Editörler : E.Kayı Han

İ.rOn.İ
Kapalı
14 Kasım 2012 22:49

hacamat ehil ellerde yapılırsa fayda gösterir yaptıran tanıdıklarım var faydasınıda görmüşler ama ben cesaret edemedim şahsen.

belirli bölgeleri (kirli kanın geçtiği belirli bölümler) buralara jiletle minik çizikler açılıp oraya bardak kapatıyorlar

ve bardak vakum görevi görüp kirli kanı çekiyor.

prenses88
Müsteşar
15 Kasım 2012 00:04

Artık yaygınlaştı ve sünnet zaten yaptırmakta fayda var..

BiyoIoji 2000
Yasaklı
15 Kasım 2012 00:12

kirli kanı temizlemek için akciğer yeter, bardağa ihtiyaç olsaydı öyle yaratılırdık :)

prenses88
Müsteşar
15 Kasım 2012 00:35

Biyoloji 2000 sen de yaptır faydasını göreceksin:)

emnsd
Kapalı
15 Kasım 2012 20:29

Ruh hastası falan değilseniz kendinize eziyet etmeyin. Derdiniz neyse bir uzmana görünün.

prenses88
Müsteşar
15 Kasım 2012 23:09

Ruh hastası değil yaptıran kişiler çok şükür..

Tomris Hatun
Yasaklı
16 Kasım 2012 19:53

müslüm'ün fanları bile vazgeçti, bıraktı bu işleri, şunlara bak :)

ama ne olur hepiniz yaptırın, hem öyle küçük çizik falan olmaz, daha büyük sevap kazanın, daha büyük çizikler attırın, sünneti hakkıyla yerine getirin.

durduğunuz hata hemen bu sünneti yerine getirmelisiniz hepiniz, birbirinizle yarışmalısınız bu ibadette.

BiyoIoji 2000
Yasaklı
16 Kasım 2012 19:59

:))))

Tomris Hatun, 11 yıl önce

müslüm'ün fanları bile vazgeçti, bıraktı bu işleri, şunlara bak :)

ama ne olur hepiniz yaptırın, hem öyle küçük çizik falan olmaz, daha büyük sevap kazanın, daha büyük çizikler attırın, sünneti hakkıyla yerine getirin.

durduğunuz hata hemen bu sünneti yerine getirmelisiniz hepiniz, birbirinizle yarışmalısınız bu ibadette.

Tomris Hatun
Yasaklı
16 Kasım 2012 20:00

bu tedavi kökten çözüm olmaz mı biyoloji? :)

BiyoIoji 2000
Yasaklı
16 Kasım 2012 20:04

valla olur mu olur :)

emnsd
Kapalı
16 Kasım 2012 21:13

Hala utanmadan bunu savunanların olması insanlık adına çok üzücü. Akıl, mantık, insaf kalmamış insanlarda, herşey ezberden.

makden
Kapalı
16 Kasım 2012 21:45

sen dinen şu mollanın ameliyat yapması daha uygun de o mollaya kalp ameliyatı olacak 500 tane insan çıkar bu ülkede.

emnsd, 11 yıl önce

Hala utanmadan bunu savunanların olması insanlık adına çok üzücü. Akıl, mantık, insaf kalmamış insanlarda, herşey ezberden.

irasyonel
Kapalı
22 Kasım 2012 16:52

her gün televizyonlarda bir sürü şarlatan çıkıyor şu kür şu kansere iyi, bu şu hastalığa iyi diyor, bütün bunlar yetmezmiş gibi:

Şimdi bir de hacamat çıkardınız.

Bu hacamatı kimler yapıyor, doktor mu, eczacı mı, en ufak bir tıbbi bilgi sahibi mi bu adamlar?

Kıbaç-Hatun
Yasaklı
22 Kasım 2012 18:25

baytarlar yapıyormuş.

emnsd
Kapalı
23 Kasım 2012 04:30

Tekrar tekrar yazıyorum, şu hacamat denen rezilliğe kanıp kendinize zarar vermeyin. Biraz ölçüp biçelim kardeşlerim, her duyduğumuza balıklama atlamayalım.

irasyonel
Kapalı
23 Kasım 2012 13:17

mollalar kafanı kes ben sonra yerine dikerim daha iyi olur dese bir sürü insan kendini teslim eder, tıbba değil bu tarz şeylere önem veriyoruz.

turkkizi78
Aday Memur
15 Ocak 2013 09:36

Kesinlikle aptallık değil bizzat yaptırdım çom faydasını gördüm manevi olarak inanırsanız büyük sır

keremvekerem
Aday Memur
06 Nisan 2013 14:41

Burada tüm yorumları okudum.bazı arkadaşlar bu devirde sene 2013 olmuş böyle birşey olurmu diyor.Peki arkadaşım Peygamberimize Allahım buyuruyur ümmetine hacamat olmalarını emret diyor Hacamat tedavi oludğunuz şeylerin en hayırlısıdır diyor.Hacamatla ilgili çok hadis var arartırırsanız bizzat göreceksiniz ben bizzat hacamat kursu aldım ve insanlara havamat yapıyorum. Sayısını hatırlamıyorum ama hiç bir olumsuzlukla karşılaşmadım.Kesin sonuçlar aldım Allahın izniyle hacamat yaptığım tüm insanlar çok faydasını gördüler ve sonradan tekrar hacamat olmak için randevu talebinde bulunun bir süre insan var. Bu insanlar fayda görmeseydi tekrar hacamat olmak isterlermiydi. Hacamat 1400 yüz yıl mazisi olan ve peygamberimizin sünneti olan bir durum.Herkese tavsiye ediyorum.bizzat kendimde yapıyorum steril ve uzman olarak bölgemde yardıma hazırım.Türkiyenin neresinde olursak olalım bu işi uzman olarak yapan arkadaşlara yönlendirebilirim.Kısaca Hacamat olun Sıhhat bulun derim selametle Allahım herkese şifa versin.Hacamat peygamberimizin bir sünneti olup, Unutturulan veya unutulan bir sünnettir.

keremvekerem
Aday Memur
29 Nisan 2013 18:20

mutlaka hacamat olun şifa bulun ben hem yapıyorum hemde kendime defalarca yaptırdım böyle mucize birşey olamaz yaptığım insanlar anında çok rahatladım kuş gibi hafifledim üzerimdeki ağırlık kalktı diyorlar bazı arkadaşlar buna inanmayabilirler ama peygamberimiz hangi sünneti yapın dedide biz kul olarak yaptık veğ zararını gördük bir sünnete uydum ve bir faydasını görmedim diyen bir insan varsa allah için yazsın bende cevap vereyim

pessigirl, 11 yıl önce

Bir arkadaşım yaptırıyor, baş ağrıları varmış, alnından almışlar kanı....

Alnım mosmor oldu, iki- üç gün sonra morluk tamamen geçti dedi, hatta çok korkmuş morluk geçmez diye ama çok şükür düzeldi diyor.

Sırtındanda kan aldırmış, psikolojik bir rahatlama oluyo diyo, zaten aldıkları kirli kanmış...Bilmiyorum ya bende düşünüyorum,arkadaştan kartını isteyecem

son gonca
Kapalı
29 Nisan 2013 20:26

yav bi gidin Allah aşkına ya! Peygamberimizin görevi nedir? Doktorluk mu? Önce Kur'an'dan Peygamberimizin nasıl biri olduğunu bir öğrenin sonra size sünnet diye aktarilan rezillikleri inceleyin! Sünnet sünnet diye diye amacınızı da aştınız artık cidden rezillik boyutuna getirdiniz! Az kaldı hıristiyanları da yahudileri de geçeceksiniz!

keremvekerem, 11 yıl önce

Burada tüm yorumları okudum.bazı arkadaşlar bu devirde sene 2013 olmuş böyle birşey olurmu diyor.Peki arkadaşım Peygamberimize Allahım buyuruyur ümmetine hacamat olmalarını emret diyor Hacamat tedavi oludğunuz şeylerin en hayırlısıdır diyor.Hacamatla ilgili çok hadis var arartırırsanız bizzat göreceksiniz ben bizzat hacamat kursu aldım ve insanlara havamat yapıyorum. Sayısını hatırlamıyorum ama hiç bir olumsuzlukla karşılaşmadım.Kesin sonuçlar aldım Allahın izniyle hacamat yaptığım tüm insanlar çok faydasını gördüler ve sonradan tekrar hacamat olmak için randevu talebinde bulunun bir süre insan var. Bu insanlar fayda görmeseydi tekrar hacamat olmak isterlermiydi. Hacamat 1400 yüz yıl mazisi olan ve peygamberimizin sünneti olan bir durum.Herkese tavsiye ediyorum.bizzat kendimde yapıyorum steril ve uzman olarak bölgemde yardıma hazırım.Türkiyenin neresinde olursak olalım bu işi uzman olarak yapan arkadaşlara yönlendirebilirim.Kısaca Hacamat olun Sıhhat bulun derim selametle Allahım herkese şifa versin.Hacamat peygamberimizin bir sünneti olup, Unutturulan veya unutulan bir sünnettir.

Toplam 60 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi