Editörler : alex 10
«517518519520521522523524525526527528»

foreverGS1905
Kapalı
05 Kasım 2017 18:30

alex 10
Editor
05 Kasım 2017 20:06

Kasap et derdinde, koyun can derdinde..

Son 27 yılın en kötü Fenerbahçesi..

Ortada koltuk sevdalısı bir başkan..

Ortada Fenerbahçe'ye her gelişinde yaptırdığı akıl almaz transferlerle milyon eurolarca borç takan bir teknik direktör..

Ortada Fenerbahçe'de yüksek maaşlı sözleşmeleri bittikten sonra çoğu ortada kalacak yada 5.sınıf kulüplere gidecek futbolcu çöplüğü..

Ve yinede ortada takımının bu haline kahrolan, Aziz'in Aykut'un ve bu futbolcu bozuntularının adlarını bile duymaya tahammülü olmayan gerçek Fenerbahçe sevdalısı 25 milyon taraftar..

Pozisyon net kırmızı kart hocam..

foreverGS1905, 6 yıl önce

FB-GS U17 Maçında bir pozisyon..

Sizce sarı kart doğru mu ?

http://www.sporx.com/tv/futbol-fenerbahceli-futbolcudan-galatasarayli-futbolcuya-inanilmaz-faulSXTVQ91745SXQ

Kerem-Cem.80
Yasaklı
06 Kasım 2017 11:20

Üzüldüm şimdi desem yalan olur yaa :D

2 senedir bize gülüyordunuz gerci gecen sene sadece sırıtabildiniz :D

beter olsun fenerbahçe bu aziz ve aykutun elindeyken :D

alex 10, 6 yıl önce

Kasap et derdinde, koyun can derdinde..

Son 27 yılın en kötü Fenerbahçesi..

Ortada koltuk sevdalısı bir başkan..

Ortada Fenerbahçe'ye her gelişinde yaptırdığı akıl almaz transferlerle milyon eurolarca borç takan bir teknik direktör..

Ortada Fenerbahçe'de yüksek maaşlı sözleşmeleri bittikten sonra çoğu ortada kalacak yada 5.sınıf kulüplere gidecek futbolcu çöplüğü..

Ve yinede ortada takımının bu haline kahrolan, Aziz'in Aykut'un ve bu futbolcu bozuntularının adlarını bile duymaya tahammülü olmayan gerçek Fenerbahçe sevdalısı 25 milyon taraftar..

Pozisyon net kırmızı kart hocam..

KuŞBuRNuBeY35
Kapalı
06 Kasım 2017 11:41

fenere üzülüyorum kötü oldu bu ligin tadı tuzu yok.

alex 10
Editor
06 Kasım 2017 13:24

"beter olsun Fenerbahçe" demek..

unutmayın bu laflarınızı.. gün olur elbet..

şimdilik ne diyelim, size böyle konuşma imkanı veren Aziz'e yazıklar olsun..

Kerem-Cem.80, 6 yıl önce

Üzüldüm şimdi desem yalan olur yaa :D

2 senedir bize gülüyordunuz gerci gecen sene sadece sırıtabildiniz :D

beter olsun fenerbahçe bu aziz ve aykutun elindeyken :D

KuŞBuRNuBeY35
Kapalı
06 Kasım 2017 13:25

bu lig de tek rekabet Gs-Fener iledir şimdi siz basaksehirle çekişiyrsunuz Ey Galatasaralı mutlu msn

Kerem-Cem.80
Yasaklı
06 Kasım 2017 13:38

Gecen 2 sene de az duymadık :)

Fener aziz ve Aykut un elindeyken olsun :)

alex 10, 6 yıl önce

"beter olsun Fenerbahçe" demek..

unutmayın bu laflarınızı.. gün olur elbet..

şimdilik ne diyelim, size böyle konuşma imkanı veren Aziz'e yazıklar olsun..

alex 10
Editor
09 Kasım 2017 17:00

alex 10
Editor
09 Kasım 2017 17:01

alex 10, 6 yıl önce

İslam Çupi
Kapalı
14 Kasım 2017 10:11

Ya bu maç be... Tıpkı bir maç. Ama hayat sahasında geçen bir maç, hayat

sahasında oynanıyor. Oyuncuları bizleriz. Topumuz da namusumuz,

vicdanımız, insanlığımız. Fenerbahçe Vardar'a eleniyormuş, Sevillayı

elesin dedik. Young Boys'a eleniyormuş, Chelsea'yi yensin dedik. PAOK'a

eleniyormuş, İnter'i yensin dedik. Lille'e eleniyormuş, PSV'yi, CSKA

Moskova'yı, Palermo'yu, Anderlecht'i hem de daha kötü kadroyla evire

çevire yensin dedik. Ben Zico. Ofsayt Zico. Söyleyin be, Allah rızası

için söyleyin, yine mi atamadım golü. Bu da mı gol değil be. Bu da mı

gol değil be... Adaletine, insanlığına kurban olayım Editör alex10 bu da

mı gol değil. Bu da mı gol değil....

Ben Aziz Yıldırım'ın

iftiraları yüzünden gönderildim. Yok çok para istemişim yok Kondisyoner

kardeşim soyunma odasında Aziz Yıldırım'ı sinirlendirmiş. Ben Aziz

Yıldırım'ın egoları yüzünden gönderildim. Aziz Yıldırım'ın tek büyük

olma çabası yüzünden gönderildim. Aziz Yıldırım takıma karışmadan

yapamaz. Ben buna müsade etmediğim için gönderildim. Bu yüzden Aykut

Kocaman gibi, İsmail Kartal gibi takıma karışmak için kukla hocalarla çalışmayı tercih ediyor Aziz Yıldırım. Aziz Yıldırım'ın bu mantığıyla sportif başarı gelmedi, gelmiyor ve gelmeyecek de ...

UNusUAL.PyScHO
Daire Başkanı
04 Temmuz 2018 15:59

Fenerim bu kadar gerilerde kalamaz ..

+1907

gakkooss
Yasaklı
18 Ağustos 2018 23:56

yazıklar olsun oynadıkları futbola, verdikleri mücadeleye bu takım hiçbiryere varamaz rezaletler sistem yok hücum oyuncuları vasat orta saha üretken değil kaleci refleksleri kaybolmuş savunma savunamıyor oyundan çabuk düşüyor gençlere hadi hadi diyoruz önceden bu gençleri monte edemezdik takıma yer bulamazdık şimdi 11 genç bile çıksa olur takımda 10 numara yokki takımda hoca da silik oyuncularda silik ben düzeleceğini düşünmüyorrum

Türkçeci0505
Başbakan Müsteşarı
19 Ağustos 2018 00:25

Düzelmez kardeş. Hele ki eski zihniyetin eskimeyen temsilcisi Volkan hâlâ takımda tutuluyorken!

gakkooss
Yasaklı
27 Ağustos 2018 10:27

12 ye adam satıp 4 e 3 adam alın ali koç yönetimi 2 yıldır top oynamamış 10 numara isviçreden vasat bir forvet defansa işe yaramaz biri geldi josefin parasına farkındamısınız kalitemiz düşüyor

ayew denen adam çöp deli dana gibi boş koşular yaptığını izledim son 4 maçtır işe yaramıyor oyuna olumlu katkısı yok

slimani güçsüz vasat

soldado içi geçmiş

valbuena atağa çıkarken kritik top kayıpları

volkan refleksleri bitmiş

dirar hep kötü hep

frey isviçreli geçmişi yok marka değeri 0

Aatif Chahechouhe bir var bir yok

Diego Reyes savunmaya takviye kapalı kutu meksikalı

isla eski sağ beklerimiz aklıma geldikçe üzülüyorum onun gibi tff liginde çok oyuncu var

kameni 40 yaşında boşuna takımda tutulan birisi

İŞTE YABANCI OYUNCULARIMIZ ve kaliteleri bence tabiki

geçmişimizi mumla arıyoruz.

gakkooss, 6 yıl önce

yazıklar olsun oynadıkları futbola, verdikleri mücadeleye bu takım hiçbiryere varamaz rezaletler sistem yok hücum oyuncuları vasat orta saha üretken değil kaleci refleksleri kaybolmuş savunma savunamıyor oyundan çabuk düşüyor gençlere hadi hadi diyoruz önceden bu gençleri monte edemezdik takıma yer bulamazdık şimdi 11 genç bile çıksa olur takımda 10 numara yokki takımda hoca da silik oyuncularda silik ben düzeleceğini düşünmüyorrum

gakkooss
Yasaklı
27 Ağustos 2018 14:09

Gs ndiaye almış kalesinde marka muslera var savunmasunda %99 alınmış chelsea Gary Cahill maicon var orta sahasında ndiaye gelmiş gary rodriges belhanda emre akbaba feghuli onyekuru muhteşem alternatifli forvete bir oyuncu alınmış hücum hattı belirsiz sadece

bu sene içerde yenemeyiz biz bu gs yi seri bozulabilir , bu sene feda sezonu cocu nun kokusu çıkar birkaç hafta sonra

gakkooss
Yasaklı
29 Ağustos 2018 10:06

kaşınma bak senin yüzünden kaç yıllık hesabım gitti , uzak dur benden alıntı yapma benim paylaşımlara olumlu olumsuz, ağzımızın tadını bozma sinirli adamım ben geriliyorum benim başlıklara girme bende girmem istediğin başlığa girip kurallar ölçüsünde zaten istediğini yazarsın ama benden alıntı yapma uzak dur benden.

republic1907
Şube Müdürü
29 Ağustos 2018 13:58

feda sezonu olabilir ama bunun için boş adamları transfer etmeye gerek yoktu.alınanların şuanakadarkileri hepboş transfer. ayew denen adamı görünce ben niye futbolcu olmadım diye kendi kendime söylendim

gakkooss
Yasaklı
29 Ağustos 2018 14:14

bu yaşıma kadar ayew den daha kötü bir fenerbahçeli oyuncu görmedim.yemin ederim düşmeye oynayan bizim elazığsporda bile oynayamaz. karabüksporda oynasa bile oyundan çıkartır hoca tahammül edemez ekrana yansıyor kel kafası ter içinde :) boş koşuyor deli dana gibi.pozisyon alamıyor top ayağına geldiğinde nasıl kurtulurum zihniyetinde

republic1907, 6 yıl önce

feda sezonu olabilir ama bunun için boş adamları transfer etmeye gerek yoktu.alınanların şuanakadarkileri hepboş transfer. ayew denen adamı görünce ben niye futbolcu olmadım diye kendi kendime söylendim

gakkooss
Yasaklı
30 Ağustos 2018 18:57

kötü bir kaleci aldık bence 30 yaşında

bir bjk ye bakın ligin eniyisi şampiyonlar liginde büyük başarıları olan 25 yaşında loris karius

gs de muslera

bizde ise 30 harun 37 volkan 40 kameni

önlibero ya 23 yaşında bir adam aldılar adını sanını duymadım daha önce josef guliano sat bunu al fenerbahçe bence anadolu klübü gibi oldu marka değerimiz iyice düşüyor ben ALİ KOÇ gelince fenerbahçe 250 milyon 300 milyon euroluk bir takım olacak diye bekliyordum 130 dan 90 milyon a indik 3 ayda :)

bu sezonun adı FEDA ise çık açıkla ALİ KOÇ

bjk bunu başarı ile yaptı ama bizimkilerin sesi çıkıyor ama ürkekler bu sene yarışta 2 büyük olacak bjk ve gs yarışına sahne olacak ligimiz

UNusUAL.PyScHO
Daire Başkanı
31 Ağustos 2018 15:17

bu sene için en büyük eleştirebileceğim nokta cocu hamlesi..ilk anlaşıldığında ve kariyerine baktığımızda ofans futbol oynatıp, taraftarı coşturacağını bizi o eski zico lu, daum lu futbola götüreceğini düşünmüştüm ama lig başlayınca anlaşıldı ki çok büyük yanılmışız..belki ligin daha çok başı ama adam olacak çocuk illa ki belli eder kendini ama ben Fenerimizin hiç bir ışık vermediği kanaatindeyim..madem aynı tas aynı hamam olacaktı Aykut hocayı neden gönderdiniz ? tamam Aykut hoca zamnında da aman aman bişey oynamıyoduk ama bu kadar da rezalet değildik, hiç olmazsa ligi ve rakipleri tanıyodu ölede böle kafaya oynatıyodu .. umarım ileride düzeliriz ama hiç bir umut görünmüyo ..

Toplam 11010 mesaj
«517518519520521522523524525526527528»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi