Editörler : cihan27E.Kayı Han

ozki444
Kapalı
27 Aralık 2012 09:41

evet gerçekten öğretmenim .sizde öğretmenmisiniz çok merak ettim yaw

datembalat
Şube Müdürü
27 Aralık 2012 23:44

fuzuli rind-i şeydadır... el-muallem, el-kalem... bu işler böyle biter.... ah le yar yar... sen benim neler çektiğimi nerden bileceksin.... niye böyle anne... memurlar.net, kalorifer çok yanıyor, ödenek çok geldi de, iyi günler... YIBO da hayat çok güzel.

tadbikci
Şef
28 Aralık 2012 00:12

Hayır öğretmen değilim. ben ilçe mem de memurum. onun için rahatımya. artık şube müdürlerini bile şeflerden görevlendirilecek ya. :-))

tadbikci
Şef
28 Aralık 2012 00:23

biliyorsun. eskiden okullarda öğretmenlerden çay parası toplanırdı. hademelerden ve memurlardan para istemezlerdi.şimdi memurlarnette verilen maaşlara bakarsak ne demek istediğimi anlarsın.

K@Mg@
Memur
02 Ocak 2013 01:16

Konuyu açan arkadaş çok iyi sallamış, desteksiz atmanın sendikalıcası da bu olsa gerek.

Bu işler bu kadar kolay mı oluyor sanıyorsunuz.

datembalat
Şube Müdürü
02 Ocak 2013 23:45

her konu doğar gelişir ve ölür, zorla yaşatmaya çalışmayın

rahmetini umarak
Genel Müdür
04 Ocak 2013 02:21

aktif fitne sen...

datembalat
Şube Müdürü
05 Ocak 2013 00:17

eser:KAŞAĞI yazar:Ömer Seyfettin

datembalat
Şube Müdürü
05 Ocak 2013 00:18

datembalat
Şube Müdürü
05 Ocak 2013 00:19

06 Ocak 2013 20:11

aktif eğitim sen adamlar (ebs'liler) size ne kadar düşmanmış. herkesin gerçek yüzünü görmüş oldunuz

datembalat
Şube Müdürü
07 Ocak 2013 00:46

olimpiyatlarda Ülkemizi temsil eden sporcuların da hepsi birbirine düşmandı :-))

sinan037
Müsteşar Yardımcısı
07 Ocak 2013 10:53

şaka gibi ..şu partinin sendikası vardı şimdi şu cemaatin sendikası çıktı..ne biçim ülke burası anlamadım..koca koca insanlarda buna çanak tutuyor..

akasya820
Aday Memur
13 Ocak 2013 12:32

herkes işine baksın...bizim hüsümete vaktimiz yok,biz muhabbet fedaileriyiz...

ozki444
Kapalı
13 Ocak 2013 23:01

tabi doğru muhabbetle öğretmenin hakkını korursunuz artık.kafayı yemiş bunlar ya

dolunay_c
Memur
13 Ocak 2013 23:26

Bak kardeşim kafayı yemiş bunlar demekle bir çok kişinin hakkına girdiğinin farkındasın sanırım.. kul hakkını ne kadar önemli bir olduğunu hatırlatırım.

Bu zamana kadar Allah yolunda gidenlerin işi hep iyi olmuştur. Bundan sonrada olacaktır Rabbim in izniyle.....

Herkes kendi işine baksın lütfen..

kavvas33
Şef
14 Ocak 2013 09:01

İşin özü :

Memursen çok büyüdü... Hükümet artık kontrol edemiyor... Dış güçler de yönlendiremiyor. Dış güçlerin yönlendiremediği sivil toplum örgütleri Uluslararası güçler tarafından tehlike olarak görülür.

düğmeye cemaat kanalı ile bastılar. Amaç güdümüne alamdıkları ve dini motifleri ağır basan Eğitim birsen'i bölmek. Bölüp gücünü zayıflatacaklar..

Cemaat dışardan sipariş alma işinde beceriklidir. 28 şubatta Refah partisine karşı da sipariş almışlardı. 28 şubat darbesi olduğu ertesi günü zaman gazetesi "buğday rekoltesi" manşetiyle çıkmıştı. Darbeyi ikinci sayfadan vermişti.

Aktif sen seçimden önce kapatılır diyorum. Cemaat hükümete karşı pazarlık gücünü artırmak için bu sendikayı kurdu. amacı, hedefi, duruşu, uzun vadeli hedefi omayan bir sendika. ömrü seçime kadar olur. Bu geçici amaçlara öğretmen arkadaşları da alet ediyor cemaat yanlış bir durum.

ogrt2000
Genel Müdür
14 Ocak 2013 11:38

Üye sayısı 40.000'e yaklaştı siz hala kapanacak deyin. Eylül ayında da demiştiniz. Şimdi seçim mi oldu kapanma tarihi? Seçim zamanı gelince de "yerel seçimleri değil genel seçimleri kastetmiştim" mi diyeceksiniz? Kervan yürür merak etmeyin...

ozki444
Kapalı
14 Ocak 2013 12:24

bende sana deveyi diken sizi ... yarar diyorum.hala akıllanmadınız.kendinizi kullandırtmakta birincisiniz ya.muhabbetle iş göreceklermiş.peh peh peh

erdemak
Şef
14 Ocak 2013 23:47

yukarıdaki cümlelerinizdeki tesbitlerinize katılıyorum hocam büyük çoğunlukla.

eğitim-bir-sen anti emperyalisttir eğitimbirsen anti siyonisttir.

mavi marmara konusunudaki duruşlara bakarak ve biraz da geçmişi kurcalayıp 28 şubata israil ve abd ile ilişkilere bakarak çok iyi görülebilir farklar...

kavvas33, 11 yıl önce

İşin özü :

Memursen çok büyüdü... Hükümet artık kontrol edemiyor... Dış güçler de yönlendiremiyor. Dış güçlerin yönlendiremediği sivil toplum örgütleri Uluslararası güçler tarafından tehlike olarak görülür.

düğmeye cemaat kanalı ile bastılar. Amaç güdümüne alamdıkları ve dini motifleri ağır basan Eğitim birsen'i bölmek. Bölüp gücünü zayıflatacaklar..

Cemaat dışardan sipariş alma işinde beceriklidir. 28 şubatta Refah partisine karşı da sipariş almışlardı. 28 şubat darbesi olduğu ertesi günü zaman gazetesi "buğday rekoltesi" manşetiyle çıkmıştı. Darbeyi ikinci sayfadan vermişti.

Aktif sen seçimden önce kapatılır diyorum. Cemaat hükümete karşı pazarlık gücünü artırmak için bu sendikayı kurdu. amacı, hedefi, duruşu, uzun vadeli hedefi omayan bir sendika. ömrü seçime kadar olur. Bu geçici amaçlara öğretmen arkadaşları da alet ediyor cemaat yanlış bir durum.

Toplam 237 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi