Editörler : F16 Gökçen

zmat
Şef
26 Ekim 2007 18:23

bazı sektörlerde kariyer.net daha çok ilana sahip.

mesela kariyer.nette daha çok banka ilanı çıkıyor...

28 Ekim 2007 20:18

3 yıldır.üyeyım ıkısınede.zararını gördum yararaını görmedım desem yalan olmaz.allaha şükür 500.başvurumuzu yaptık ama hala iş yok..işgöruşmelerıne gıtmekten işe başlayamadık..

evrenos35
Yasaklı
28 Ekim 2007 21:37

sigorta işleri dışında ses gelmiyor.

pınarrr
Kapalı
30 Ekim 2007 19:50

cidden ya bi dünya iş başvurusunda bulundum bu sitelere tam 1 yıl olcak bi sürü görüşmeye gittim ama hala bi fayda yok. hala iş yok. yanlış nerde bi bilebilsem:(ama kariyer yine iidir yenibiriş berbat bi kere bile aramadılar 1 senede.

pinky82
Şef
30 Ekim 2007 20:11

kariyer ve yenibiriş e 3 secretcv ye 1 yıldır uyeyim.Aslında bence hiçbirinden sonuc pek elde edilmior ama yinede kariyer we secret ta sure daha kısa oluyor yenibirdeki bir ilandan size donmeleri ancak siz o baswuruyu unuttugunuz bi zamanda oluyor:) gerci bu aralar kariyerde de ilanlar cok uzun sureli ama secret ta bi ka arkadasıma baswuru yapmııştım 3 ay once 10 gun içinde donduler we şimdi hepsi 2 bucuk aydıır calışıo:)

tubangel
Aday Memur
01 Kasım 2007 14:42

iş mi yok işçi mi yok anlayamadım walla bende 1 yıldır üyeyim

ama yok yok yok..haber bile yok iştee..

Realking
Memur
01 Kasım 2007 15:03

İkisini de salla gitsin.Ordan ses seda çıkması için ya tecrübeli ve donanımlı olacaksın yada çok şanslı olacaksın.

pınarrr
Kapalı
01 Kasım 2007 17:29

peki bu siteleride sallarsak biz nerden ve nasıl iş arayacağızz???

ocean_83
Şef
04 Kasım 2007 01:20

Kariyenette ilan çok ve daha çabuk dönüyorlar yenibirişte başvurduğum yerlerden hiçbirisi dönmedi daha secretcvyi çok kullanmadığım için yorum yapamayacağım ama sanırım yenibiristen daha iyi. netice itibariyle iş yok hepsinden başvursan da olur ama dikkat et farklı portallarda aynı iş için başvurma bazen aynı ilanlar çıkabiliyo

04 Kasım 2007 11:05

arkadaşlar ben bgkü işime yenibiriş.com sayesinde kavuştım.

ordan yapılan ilanla finansbankın sınavına girdim ve şimdi mt olarak çalışmaktayım.

ümidinizi yitirmeyin.bu işler birazda şans hatta kader kısmet diye düşünüyorum

Realking
Memur
05 Kasım 2007 10:39

Bluetwillight benim kastettiğim sınav açan kuruluşlar değil.Ama sınavlara dahi tüm şartlarınız tutmanıza rağmen bazen çağrılmıyorusunuz.2 senedir üyeyim yüzü aşkın başvuru yaptım,bankalar haricinde bir tek sigorta kuruluşları ilgilendi o kadar...

pınarrr
Kapalı
05 Kasım 2007 14:00

anlamadığım farklı portallarda aynı işe başvurursak ne olurki? çünkü bazen bakıorum yenibirişte başvuruma hiç bakılmadan ilan yayından kalkmış aynı ilana başka sitede başvurmanınnın sakıncası ne olabilir?

ocean_83
Şef
05 Kasım 2007 18:35

pınarcım dediğim gibi o zaman senin ciddiyetinden şüphe duyarlar. yani demek istediğim işsizlikten her gördüğü ilana başvuran başvurduğu ilanı bile hatırlamayan ne iş olursa yaparım diye düşünen birisi olarak düşünecekler. sakıncası bu. ve ben bunları sadece okul döneminde tanıştığım ve konuştuğum ik uzmanlarına dayanarak söylüyorum. bu onlara itici geliyormuş.

pınarrr
Kapalı
07 Kasım 2007 15:08

anladımm ocean_83 teşekkür ederim. yavaş yavaş yaşayarak öğrenioruz işte...bi bilen yokkki etraftaa...işte yok..tanıdıkta yok..hiç bişey yok.

kpssady
Kapalı
08 Kasım 2007 10:40

krşyer net daha geniş kapsamlı birde orda reklam amaçlı iilan veren firmalar da oluyo arkadaşlarben kariyer netten 3 iş başvurusuna gittim 3. dede boş ççıktım ama burda suçu web sayfasına yüklemek boş

vegaxxx2005
Kapalı
12 Aralık 2007 17:06

gncl

nzn85
Aday Memur
14 Aralık 2007 19:09

kesinlikle kariyerrrrr net arkadaşlarımm

duygu_35
Şef
16 Aralık 2007 14:23

aynen hep emeklilik için sigorta için arıyolar.....diğerlerinden ses bile yok bırak görüşmeyi..kariyermiş,secretcv miş,yenibirmiş..faydası yok hatta zararı bile var oda psikolojimizi bozuyolarrrrr...

salihbay83
Aday Memur
18 Aralık 2007 09:51

kesinlikle resim koyulmalı ücret talebi belirtilmemeli ayrıca çogu yer bu adam fazla ister diye şişkin cv leri kafadan eliyor

mustafatopal11
Daire Başkanı
13 Nisan 2008 23:46

arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum kariyer.net ilanlarının hepsi gerçekmi birde yenibiriş var oradada birsürü ilan var ama daha bir mektup gelmedi bu ilanlar balon olabilirmi yani popülar bir site görünmek için ondanmı bu kadar insan işsiz arkadaşlar

Toplam 251 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi