaşlar bu ozur grubu sadece eş durumundan tayın alamayanlar ıcın açılmış bır çozum. butun ozur gruplarına açılmamış malısef. ben deprem özrunden başvurdum ve sayfamda başvuru hakkınız bulunmamaktadır yazıyor.meb'den de bu beklenırdı zaten.. böyle bı ayrımcılıga karşı hıc şaşırmadım doğrusu.. bir de dıyorlar kı özür grubu alan değişiklıgı. kökten yalan bu tamamen eş durumu alan değişiklıgı. meb bu yaptıgı magdurıyetleri ne zamanson verecek bılmıyorum. medem yaptın bır iş tam yap da ınsanlar faydalansın.. eş durumundan başvuranların hakkı var da deprem özrunden başvuranların neden hakkı yok kı.. adaletsızğın bu kadarını ancak meb yapardı.. zatemn bızı yeterınce ezdı hala daha da ezmeye devam edıyor...en azından bıze de tercıh şansı verılmelı ıdı...

otizm06
Kapalı
15 Eylül 2012 06:49

1 yıl sonraki özür grubu daha şanslı bence il emride geri gelir vs vs seçim dolayısıyla bence iyi düşünün alan değiştirince 10 yıl kalmak zorundasınız..

A.N.T.Ö.T
Kapalı
15 Eylül 2012 08:50

otizm06 hocam, alan değiştirince değiştirdiğimiz alanda 10 yıl kalacağımızı bilgisini nerden öğrendin? bu konuda kesin bilgisi olan paylaşabilirmi

siyahturuncu
Aday Memur
15 Eylül 2012 08:52

okul öncesi öğretmenleri izh. eng. seçebiliyor mu?

okulda özel eğitim aldık ve transkrip te ders saati olarak var

össlemm
Aday Memur
15 Eylül 2012 09:23

arkadaşlar ben eşimden dolayı bu sene öğretmenlikleri takip etmeye başladı.Eşim yapı öğretmeni ve 20den fazla ataması olmuyor.Hiç atanamamış kişiler bu şekilde atanamaz mı? teknoloji tasarım bölümünü nası seçebilir ki? Kısaca; özür durumu olmadan ilk defa atanacaklar için bu şekilde alan değişikliği olmuyor mu?

mmelih_25
Aday Memur
15 Eylül 2012 09:54

alan değişikliği kesinlikle çözüm değil aksine sorun teşkil edecektir sınıf öğretmnelrini alanından alıp bilmediği bir alan atayarak işi çözdük diyecekler peki bizlerden nasıl bir verim bekleyecekler hani eğitimin kalitesi bunlar için eğitim önemli değil günü kurtarmak önemli...

15 Eylül 2012 09:58

arkadaşlar bir sorum olacak. ben il içi özür için ilk aşama başvurusu yaptım ama 2. aşamada boşyer olmadığından tercih yapamadık. şimdi bu alan değişikliğinden iliçi başvurusu yapma hakkım var mı? 19 eylülde yapabilecekmiyiz. şuan giriş yaptığımda başvuru yapamazsınız diyor. benim durumumda olan arkadaşlar varmı?

mmelih_25
Aday Memur
15 Eylül 2012 10:24

bestamipalta bende il içine başvurmuştum tabi doğal olarak istekde bulunamadık şimdide başvuru yapamazsınız uyarısı veriyor ayın 19 undada açmayacaklar anladığım kadarıyla kısacası basvuru yapamıypruz il içinde olduğumuz için özür değilmiş bizimkisi facebook sayfasında birleşip harekete geçelim http://www.facebook.com/groups/307746442666720/ gruba katıl...

15 Eylül 2012 10:35

Sınıf öğretmeni olarak bu yıl İl içi tayinim çıktı.İl içi Alan değişikliği için 19unda başvuru yapabiliyor uyuz?

bestamipalta arkadaşım senin durum benimle aynı gibi.Şu an ben de şu an giriş yaptığımda başvuru yapamazsınız diyor.19unu mu bekleyelim.Bilgileri memde güncelleyelim mi?

Toplam 294 mesaj
«3456789101112131415

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi