Editörler : Cüneyt Barışoglu
24 Eylül 2012 17:06   


sydv mülakat listesi

mülakat listesine kalmak için sistem otomatik puanları en yüksekten en düşüğe doğru sıralıyor oyle liste oluşuyor diye biliyorum yalnız başvuru sırasında biri ile tanıştım oda başvuruyordu ve bana senden düşük puan almışım dedi liste açıklandığında onun ismide varmış ve ben elendim nasıl oluyorki anlamadım torpil listede de mi oynuyor ya

24 Eylül 2012 17:10

firdewss
Memur

arkadaşım evraklarını eksiz teslim ettiğinden emin misin? mülakat listelerini sistem değil vakıflar oluşturuyor. bunu yaparken de teslim edilen evraklardaki eksiklikleri ve tabbi başvuru şartlarını taşıyıp taşımadığını göz önünde bulunduryorlar. tüm bunlar tam ise vakfı arayıp neden mülakat listesinde olmadığını bir sor bence... mantıklı bir açıklama yapmazlarsa da yargıya başvur derim:)

25 Eylül 2012 22:33

s.a.l.t.a.n
Aday Memur

torpilin alasi var bu iste... Ben antalya kepeze internetten basvurdum il disindaydim muduru aradim dedimki puanim 88 ben uzaktan gelicem puanim yetmiyorsa hic gelmeyeyim evraklari teslim etmeye.. mudur bana hic bosuna gelme burda pianlar cok yuksek sira sana gelmez dedi yinede gittim bi baktim puan siralamasinda 1.yim:):) ama yinede mulakat listesine alinmadim evraklarimda sorun varmis... Yani anlicaniz almak istemiyorlarsa ellerinden geleni yapiolardi bunuda yapamasalar mulakatta elenecektim belliki;) buisler oyle puanla bilmemneyle olmuor neyle olacagini tahmin edersiniz..

25 Eylül 2012 22:38

hilmiki
Genel Müdür

hocam benim bildiğimde sen evraklarını teslim edince oradaki memur kaydını yapıyor ve sistemde evraklar teslim edildi diyor sonra evrak teslim tarihi bitince sistem otomatik sıralayıp mesaj atıyor mülakata kalacaklara..

25 Eylül 2012 22:50

s.a.l.t.a.n
Aday Memur

hayir ben bizzat gordum listedeki ilk puanlari yuksek olanlari herseyini kendileri arastrior ve olup olmicana karar verior geri kalanlar dediniz gbi oluor olabilir

25 Eylül 2012 22:55

hilmiki
Genel Müdür

ben ilçeye başvurdum 84 puanla, evrakları teslim ettim sonra evden baktım evraklarınız teslim edilmiştir yazıyordu, 2 gün sonra da durumunuz uygun olmadığı için kabul edilmedi yazıyordu, kaymakamlık sitesine baktım hiçbir bilgi yok, hemen bimere mesaj yazdım durumu anlattım bakalım en kısa zamanda kimler mülakata çağrıldı ve puanları kaçtı siteden yayınlayacaklar, bekliyorum..

25 Eylül 2012 22:58

hilmiki
Genel Müdür

dünde başka bir ilçeye başvurdum, orasını da telefonla aradım evrak istemiyoruz mülakata kalanları telefonla arayıp haber vereceğiz dediler, baya kıllandım ondan da..

25 Eylül 2012 22:58

s.a.l.t.a.n
Aday Memur

Umarim puanlariyla yayinlanirda goruruz ne nedir.. Bende basvurdum bimere bakalim neolacak

25 Eylül 2012 23:01

hilmiki
Genel Müdür

bazı kaymakamlıklar ne güzel tüm ayrıntıları ile yazıyor sitelerinde..

26 Eylül 2012 17:32

hilmiki
Genel Müdür

bimer mesajından sonra listeyi yayınlamışlar ama mülakatı kazananlar listesini hala kimler mülakata çağrıldı ve kpss puanları kaç idi onu yayınlamadılar..

26 Eylül 2012 18:40

semiramiz
Memur

nere bu dediğinz yer benim de baktgm bikaç yer vardı onlarda aynen öle

26 Eylül 2012 20:28

hilmiki
Genel Müdür

Gaziantep Nurdağı

04 Ekim 2012 17:57

s.a.l.t.a.n
Aday Memur

Antalya Kepez sydv listesi hala aciklanmadi neden acabaaa;). Butun sikayetlerime ragmen aciklanmiyor aciklayamiyorlar herhalde zor olsa gerek bukadarina kilif uydurulamiyor sanirim

Toplam 12 mesaj
 
ANKET
Son iki ayda ÖSYM'nin çağrı merkezini aradınız mı? Memnuniyetiniz ne düzeyde?