Editörler :
13 Ekim 2012 10:44

s1982
Aday Memur

bazmorphın

arkadaşım biz aynı sınıfa koymadık çok itiraz ettik ama dinleyen yok müdür anasınıfı gelir kaynağı her geleni alıcam dedi ve yaş grubunu ayırmadan herkesi aldı

13 Ekim 2012 11:58

istenmeyenöğretmen
Aday Memur

s1982, kız mesleğin uygulama ana sınıfında görevlendirme sınıf öğretmeniyim, 2,5-5 yaş arası sınıfım, idare özürlü öğrenci bile aldı ama veliler itiraz edince 3. hafta kaydını sildi. sorum şu ki okulun öğrenciden kazancı ne? sonuçta gelen paralar döner sermayeden tekrar öğrencilere aktarılıyo ve faturalandırılıyo yani ben öyle biliyorum bilmediğim ne var, çıldırttılar beni sınıfçı ek dersi alıp 8.30-4 çalışıyorum bi de çocukların altını temizliyorum, sıkıntı bir çocuk var her gün bi çocuğu tırmalıyo cuma günkü faciaydı zaten kaşla göz arasında mahfetti çocuğu elinden alana kadar yırttı her yerini laftan sözden anlamıyo, buna nasıl yaklaşılmalı yada gitmesi için neler yapılmalı ?

26 Kasım 2012 01:06

sugarpare
Aday Memur

benımde anaokulu ögretmenlerıne bır sorum olacaktı.

benımde 3,5 yasında bır cocugum var.bulundugumuz yerdekı anaokuluna 4 yas grubuyla severek gidiyordu fakat son 2 haftadır okula gitmek istemiyor.

okula aglayarak gidiyor ve ögretmenını görünce benım arkama saklanıyor.

ögretmenı cocugumun cok hareketlı oldugundan,cabuk sıkıldıgından bahsedıyor.

aslında cocugumu okuldan almak istiyorum ama bu seferde okul müdürü almamamız için öyle ılımlı yaklasıp,bizi ikna ediyor ki.bu konuda tecrubelı anaokulu ögretmenlerımızın fikirlerine ihtiyacım var.tavsıyelerınızı beklıyorum..

28 Ağustos 2017 23:52

ryntrng
Aday Memur

Bende anaokulu öğretmeni maaşlarını merak ediyorum bazı firmalar çok ucuz çalıştırıyorlarmış buda çocukların bakımında etkili oluyor http://personelmemur.com/anaokulu-ogretmeni-maaslari-ne-kadar/ biraz inceledim ama ne kadar doğru acaba fikri olan var mı

29 Ağustos 2017 01:09

külkedisi05
Aday Memur

4 yaş alti cidden gelmemeli ya keske gondermese veliler, yada onlarin basinda ogretmen degilde 2 3 tane bakici koysun devlet onlar baksin bizde enerjimizi bosa sarfetmeyelim.

Toplam 25 mesaj