Editörler : Pangaea

yaşarimam
Memur
14 Şubat 2014 18:05

hocam emekleriniz inşallah karşılık bulacaktır. ben ümitliyim. hep destek tam destek

muşahhass
Aday Memur
16 Şubat 2014 14:26

Gunceeeell

tewafuk77
Şef
24 Şubat 2014 14:07

arkaaşlar bu hafta sesimizi yetkililere faks yoluyla duyurmaya çalışacağız. ayrıntıları facebook grubumuzda bulabilirsiniz..

yaşarimam
Memur
08 Mart 2014 18:18

sayın hocam, var mı bir gelişme? ne durumdayız?

tewafuk77, 10 yıl önce

arkaaşlar bu hafta sesimizi yetkililere faks yoluyla duyurmaya çalışacağız. ayrıntıları facebook grubumuzda bulabilirsiniz..

musabveli
Memur
04 Nisan 2014 17:14

ana sayfadaki haber sözleşmeli ögretmenlerin görev yaptıgı yerler zorunlu hizmetten sayıldı diye bir haber var.

bizi de kapsıyor mu acaba.

yaşarimam
Memur
05 Nisan 2014 12:24

hocam anladığım kadarıyla bizi kapsamyor. ama sessiz kalmamk lazım. inş. bizi de hatrlayacklar bigün

tewafuk77
Şef
06 Nisan 2014 12:02

arşadalar seçimler bitti. artık sesimizi duyurma vaktidir. Sayın Başbakanımıza Mektupla sesimizi duyurmaya çalışıyoruz. bu etkinliğe katılmak ve Kurumlar arası atanan zorunlu hizmet mağdurları grubuna üye olmak için aşağıdaki linki tıklayın...

https://www.facebook.com/groups/kurumlararasiatananzorunluhizmetmagdurlari/

tewafuk77
Şef
13 Mayıs 2014 22:30

arkadaşlar Eğitim-Bir-Sen bizim durumumuzu Kurum İdar Kuruluna gönderdi. Milli Eğitimle iatişareler başladı. desteğe ihtiyacımız var. memurlar.nette haber yapılması için memurlar.nete mail atıyoruz. lütfen biraz destek olun. sizi facebooktaki grubumuza bekliyoruz.

tewafuk77
Şef
28 Mayıs 2014 18:57

arkadaşlar bazı gelişmeler var. inşallah çözüm noktasına yakınız.. sizin de desteklerinizi bekliyoruz. bu akşam twitter etkinliğimiz var. herkesi bekleriz

yaşarimam
Memur
11 Haziran 2014 18:23

arkadaşlar duyuru yayınlanmış.. bizimle ilgili son durum ne acaba? sanırım umutlandırıcı bi hber yok

karkar78
Aday Memur
19 Haziran 2014 17:12

ben mecburi hizmet sayesinde inşaallah bu sene karabük merkezdeki kendi evime yerleşip kiradan kurtulacağım tercihimi dün yaptım 165 puanım var kesin gelir diye düşünüyorum.sonuç olarak mecburi hizmet benim işime yaradı ama yinede adında mecburluk olması bile insanı sıkıyor hak haktır her zaman için 11 yıl imamlık yaptım hem doğu hem batıda ama hep köylerde. elbetteki muaf olmak en doğal hakkımız ve bizim durumumuzda olanların bu hizmetten muaf olması lazım.bunun ucunda doğuya gitmek zorunda kalmak da vardı sonuç olarak.bu gün başka arkadaşa ise yarın bana bize. onun için bu hizmetlerimizin mecburi hizmet olarak sayılması çok önemli

karkar78
Aday Memur
19 Haziran 2014 17:17

ha bir de bizim gibiler için rahat rahat oturduğunuz yerden muaf olacaksınız yok öyle kolay iş biz doğuda 3 yıl görev yaptık diye yorum yapanlar gitsinler benim görev yaptığım yerlerde 11 yıl görev yapsınlar da ondan sonra bir daha konuşsunlar senin 3 yılına benim 11 yılım süreyya

yaşarimam
Memur
19 Haziran 2014 18:58

tevafuk hocam; son durum ne acaba?

halereyyan
Aday Memur
24 Haziran 2014 20:51

mecburi hizmet tercihi yaptınız mı peki?Bizim puanlarımız düşük,sizin tercihleriniz önemli bizim içn

tewafuk77
Şef
02 Temmuz 2014 01:36

son durumu meak edüüüü

tewafuk77
Şef
02 Temmuz 2014 01:38

son durumu merak edenler için yazıyorum. maalesef vurdumduymazlığımızın kurbanı olduk. son güne kadar birşey olur mu diye beklemenin hazin sonunu yaşıyoruz. maalesef elimizde olumlu bir sonuç yok...

yaşarimam
Memur
15 Ağustos 2014 15:22

re'sen atanmış olan arkadaş var mı???

urfaloji
Şef
15 Ağustos 2014 16:40

Bimerden gelen cevap :Başvurunuz incelenmiştir. 24.07.2013 tarih ve 613955 sayılı iletinizde ileti adresiniz olmaması nedeniyle cevap verilememiş olup, ileti konunuz yönetmelikteki uygulamalarla ile ilgili görüş olması nedeniyle dilek ve görüşleriniz ilgili birimlere iletilmiş olup atamalar şuan yürürlükte olan yönetmelik çerçevesinde yapılmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Resmi Kurumlara Öğretmen Atama İşlemleri 06/05/2010 tarih ve 27573 tarihli Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Atama Ve Yer Değiştirme Yönetmeliği Doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

adamlar yönetmelikte sadece resmi okullardacalisan sureyi zoruNlu hizmet kapsaminda degerlendirdikleri icin bizim imalikta gecirdigimiz sureleri gecersiz sayiyorlar.

yaşarimam
Memur
16 Ağustos 2014 16:55

peki bunun değişme ihtimali yok mu sayın hocam?

urfaloji, 10 yıl önce

Bimerden gelen cevap :Başvurunuz incelenmiştir. 24.07.2013 tarih ve 613955 sayılı iletinizde ileti adresiniz olmaması nedeniyle cevap verilememiş olup, ileti konunuz yönetmelikteki uygulamalarla ile ilgili görüş olması nedeniyle dilek ve görüşleriniz ilgili birimlere iletilmiş olup atamalar şuan yürürlükte olan yönetmelik çerçevesinde yapılmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Resmi Kurumlara Öğretmen Atama İşlemleri 06/05/2010 tarih ve 27573 tarihli Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Atama Ve Yer Değiştirme Yönetmeliği Doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

adamlar yönetmelikte sadece resmi okullardacalisan sureyi zoruNlu hizmet kapsaminda degerlendirdikleri icin bizim imalikta gecirdigimiz sureleri gecersiz sayiyorlar.

urfaloji
Şef
17 Ağustos 2014 01:27

siyasi bir durum degistirmek tamamen.insiyatiflerinde.. ama degistirmezler gibime geliyor

Toplam 144 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi