Editörler : Pangaea
09 Ekim 2012 15:47

İst-Mecidiyeköy'de özellikle ''eğitim bilimleri''nin iyi olduğu Kpss kursu hangisi? Acil yardım!!!!

İst-Mecidiyeköy'de özellikle ''eğitim bilimleri''nin iyi olduğu Kpss kursu hangisi? Acil yardım!!!!

edebiyat88
Aday Memur
09 Ekim 2012 15:56

arkadaşlar lütfen yardımcı olun bana;((

edebiyat88
Aday Memur
09 Ekim 2012 16:02

Yok mu yardımcı olacak biri:(((((((((

mor134
Aday Memur
09 Ekim 2012 16:11

kadıköyde özgü akademi var ben oraya kayıt oldum.tavsiye ederim hatta bu hafta ücretsiz tanıtıum dersi var.

www.ozguakademi.com

edebiyat88
Aday Memur
09 Ekim 2012 16:34

ya reklam kokan haraketler istemiyorum, soruma cevap istiyorum ayrıca kadıköy değil MECİDİYEKÖY!!

mor134
Aday Memur
09 Ekim 2012 17:00

YA NE RAKLAMI HOCAM BEN KADIKÖY ANLADIM MECİDİYE KÖYDE ARKADASLARIM MURATA GİDİYOR COK MEMNUNLAR ZATEN BİDE YEDİKLİM VARMIS DEDİLER.

fenci-cengaver
Aday Memur
10 Ekim 2012 11:54

edebiyat88 sayın hocam diğer başlıklarda da defalarca belirttim..geçen yıl mecidiyeköy murata gitmiştim..eğitim bilimlerinde mükemmel diyebileceğim hocalar ayrıldılar ve şube çöktü.

Bildiğim kadarıyla mecidiyeköy murat eğitim bilimlerinde deneyimsiz hocalar ile tezgahtar anlayışlarına devam edecekler.

SAKIN AMA SAKIN MECİDİYEKÖY MURAT ASLAAAAA!!!!!

Bayan hocalara sarkan TAYLAN,tezgahtar yönetimin uydusu ve yalakası ABİDİN,türkçe konuşma özürlü FAİK vb isimler var orada eğitim bilimlerinde..ESKİDEN giden arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gitmiştim ama tavsiye edilen KORAY hoca ve Kamber hoca ayrıldılar,imza topladık diğer gruplarla geri dönmeleri için döndüler ama programlar uymadı..vb şu an orada eğitim bilimlerinde bu iki hocanın olduğunu sanmıyorum,o yüzden BENCE MECİDİYEKÖY DE MURAT ASLAAAA!!!!!

figen aras
Aday Memur
16 Kasım 2017 11:00

Mecidiyeköy murat öğrencisi olarak yazıyorum 2012de nasılmış bilemiyorum ama 2016 EĞİTİM BİLİMLERİ TARİH ÖABT eğitimleri aldım ve ve istediğim puanı alarak atandım. eğitim bilimlerinde MUSTAFA HOCA yeri doldurulamayacak bir eğitmendir. BAHADIR HOCA özel olarak tenefüslerde dahi kantinde ders anlatırdı. bu kuruma gidipte hocaları dinleyipte düşük puan alarak suçu hocalara ve kuruma yükleyecek birini bulamazsınız. KESİNLİKLE MECİDİYEKÖY MURAT EĞİTİM

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi