Editörler : Mehmet Balci
28 Kasım 2012 21:50

aacakir
Şube Müdürü

bekar evinde kalir yemek ve bulasik sirasina girer ha bide ev temizligi yapar :)

28 Kasım 2012 23:10

redclif
Memur

Benim içinde büyük sıkıntı hiç evden uzaklaşmadık. bu atamada gitmez isem Yaza kadar bi kız istemek lazım :D Ev işleri ve yalnızlık zor. Zaten memurların genelide standarttır çabuk aile kurarlar. Her duruma alışmak lazım

28 Kasım 2012 23:18

bir küçük şakirt
Yasaklı

hayatını yaşar.

14 Aralık 2019 04:50

nazikocum
Aday Memur

Mide küçültme ameliyatı oldum cıncık kadar yemek yiyorum bipolar hastasıyım gelgitlerimde pışpışlanmak istiyorum, yoğun iş hayatım var eve geldiğimde yemek hazır olsun iki kedimin bakımının yapılmasını istiyorum. Kita olmasın,arada gezebileyim istiyorum. Bu yüzden aile yanı şart diyorum.

14 Aralık 2019 16:55

Hümüş
Aday Memur

Evliler es durumundan dolayi gitmek istemiyor,bekarlar ailesini birakmak istemiyor.benim memur olmak istememin sebebi yas ilerledi ve evlilik suan icin dusunmuyor olmam.kendi ayaklarimin uzerinde durmak istiyorum.cocuk mualemesi gormek istemiyorum bu yastan sonra.

14 Aralık 2019 21:30

Turkuaz22
Aday Memur

Öncelikle etrafında aksamy yemekleri yiyebilecegi bir yer vulmasi lazım ( Cok sevdiğim bi arkadasim bana derdi yemegu hallet bana tavsiyesi polisevi olmustu).

Sonra şehrin metro ulasim hatlarını halletain ogrensin somrasi gercekten cok heyecanli bilmediğimn sorulari sorun cevrenizdeki ınsanlar sizinle ilgilenmek isteyecektir

Kafa dinler

15 Aralık 2019 21:50

mikado411
Aday Memur

Bekârlık kendinizi geliştirmek için büyük bir fırsat hatta sağlığınıza dikkat etmeniz için büyük bir avantaj.Evlenince her şeyiniz tepetakla oluyor.1.5 yıllık evliyim bir çocuğum var .33 yaşındayım.

Evlenmeyin diyorum evlenmeyin.

17 Aralık 2019 18:16

hacı naber ya 553
Genel Müdür

8 yıldır yalnız yaşıyorum. 34 yaşındayım. Memnunum. Aile ile yaşamak insanı konfora alıştırıyor fakat bir gün o konforun biteceğinin farkına varılmalı. Farkına varamayanlar evlenme telaşına düşüyor. Evleneceği kişiden kendisine annelik ya da babalık yapmasını bekliyor. Sonra gelsin mutsuz evilikler, bol tartışmalı ilişkiler.

Toplam 68 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?