Editörler : hopaliSafak Vaktii
12 Ekim 2012 10:36   


Kadıköy de beyaz kalem mi murat mı ?

arkadaşlar lütfen reklam yapan kişiler yazmasın..ciddi anlamda bilgisi olan kişilerin görüşlerini merak ediyorum.Özellikle hocalar ve ders saatleri hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

12 Ekim 2012 12:15

lucabrazzi
Aday Memur

yok mu bilgisi olan arkadaşlar..

13 Ekim 2012 11:16

cigdeemm
Aday Memur

Ben de Murat'ı düşünüyorum..İyi diye bir çok kişiden duydum yarın gidip görüşmeyi düşünüyorum

13 Ekim 2012 11:30

öfkelikalabalık
Aday Memur

muratı seçerseniz indirim yaptırın. bana eb+gk+gy 2000 demişlerdi ben gitmedim ama bi arkadaşım 900e gitmiş. öğrenciler arasında çook fi,yat farkı oluyo fazla verince de bu insana koyar tabii. düşünsene yan yana oturuyosunuz adam senin verdiğin paranın yarısını veriyo.

16 Ekim 2012 11:51

tunder-hoca
Aday Memur

hocam başka bir başlık altında da ifade etmiştim..buraya aktarıyorum umarım yardımcı olabilirim.

geçen yıl kadıköy Murat dershanesine gitmiş biri olarak dershane hakkında sizleri bilgilendirmek isterim.ihtiyaca giden arkadaşlarımda vardı,yargıya gidenlerde..ve ..neysee..

Muratta Matematik hocası Demir bey,Coğrafya hocası Taylan bey,Tarih hocası Uğur bey,Vatandaşlık hocası Oktay bey GK-GY adına alanlarında kpss hakimiyeti son derece başarılı olan..anlatım ve aktarımları neredeyse kusursuz olan hocalar diyebilirim.

Eğitim bilimlerine gelince,3 dersimize gelen Kamber hoca,bazen aksilik yapıp,üzerimizde baskı oluştursada birikimi,anlatım tarzı,etüt soruları..vb itibari ile zor bulunur bir eğitim hocasıdır.Stres yaratır,baskı yapar bazen ama iyiki yapmış,bunu sonradan anladık:)

Ölçme dersine gelen Koray hoca,dersinde disiplinli ve özenlidir,örnekleri güncel ve akılda kalıcıdır.

Program geliştirme ve Ö.y.t derslerine gelen Yüksel hoca,projeksiyon kullanır ders anlatımı itibari ile bana biraz garip gelmişti,dersleri yetiştirmekte zorlanan birisi ama bilgi eksiği yaşanmadı.

Yargıya ve ihtiyaca giden arkadaşlarım vardı,özellikle eğitim bilimlerinde aramızda dağlar kadar fark vardı :) onlar hoca değişikliği,program değişikliği..vb problemler yaşarlarken bizde çok şükür öyle şeyler olmadı.

Yayın olarak murat diğerlerine göre iyidir diyemem.

Eğitim kadrosu olarak evet kadıköy de MURAT bence.

16 Ekim 2012 11:55

tunder-hoca
Aday Memur

ayrıca şunu belirtmek isterim,gidip her ikisi ilede mutlaka görüşün.Dershaneye kitap için gidilmez,ders için gidilir bence bu açıdan bakarsanız daha kolay ve iyi karar verebilirsiniz.

Beyazkalem,sınavda sorusu çıktı dedikodusunu çok iyi değerlendiriyor,sürekli gündemde ve popüler ancak ders işlenişi başka birşey bence.Kitap her kitapçıda satılıyor,her ders her hoca tarafından anlatılamıyor!!

17 Ekim 2012 11:05

lucabrazzi
Aday Memur

güncellll..

18 Ekim 2012 11:12

mor134
Aday Memur

hocam hafta sonu özgü akademi de tanıtım derslerine girdim mehmut hoca ismail hoca hele tarihcisi gökhan hoca mütişti tavsiye ederim

özgü akademi fiyat olarak da cok uygun.

19 Ekim 2012 11:39

lucabrazzi
Aday Memur

mor hocam,bahsettiğiniz yerle ilgili bir kaç duyum almıştım,İhtiyaçtan ayrılan bir yönetici açmış orayı,yeni bir yer,deneyimsizlik düşündürücü.

Beyaz kalem tabeladan ibaret diyenler var,özelden mesaj atarak,eski iletişim dershanesinin tabelasını beyaz kalem yapmışlar.

Muratın kadrosundan herkes memnun,kafam öyle karışıkki.

19 Ekim 2012 12:13

mehmett34
Daire Başkanı

lucabrazzi kadıköydeki beyazkalem bu sene yeni açıldı.ben ağustosta gittiğimde oranın adı iletişim dershanesiydi gerçekten de, dediğiniz gibi tabela değişmiş beyazkalem olmuş. ama belki de gerçekten iyidir, beni aramışlardı tanıtım derslerine çağırmak için, eğitim kadromuzda tamamen değişti demişti, ben gitmedim derslere fikrim yok yani ama demek istediğim belki de gerçekten iyidir. bence araştırın siz bunu, hatta beni iki gün önce tekrar arayıp tanıtım derslerine çağırmışlardı bu haftasonu cumartesi pazar tanıtım dersleri varmış yine.ben düşünmediğim için gitmeyeceğim ama siz gidip kendiniz görebilirsiniz belki.

22 Ekim 2012 11:02

lucabrazzi
Aday Memur

güncelll....

04 Kasım 2012 16:18

bloggerhoca
Aday Memur

lucabrazzi hocam ben bu sene kadıköy murattayım...hafta sonu derslerimiz başladı...beyaz kaleme gitmeyi çok düşündüm...ama sınav zamanını düşününce vazgeçtim...2010 iptal sınavında fem ismi çıkmış dersane o yıl inanılmaz kayıt almıştı...ancak kadrolaro olmadığı için dönem ortası hocaları bırakmış ve dersler yarım kalmıştı..bu yıl da aynısı beyaz kalem için geçerli bence...senin de dediğin gibi yayınevi ve dersane farklıdır...bu açıdan bakınca murat mantıklı geldi ve kayıt oldum..gelişim psikolojisi dersi ile başladık...kamber hoca geliyor dersimize...şu an o kadar memnunumki anlatamam..piaget'i bu kadar akıcı ve akılda kalıcı anlatan bir hoca görmedim... program geliştirme dersimize de yüksel hoca geliyor...projeksiyondan ders işliyor...bazı konularda gereksiz konuşmalar görüyorum...karanlık ortam da olunca uykum gelmiyor değil:)...ölçme ve değerlendirme dersine de koray hoca gelecekmiş...henüz tanışmadık ama adını gelmeden duyduk...dersine hakim bir hocaymış...şimdilik seninle bunları paylaşabilirim...sorun olursa da cevaplayabilirim..umarım işine yaramıştır

14 Kasım 2012 18:44

birbilsem34
Aday Memur

bende açıkçası sırf fiyat uygun geldiği için özgü akademiye yazıldım cumartesi dersler başladı şimdilik iyi gidiyor sorun yok

10 Aralık 2012 11:28

lucabrazzi
Aday Memur

güncelllllll

13 Şubat 2016 18:15

tuncar06
Aday Memur

kamber sapıktır

Toplam 14 mesaj
 
ANKET
Milli piyango bileti hakkında ne düşünüyorsunuz?