Editörler : crops35
«363738394041424344454647»

Ögrenci79
Şef
10 Kasım 2012 12:18

umrumuzda arkadaslar takıp edıyo cogu ınsan ama bence foruma takılmıyo iyi olacak inşallah burdakıler bırbırını desteklesinde gerisini boşverin onlarda sonunda gelecek buraya

naz8585
Kapalı
10 Kasım 2012 12:46

Arkadaşlar başta dua edelim evet ama bence Devlet Personel Başkanlığına hala dilekçe mail yollama şansımız devam ediyor, 3163 2010 da uğradığı talihsizlik bence özenle intizamla anlatılmalı büro ve muhasebeciler öyle bir atanmış ki dikkat ederseniz bölümlerinden 83 ün üstünde puan çok yok geçen sene 82 ye kadar düştü puanları.

İşletme 3173 ve 3179 istenen kadrolara dahil edilmeli 2010 da dahil edimedi hatta bir gıdım kadro almamıza rağmen bizim kadrolarımıza onlar dahil edildi . Bilgisayarcı bürocu muhasebeciler için 2010 bal kaymaktı resmen inş bu sene aynı şeyleri yaşamayız. Lütfen mail dilekçe ile 5-10 kişi bile olsa devlet personel başkanlığına mail atsın , ben gönderdim yine göndereceğim bu hafta. Önümüzde daha 1 hafta var.

10 Kasım 2012 12:54

artık belli oldu ama bu sene değil de haziran için çabalamak lazım

naz8585, 11 yıl önce

Arkadaşlar başta dua edelim evet ama bence Devlet Personel Başkanlığına hala dilekçe mail yollama şansımız devam ediyor, 3163 2010 da uğradığı talihsizlik bence özenle intizamla anlatılmalı büro ve muhasebeciler öyle bir atanmış ki dikkat ederseniz bölümlerinden 83 ün üstünde puan çok yok geçen sene 82 ye kadar düştü puanları.

İşletme 3173 ve 3179 istenen kadrolara dahil edilmeli 2010 da dahil edimedi hatta bir gıdım kadro almamıza rağmen bizim kadrolarımıza onlar dahil edildi . Bilgisayarcı bürocu muhasebeciler için 2010 bal kaymaktı resmen inş bu sene aynı şeyleri yaşamayız. Lütfen mail dilekçe ile 5-10 kişi bile olsa devlet personel başkanlığına mail atsın , ben gönderdim yine göndereceğim bu hafta. Önümüzde daha 1 hafta var.

naz8585
Kapalı
10 Kasım 2012 14:31

kadro sayıları belli oldu sadece nitelik kodları değil dpb isterse kılavuzda 3163 kodu ekliyecek bazı kontenjanlara hepsi bu hiçbirşey için geç değil ne kadar çabalarsak kârdır.

10 Kasım 2012 14:32

haklısın kardeş,dpt dediğini yapar,ugraşmak lazım

naz8585, 11 yıl önce

kadro sayıları belli oldu sadece nitelik kodları değil dpb isterse kılavuzda 3163 kodu ekliyecek bazı kontenjanlara hepsi bu hiçbirşey için geç değil ne kadar çabalarsak kârdır.

10 Kasım 2012 15:37

o zaman ben her gün mail atacağım arkadaşlar ders programı ile birlikte gördüğümüz dersleri

yarınsızgelecek, 11 yıl önce

haklısın kardeş,dpt dediğini yapar,ugraşmak lazım

hepeksik
Aday Memur
10 Kasım 2012 17:48

yarınsız gelecek o kadar iyi anlıyorum ki hissettiklerini.bu şekilde 3.atama ankaraya yerlesen dersaneden bi bürocu arkadasım vardı aradan 1yıl gecti ankarada karsılastık.tabi ben 81.750 almıstım atanamamıstım.benimle bi konusması vardı resmen isyanım geldi.öyle kibirli ve sanki mühendis olmus gibi konusuyordu ki içimde fırtınalar koparken yüzüm güldü.eline 3kurus para geçince kibirlenip gezen burnu büyüklere degil Allahım tevazulu insan gibi insanlara ver şu kadroları.

10 Kasım 2012 17:57

öyle kardeş bende yaşadım 84 puanla açıkta kalmak heleki 3, atamada muhasebecilerin 82 ile atanması inan çok koymuştu hala bile etkisindeyim,nasıl olurda bir kerede 1000 kadro alırlar az isyan etmedim bunu yapanlara burda çok beddua edildi,şimdi bak 10 gün sonra kadrolar açıklandığında ne kadar gereksiz konular açılacak,bencil olunması lazım arkadaşlar sadece bencil olacaksın,burası türkiye ve burda adelet yok,herkes kendini kurtarmaya baksın ,ben bunu bu iki sene zarfında öğrendim o yüzden sadece kendimiz için isteyecez,sonra pişman yine biz oluruz ve ciğeri beş para etmez adamlar dediğin gibi iki kuruş gördüler mi başlarlar havlamaya ve herkes bunuda bilsin memur oldunmu kimse seni kırmızı halıyla karşılamaz,kimse sana şimdikinden fazla değer vermez ama türkiye şartlarında devlet işi kendini arkanı evli olanlar daha iyi anlar ( ben evli değilim) çoluk çocuğuna azda olsa bir gelecek sağlar,o yüzden benim isteğim bütün kadrolar işletmeye verilmesi yönünde geri kalanın canı cehenmme....

hepeksik, 11 yıl önce

yarınsız gelecek o kadar iyi anlıyorum ki hissettiklerini.bu şekilde 3.atama ankaraya yerlesen dersaneden bi bürocu arkadasım vardı aradan 1yıl gecti ankarada karsılastık.tabi ben 81.750 almıstım atanamamıstım.benimle bi konusması vardı resmen isyanım geldi.öyle kibirli ve sanki mühendis olmus gibi konusuyordu ki içimde fırtınalar koparken yüzüm güldü.eline 3kurus para geçince kibirlenip gezen burnu büyüklere degil Allahım tevazulu insan gibi insanlara ver şu kadroları.

10 Kasım 2012 18:35

işletme yazdığım günün allah belasını vermesin dersler ağırdı güya sosyal bilimlerin en yüksek programı,keşke büro yönetimi yazsaydım hem dersler kolaydı hem kızları güzeldi(tabi bu işin gırgırı) arkadaşlar biraz araştırma yaptım kadro felan çok beklemeyelim dsi aile sosyal bakanlığı sgk ,dsi ve bazı ünivler başka yerden ekmek yok bize

daydin-574
Şef
11 Kasım 2012 11:49

gncl

11 Kasım 2012 12:56

artık son demlerini yaşıyoruz bende lisans bitirip askere gidicem ve geldiğimde lisans kpss gireceğim en azından biraz daha çalışır 85 üstü alırsam lisansta giderim bir yerlere en olmadı yüksek lisans başlarım

daydin-574, 11 yıl önce

gncl

daydin-574
Şef
11 Kasım 2012 14:26

Ben lisansı bitirdim de çalışma zamanı az diye önlisans girdim. Belki lisansta farklı mı olurdu bilemiyorum. Sonuçta bu sınava da son bir ay çalıştım diyebilirim. bu puanla(83,69...) atanabileceğime pek ihtimal vermiyorum. Bana destek olmayan herkes şimdi daha iyisini yapabileceğimi düşünüyor. Çocuğumun gönüllü bakıcısı şimdiden hazır diyebilirim. Allah nasip ederse bu sefer daha kapsamlı olarak çalışıp lisanstan iyi bir puan alabilirim. Aslında benim niyetim 2013' teki A grubu sınavına girmek, bu şekilde kendimi deneyebilirim belki. Bu 2012 kpss puanımı etkisiz kılmıyor değil mi?

ssarı3163
Şef
11 Kasım 2012 16:45

Arkadaşlar GİH ten Koruma ve güvenlik gör. 96, şöför 234 kişi, liselere verilen GİH kadrosu toplam 77 kişi .Hepsi koruma ve şöför olsa önlisansa 253 kadro düşer buna 376 sağlıkçı ekleyin 22 orman muh. 182 posta dağtıcısı 94 te ARFF memuru. Bu bölümler düşük puanla yerleşiyor çünkü bölümden alıyorlar.Geriye kalan kodrodan bize ne düşerse.

sanem-efsun
Kapalı
11 Kasım 2012 19:11

muhasebeyi aldıkları gibi alırlarsa atanırız inşallahhh 83 566.:((

12 Kasım 2012 10:52

o zaman olur işte

sanem-efsun, 11 yıl önce

muhasebeyi aldıkları gibi alırlarsa atanırız inşallahhh 83 566.:((

naz8585
Kapalı
12 Kasım 2012 11:02

1,5 sayfalık bir dilekçe hazırladım ama dpb nin sitesindeki mail adresi sorunlu sanırım iletilmiyor bir türlü mail, geçerli bir mail adresi bilen var mı dpb için ? Ayrıca ptt ye verip aynı dilekçeyi elden de göndereceğim. Ankara da bir arkadaş vardı giderim diyordu Dpb ye?

sibel1634
Şef
12 Kasım 2012 11:25

dilekçeni bizimle paylaşırsan bizlerde posta yoluyla gönderelim.ankara da oturan arkadaşımız çiğdem 85 zannedersem.birebir görüşme olayını bir gerçekleştirsek

naz8585, 11 yıl önce

1,5 sayfalık bir dilekçe hazırladım ama dpb nin sitesindeki mail adresi sorunlu sanırım iletilmiyor bir türlü mail, geçerli bir mail adresi bilen var mı dpb için ? Ayrıca ptt ye verip aynı dilekçeyi elden de göndereceğim. Ankara da bir arkadaş vardı giderim diyordu Dpb ye?

CiwanZorlu
Yasaklı
12 Kasım 2012 17:29

güncell...

hepeksik
Aday Memur
12 Kasım 2012 17:58

naz dilekçeni paylas bizimle.ankaradaki arkadaslar nerdesiniz?

cigdemm_85
Memur
12 Kasım 2012 18:01

evet bendim giderim dıyen baska varmı ankaradan kımse ıkı yada uc olsak daha iyi olur

Toplam 7643 mesaj
«363738394041424344454647»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi