Editörler : supporters.

resitbucak
Aday Memur
28 Eylül 2017 16:01

uzak durun!

Mehmetfatih123
Aday Memur
30 Mayıs 2018 03:48

Eminevim teslimatlarını zamanında yapmıyor güvenilir bir firma değildir.2018 Nisan teslimatımı Mayıs ayı sonuna kadar vermesi gerekiyor sözleşmede bu şekilde ancak bana Haziran 20 sine kadar ödeyeceğiz diyorlar.Hiçbir eksiğim yok sözleşmede yazmayan bir sebep buldular senetlerim nisan ayında merkeze ulaşmış.Yüce Allah bu şirketi ıslah etsin.Kimseye tavsiye etmem.

mülkiye70
Aday Memur
15 Ocak 2019 15:13

Arkadaşlar eminevimden ev almış ve son taksitini de yatırmış biri olarak uzak durun derim, sisteme girene kadar o k kadar ilgili ve nazikler ki, ama sistemde yaşanılan bir sıkıntı durumunda anlamsız cebvaplar ile sizlerin sorununa çözüm olmak yerine "bizde böyle, usul böyle, şikayet ederseniz siz bilirsiniz falan filan" bir sürü cevapla sizi yormaktan başka bildikleri yok. Aman benden uzak dursunlar diyorum

pnrylc2525
Aday Memur
06 Mayıs 2019 18:21

Malesef acı gerçekle üye olduktan sonra tanışıyırsunuz. Her şekilde uzak durun

Umutcan4509
Memur
31 Temmuz 2019 09:21

Arkadaşlar benim sizlerin bir konuda yardımına ihtiyacım var. Yüksek faziler sebebi ile eminotomotiv den araç almak istedim. Üye oldum ve kapora bağabında çok az miktar para yatırdım ertesi günü gidip sözleşme dahi imzalamadan ayrılmak istediğimi söyledim. Nedeni ise mağlum sebeblerden dolayı korktum çekındım sizce herhangi bir problem olur mu

gladio0634
Şef
17 Aralık 2020 09:28

12 yıllık memurum faiz hassasiyetini taşıyorum. Lakin bulaşmayın derim. Müşteri temsilcileri organizasyon ücreti peşinat derken sizi kandırıyorlar. Organizasyon ücretini ödeyene kadar sizi sürekli ararlar. Bitirince telefonunuza cevap vermezler. Ve de çıkmak isterseniz paranızı alamazsiniz

gladio0634
Şef
17 Aralık 2020 09:32

Şikayet var sitesine şikayetlerimi yazdım. Kaldirirsaniz şikayetinizi yardımcı olacağız dediler. ( İçerde 28000 TL mi gasbettiler.) Şikayeti kaldırdım telefona bakmıyorlar. Bunlar mı dindar

Drjacob
Aday Memur
17 Aralık 2020 11:16

ben güvenmem hiç birine tavsiye de etmem

gladio0634
Şef
17 Aralık 2020 22:04

iki kere değil on kere düşünün müşteri temsilcisinin oyununa gelmeyin sözleşmeyi adamakılllı okuyun

kajmeran86
Şef
02 Ocak 2021 18:37

Arkadaşlar aklı olan bu firmaya üye olmaz. Din kisvesi altında insanları mağdur etmekten başka bir şey yapmıyorlar.

Maalesef ben de bu sisteme üyeyim ve her aradıklarında tartışma yaşıyorum. Ben de şikayetimi şikayetvar a yaptım. Bana dönüş sağladılar fakat amaçları sorunu çözmek yerine şikayetimi kaldırmamı istemekmiş.

Sözleşme şartlarını işlerine geldi mi kapı gibi insanın yüzüne vuruyorlar fakat sözleşmede olmayan bir durum olduğu zaman daha önceki mesajlarda da belirtildiği gibi şikayet edebilirsiniz, yapabileceğimiz bu kadar deyip işin içinden sıyrılmasını biliyorlar. Gidin pazarınızı başka yerlerde değerlendirin derim ben size. Bu firma ile o kadar fazla şikayet var ki...

İçerde parasını kaptıran mı dersiniz, araç alımlarındaki o arta kalan paranın müşteriye teslim edilmemesini dersiniz, mağdur olan binlerce insan var bu firmadan..

Adamlar hem senet imzalatıyor, hem vekaletname imzalıyorsun ( daha önce imzaladığım noter aynen şu şekilde bir cümle kurdu '' bunca yıldır noterlik yapıyorum, böyle ağır bir vekaletname imzalamadım '' ) hem de evinize ya da aracınıza satılamaz şerhi koyuyorlar..

Hastalanmışsınız, boşanmışsınız, işinizden çıkarılmışsınız umurlarında değil. Ama sisteme girmeden evvel bu işler böyle değil. Nasıl süslü cümleler, nasıl kibar konuşmalar...

Şikayetlerinizi yazın ki insanlar bu firmanın nasıl mağdur ettiğini görsün.

Murmurmurt
Aday Memur
06 Ocak 2021 20:49

BİREVİME TEMMUZ AYINDA 180000 LİRALİK EVE 13500 CALİSMA BEDELİ İLE TOPLAM 193500 E GİRDİM EYLULDE CEKİLİSE GİRDİM CİKMADİ SUBATTA TEKRAR CEKİLİS OLACAK . BU MİKTARİN 12500 TL SİNİ ODEDİM ŞUAN İSLERİMİN KOTU OLMASİNDAN VE KYK BORCUM OLDUGUNDAN DOLAYİ DEVRETMEK İSTİYORUM. EGER İLGİLENEN OLURSA 10000 TL ODEYENE HEMEN DEVREDEBİLİRİM. ZOR DURUMDA OLDUGUM İCİN DEVRETMEK ZORUNDA KALDİM CİDDİ OLUP DEVİR ALMAK İSTEYENLER DETAYLI BILGI ICIN ARAYABİLİR. 05445619133

Murmurmurt
Aday Memur
24 Ocak 2021 05:21

BİREVİME TEMMUZ AYINDA 180000 LİRALİK EVE 13500 CALİSMA BEDELİ İLE TOPLAM 193500 E GİRDİM EYLULDE CEKİLİSE GİRDİM CİKMADİ SUBATTA TEKRAR CEKİLİS OLACAK . BU MİKTARİN 12500 TL SİNİ ODEDİM ŞUAN İSLERİMİN KOTU OLMASİNDAN VE KREDİ BORCUM OLDUGUNDAN DOLAYİ DEVRETMEK İSTİYORUM. EGER İLGİLENEN OLURSA 8000 TL ODEYENE HEMEN DEVREDEBİLİRİM. ZOR DURUMDA OLDUGUM İCİN VE ACIL ODEMEM GEREKEN BORCUM OLDUGU ICIN DEVRETMEK ZORUNDA KALDİM CİDDİ OLUP DEVİR ALMAK İSTEYENLER DETAYLI BILGI ALMAK ICIN ARAYABİLİR. 05445619133

Murmurmurt
Aday Memur
21 Mayıs 2021 14:06

BİREVİME TEMMUZ AYINDA 180000 LİRALİK EVE 13500 CALİSMA BEDELİ İLE TOPLAM 193500 E GİRDİM ÇEKİLİŞLERE GİRDİM FAKAT ŞUAN HENÜZ ÇIKMADI . BU MİKTARİN 12500 TL SİNİ ODEDİM ŞUAN İSLERİMİN KOTU OLMASİNDAN VE KYK KREDİ BORCUM OLDUGUNDAN DOLAYİ DEVRETMEK İSTİYORUM. EGER İLGİLENEN OLURSA 5000 TL ODEYENE HEMEN DEVREDEBİLİRİM. ZOR DURUMDA OLDUGUM İCİN DEVRETMEK ZORUNDA KALDİM CİDDİ OLUP DEVİR ALMAK İSTEYENLER DETAYLI BILGI ICIN ARAYABİLİR. 05445619133

Murmurmurt
Aday Memur
21 Mayıs 2021 14:09

BİREVİME TEMMUZ AYINDA 180000 LİRALİK EVE 13500 CALİSMA BEDELİ İLE TOPLAM 193500 E GİRDİM ÇEKİLİŞLERE GİRDİM FAKAT ŞUAN HENÜZ ÇIKMADI . BU MİKTARİN 12500 TL SİNİ ODEDİM ŞUAN İSLERİMİN KOTU OLMASİNDAN VE KYK KREDİ BORCUM OLDUGUNDAN DOLAYİ DEVRETMEK İSTİYORUM. EGER İLGİLENEN OLURSA 5000 TL ODEYENE HEMEN DEVREDEBİLİRİM. ZOR DURUMDA OLDUGUM İCİN DEVRETMEK ZORUNDA KALDİM CİDDİ OLUP DEVİR ALMAK İSTEYENLER DETAYLI BILGI ICIN ARAYABİLİR. 05445619133

Toplam 94 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi