Editörler : F16 Gökçen
«67891011121314151617»

CCAAGGLLAA
Aday Memur
08 Kasım 2012 11:29

arkadaslar bana yardımcı olurmusunuz lutfennnn

ben basvurumu yaparken internetten fotograf yukleme kısmında yukledım yuklendı yazdı fakat fotografım görünmüyor orda baya beklemıstım olmadı yanı elımdekı cıktı fotografsız oldu bi sorun cıkarmı:( ya benım elımde olan bişey degıl kı sıstemden sanırım ben yukledım ama görünmedi fotograf çok korkuyorum naapsam

maviay40
Şef
08 Kasım 2012 12:34

Cagla,yarın sınav yerleri belli olacak,umarım sorun olmaz.

fevkalbeser
Kapalı
08 Kasım 2012 12:59

sınav yerleri açıklandı....

emu-86
Memur
08 Kasım 2012 18:12

ya neden ama iki sınavda farklı okulda:(((((

çaça_25
Daire Başkanı
08 Kasım 2012 21:32

aynen öyle arkadaslar sınav yerleri çok dağınık bana da uzak yerler geldı:( hele c.tesı sabah kı sınav tarafık yoğunluğunun olduğu alanda 3 vasıtayla gııdcem sanırım neden boyle yaptılarsa:(

tuanna85
Şube Müdürü
09 Kasım 2012 13:46

banada farklı yerler geldı ve ben bursa da oturmuyorum nıye herkes ı kendı ilinde olmadı kı kalacak yer sorun okulları bulmak sorun oy oy

tna06
Aday Memur
09 Kasım 2012 13:46

Uyanıklara bak yahu.

Adam 60 puanı geçersem mülakata çağırılır mıyım diyor. Bu sınavlara hiç girmediğiniz nasıl da belli oluyor. Bunu söyleyen adam da iibf ya da hukuk mezunu değil fen-edebiyat mezunu. Arkadaşım 60 puan yeter puan değil koşul puan !

''Alınacak kişi sayısının 3 katı mülakata çağırılır ''

Yani örneğin ilgili ilde 1 adet iç kontrolör alacaksa 3 kişiyi mülakata çağırır.

Ya da ilgili ilde 10 adet uzman yard. alacaksa 30 kişiyi mülakata çağırır.

110 bin civarında uzman yard. başvuru olmuş. il bazına yaklaşık 10bin kişi düşüyor yani yaklaşık olarak senin de 10binde en iyi 30 kişiden biri olman lazım. Yıllardır alan bilgisi çalışan adamlar bile ''bu iş zor'' derken sana ne oluyor? Önce durumunun farkında ol.

Şimdi sen söyle 60 puan yeter mi ?

aliveli49500
Kapalı
09 Kasım 2012 13:54

Bana ikisi de aynı okul hatta aynı salon geldi şansıma size kolay gelsin arkadaşlar :) tna06 haklısın ben 60 bırak 80 falan ancak diye düşünüoyrum. Çok fazla düşmez puan.

tuanna85
Şube Müdürü
09 Kasım 2012 14:14

kesınlıkle yuksek kapatacak bellı servıs görevlısı dahı bence seksen olabılır şu farklı okullar nıye şansım yok çölde kalsam kutup ayısı kovalayacak resmen aglamak ıstıyorum cok ıyı degılım ben bölum derslerınden korkum yokta ingilizce yok sonra gk ve gy nasıl cıkacak onu bılmıyorum yanı ben kazanmayı unuttum gıttı

tna06
Aday Memur
09 Kasım 2012 14:59

Ben İç Kont ve Uzman Yard. başvurdum. İngilizcem ve Alan Bilgim iyi seviyede. Toefl-ibt 80 belgem de var. 1 yıldır aralıksız kamu ve banka sınavlarına hazırlanıyorum. Tüm bunlara rağmen kazanma olasılığımın düşük olduğunu düşünüyorum. Çünkü emin olun çok iyi adaylar ve rakipler var. Zira bu seviyemle dahi birçok bankaya kabul edilmedim. Bahane uydurup torpil falan demekte istemiyorum.

Demek istediğim bu iş hiç kolay değil. Tüm bunlara rağmen önceden hiç düşünmediğim yüksek lisansı düşünür oldum.

Hepimize kolay gele...

tuanna85, 11 yıl önce

kesınlıkle yuksek kapatacak bellı servıs görevlısı dahı bence seksen olabılır şu farklı okullar nıye şansım yok çölde kalsam kutup ayısı kovalayacak resmen aglamak ıstıyorum cok ıyı degılım ben bölum derslerınden korkum yokta ingilizce yok sonra gk ve gy nasıl cıkacak onu bılmıyorum yanı ben kazanmayı unuttum gıttı

prmprc0
Şef
10 Kasım 2012 16:43

Çağla giriş belgesi fotoğraflı olmalı, sorunu halledemediysen hala, bilgin olsun

lklklklklklklk
Aday Memur
11 Kasım 2012 13:59

sınav giriş yerini izmir seçmeme rağmen istanbul görünüyor. bende mi bir yanlışlık oldu. başına böyle bi şey gelen var mı?

YAVRUKURT
Aday Memur
12 Kasım 2012 12:48

Arkadaşlar, bilen biri varsa lütfen yardım etsin. Küçükçekmece'den Forum İstanbul avm ye hangi vasıtaları kullanarak nasıl gidebilirim ve ne kadar sürer? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

258mell
Memur
12 Kasım 2012 17:10

arkadaşlar mantık sorularında yararlığınız bı kıtap kaynak var mı acaba..

ceydasuu
Aday Memur
14 Kasım 2012 14:27

antep icin kac kisi alinicakti ?

Maliye Gizem
Aday Memur
14 Kasım 2012 15:21

Arkadaşlar bu zirratin başvuru formu fotoğraflı çıkmıyor bşr türlü nedir bunun ayarı bilen var mı

aliveli49500
Kapalı
14 Kasım 2012 15:55

Google chrome'dan çıkarınca resimli çıkıyor, explorer'de fotosuz geliyor.

redblack02
Şube Müdürü
14 Kasım 2012 18:28

@tna06 hocam sen uludağ iktisat mezunumusun ?Arkadaşlar hepimize kolay gelsin inşallah herkes emeğinin karşılığını alabileceği bir sınav geçirir.İstanbul için alınacak uzman yar. kontejanı belli oldumu ya da bu konuyla ilgili bir duyum sahibi kimse varmı ?Mülakata kalınabilme ile ilgili tahmin isteyecektim de vazgeçtim sonuçta bu sınavın genel zorluk derecesine göre değişecektir geçen sene halkbankın uzman yar. sınavında arkadaşım 77 doğruyla mülakata çağırıldı ama o sınavda 60 alan sorusu vardı bunda 20 az, o sınavın artısı 180 dakika oluşuydu ist için tahmini olan tecrübeli arkadaşlar varsa bilgilerinden faydalanabiliriz.

tuanna85
Şube Müdürü
16 Kasım 2012 14:51

bursada sınava gırecek varmı ben gem servıs hemde uzmanlık ıcın basvurdum farklı yerler sabah servıs emırsultsan anadolu lisesi ahacı seydettın mah ögleden sonra ise uludag üniversıtesı i.ib.f görukluler kampusu nılufer bursa yetısme ımkannım varmı ben bursa ı bılmıyorumda nasıl gıdecegım

16 Kasım 2012 15:31

Merhaba,

daha önceki yıllarda cıkmış soruları bulabileceğimiz bi yer var mı?

Toplam 2700 mesaj
«67891011121314151617»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi