Editörler : crops35
04 Ekim 2012 09:37

İstanbul Tersanesi işçi alımı 2012 nihai listeye girenler

Nihai listeye girenlerin bilgi paylaşımının yapılacağı sayfamıza hoşgeldiniz...

Mülakat öncesi ve sonrası yorumlar burdan yapılacaktır...

Şimdiden herkese başarılar..

mst7474
Aday Memur
04 Ekim 2012 11:29

Hayırlısı olur insaallah

secco87
Aday Memur
04 Ekim 2012 16:17

Bende listeye girenlerdenim arkadaşlar motor teknisyenliği için hepimiz için hayırlı olması dileği ile...

guad
Şef
04 Ekim 2012 19:17

bende listeye girdim

mulakat tarıhı bellımı yoksa bıze haber mı verecekler

kutay24_55
Genel Müdür
04 Ekim 2012 19:50

guad sen hangi iş için başvuru yaptın..

kutay24_55
Genel Müdür
04 Ekim 2012 19:53

mülakat tarihleri ile ilgili henüz bir bilgi yok.. nihai liste işverene gönderilecek onlarda bir davet yazısı göndererek bizlerden bir tarih vererek bazı belgeler isteyecekler... o belgeleri teslim edip mülakat giriş belgesi alacağız giriş belgesinde mülakatın hangi tarihte ve saat kaçta yapılacağı yazılı olacak...

şimdilik beklemek zorundayız..

guad
Şef
04 Ekim 2012 20:32

tesviye ustası metal işleme ye başvurumu yaptım

plasser
Aday Memur
05 Ekim 2012 09:30

slm arkadaşlar nihai listeye girdik ne kadar bekleyecez süreç nasıl işleyecektir. mülakat ne zaman olur bayramdan önce mülakat olurmu arkadaşlar.

kuweyt
Memur
05 Ekim 2012 10:42

arkadaşlar istanbul tersane komutanlığını aradım, daha nihai listeler ellerine ulaşmamış ulaştıktan sonra sınav tarihlerini belirledikten sonra mülakat için aranıcaksınız ve evinize posta gönderilicek dediler.

numara : 0216 493 94 94 oparatör, işçi alımları ile ilgili departman derseniz aktarıyor.

Bu arada bende nihai listedeyim varmı tesisatçı :)

kutay24_55
Genel Müdür
05 Ekim 2012 11:06

bende lpg dolum bosaltim iscisi aliminda nihai listedeyim. fakat tesviye bolumu mezunuyum. mulakatta tesviye ile ilgili mi sorular sorulur yoksa lpg dolum bosaltim isiyle ilgili sorular sorulur.

justmore25
Aday Memur
05 Ekim 2012 12:15

Merhaba Arkadaşlar listeye giren arkadaşlara başarılar diliyorum.

ben mobilyadan 61 puanla kaldım en son 64,9 puanda kalmış 2010 senesi için başka alım olurmu ikincisi nihai listeye girenlerin yedeklerini görebiliyormuyuz.

sailor11
Yasaklı
05 Ekim 2012 22:34

slm arkadaslar bende metal işleri teknısyenlıgınde nıhaı lıstedeyım. mulakatta ne tıp sorular cıkıyor acaba. ben gemı ınsaa mezunuyum. nıhaı lıstede ustlerde yada altlarda olmak ne ıfade edıyor ?

guad
Şef
05 Ekim 2012 23:12

nihai listelerde öncelikli olanlar var bunun anlamı ne?

öncelikle onlar mı alınıyor kalan kadrolara da bız mı yerleşiyoruz

gursell
Aday Memur
05 Ekim 2012 23:33

Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı olsun. 1 senedir tersanede çalışıyorum, süreçle ilgili olarak acele etmeyin mutlaka herkese bilgi verirler,birkaç sorunuza cevap vereyim; sıralamada altta yada üstte olmanız bişey farketmez, hangi bölüm mezunuysanız o bölüm ile ilgili soru sorulur, sağlık-güvenlik sıkıntısı yoktur, asgari ücret asla yoktur (diğer sayfada arkadaş 3 ay vs. bahsetmiş) mülakatta basit temel bilgiler soruluyo, sorulana cevap verin oturup kalkmanıza dikkat edin okadar. bide biz başlarken siyasi parti kaydınız olmasın diyolardı nekadar etkisi var bilmem.

sailor11
Yasaklı
06 Ekim 2012 00:11

slm gursell

ben pendik tersanesınde 2002 yılında 1 sene staj yapmıstım .dogma buyume pendıklıyım . sana bı kac sorum oalcak.mulakatta sorulan sorulardan bı kac ornek verırmısın . ornegın sana sordukları sorulardan hatırladıkların neler? ben gemı ınsa mezunuyum metal işleri teknısyenlıgınden anlamam keske kaynakcı ya basvursaydım. meslekle ılgılı soru cıkıyormu acaba ? bıraz uzun oldu ama verdıgınız cevaplar bızım ıcın cok onem arz edıyor.. sımdıden tşk.

gursell
Aday Memur
06 Ekim 2012 00:28

denizci 11 arkadaşım ben motor teknisyeniyim, masanın üzerinde bir kaç motor parçaı vardı (piston, segman, turboşarj, enjektör vs) bana bunlar ne diye sordular. motor hararet yaparsa sebebi ne olabilir, 2 zamanlı 4 zamanlı motorlar vs. temel bilgiler, bildiğim kadarıyla metal işlerinde de kaynakçı var sıkıntı yapma, bide bilginiz olsun diye söylüyorum bana 8 subat 2011 de msj geldi nihai listeye girdiniz diye 15 eylül 2011 de işbaşı yaptım :(

sailor11
Yasaklı
06 Ekim 2012 00:34

saoll hocam..

baya gec baslatmıslar.. ama bızımde bır sanssızlgımız var 22 kısılık kadro acmıslar nıhaı lıstede 60 kısı var : )

anladıgım kadarıyla meslek bılgısı sormuslar sızlere pekı hıc genel kultur sorusu sormadılar mı?

gursell
Aday Memur
06 Ekim 2012 00:37

bana sormadılar

sailor11
Yasaklı
06 Ekim 2012 00:44

cevapların ıcın saoll arkadasım .. secılırsem senı bulurum orada : )

plasser
Aday Memur
06 Ekim 2012 08:27

slm sailor bende gemi inşaa bölümü mezunuyum sen kaç mezunusun.bende genel servis işçisi nihai listeye girdim. gursell arkadaşım sen daha bu süreçten geçmişsin süreç nasıl işliyor nsıl oluyor anlatırmısın ben bide diplomamı kaybettım diplomayı ne zaman istiyorlar ne yapmam gerekiyor diploma için. Verdiğin bilgiler için teşşekürler.

kutay24_55
Genel Müdür
06 Ekim 2012 11:12

mrb arkadaşlar süreç hakkında bildiklerimiz yazdım.. 15 gün içinde adreselerinize davet mektupları gelmeye başlayacaktır.. buna istinaden bizlerden belgeler istenecek ve o gün belgeler teslim edilip iş talep formları doldurulacak ve başka bir gün için mülakata giriş belgelerimiz verilecek o gün geldiğinde de mülakat girecek herkes...

Toplam 1250 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi