Editörler : Pangaea
12345678910111213»

elhacivelhoca
Yasaklı
09 Aralık 2012 22:37

soonmy ne demek....

09 Aralık 2012 22:49

Arkadaslar verdğnz linklere baktımda bunlar 4 şıklı bizimkide böyle mi olack acaba???

elhacivelhoca
Yasaklı
09 Aralık 2012 22:50

4 şıklı olursa kesin kazanırım diyosun...

fzkciii
Genel Müdür
09 Aralık 2012 22:57

hocam soru tarzı açısından benzer olabilir ve şıklar 5 li olur bence

elhacivelhoca, 11 yıl önce

4 şıklı olursa kesin kazanırım diyosun...

elhacivelhoca
Yasaklı
09 Aralık 2012 22:58

iyi de benimkini ne alıntılıyosun arkadaşım bana cevap vermiyecekken....

fzkciii
Genel Müdür
09 Aralık 2012 23:01

anaa:)) ayyy koptum:)) rahatsız mı oldun arkadaşımm

erdem.k88
Genel Müdür
09 Aralık 2012 23:05

ya bu sorulara baktımda ben baya unutmuşum konuları da sorularıda çözümleride :=) ilk defa dersanelerde çalışmadığıma pişman oldum .... konuların buyuk çoğunluğu uçup gitmiş aklımdan :((

elhacivelhoca
Yasaklı
09 Aralık 2012 23:06

burdan memurlar net yetkililerine seslenmek istiyorum....bakın görün....alıntı özelliği koydunuz da noldu...zırt bırt kullanıyolar bozacanız diyom...dinlemiyolar....

hadi onu geçtik....üstte zaten yazıyo yorum alıntı yap demenin ne faydası var arkadaşım...

haaaa bu mesajı alıntı yapıp başka bi başlıkta cevap yazabiliyosam...o zaman işe yarar bu...var mı öyle bişiy...yok tabi...aymak lazım biraz....

fzkciii
Genel Müdür
09 Aralık 2012 23:09

bu bir alıntıdır

burdan memurlar net yetkililerine seslenmek istiyorum....bakın görün....alıntı özelliği koydunuz da noldu...zırt bırt kullanıyolar bozacanız diyom...dinlemiyolar....

hadi onu geçtik....üstte zaten yazıyo yorum alıntı yap demenin ne faydası var arkadaşım...

haaaa bu mesajı alıntı yapıp başka bi başlıkta cevap yazabiliyosam...o zaman işe yarar bu...var mı öyle bişiy...yok tabi...aymak lazım biraz....

elhacivelhoca
Yasaklı
09 Aralık 2012 23:10

bu da bi espridir....

fzkciii, 11 yıl önce

bu bir alıntıdır

fzkciii
Genel Müdür
09 Aralık 2012 23:10

hocam güvender yayınları temelden çok güzel öğretiyo basit almış ama dediğim gibi öğretici

erdem.k88, 11 yıl önce

ya bu sorulara baktımda ben baya unutmuşum konuları da sorularıda çözümleride :=) ilk defa dersanelerde çalışmadığıma pişman oldum .... konuların buyuk çoğunluğu uçup gitmiş aklımdan :((

09 Aralık 2012 23:11

güvender mi ne yaptınız hocam oldu olacak yeşil kartezyen çözün

fzkciii, 11 yıl önce

hocam güvender yayınları temelden çok güzel öğretiyo basit almış ama dediğim gibi öğretici

fzkciii
Genel Müdür
09 Aralık 2012 23:12

bu bir özentidir.alıntıma alıntı yapmayınız

bu da bi espridir....

fzkciii
Genel Müdür
09 Aralık 2012 23:14

hocam bişey hatırlamıyosan naapcen baştan alacaksın.dan diye dalamanki konulara

erdem.k88
Genel Müdür
09 Aralık 2012 23:14

hocam bu bahsettiğiniz güvenderin öss kitapları değil mi ??

-hasfizikçi-, 11 yıl önce

güvender mi ne yaptınız hocam oldu olacak yeşil kartezyen çözün

09 Aralık 2012 23:17

ben kısa anlatmış temelden anlatmış bu tür kitaplara karsiyim. detaylı anlatan kitaplar edinin olayın mantigini anlayın. ygs lys esen yayınlari olabilir.

fzkciii
Genel Müdür
09 Aralık 2012 23:23

konu anlatımlı güvender hakikaten öğretici kısa ama gereksiz bilgi yok takdir sizin hocam

erdem.k88
Genel Müdür
09 Aralık 2012 23:23

hocam sonucta fizik öğretmeniyiz tamam konuları unutmuş yada hatırlamıyo olabiliriz ama sıfır da deiliz yani ben biraz önce anadolu lisesi sorularına baktım hani formülleri falan hatırlamadıgım konular var... aslında işin mantık kısmını üniversitede yada öss hazırlanırken kaptığımızı sanıyorum simdi özet kitaptan baksak da yeterli olur heralde... bide üniversitede ki derslerden çıkmaz umarım çarşaf kağıtlara sayfalarca ispat, çözüm yaptığımı hatırlıyorum :((((

-hasfizikçi-, 11 yıl önce

ben kısa anlatmış temelden anlatmış bu tür kitaplara karsiyim. detaylı anlatan kitaplar edinin olayın mantigini anlayın. ygs lys esen yayınlari olabilir.

erdem.k88
Genel Müdür
09 Aralık 2012 23:25

teşekkürler hocam alıp deneyeceğiz mecburen .. birinden başlamak lazım eğitimi gy-gk bıraktım alana başlıyacagım ..

fzkciii, 11 yıl önce

konu anlatımlı güvender hakikaten öğretici kısa ama gereksiz bilgi yok takdir sizin hocam

fzkciii
Genel Müdür
09 Aralık 2012 23:29

gk gy yeterli düzeyde değilim hala diyosanız hocam sakın bırakmayın bunları hallettikten sonra başlayın bence çalışmaya hem o zamana kadar neyin ne olacağıda belli olur ve inanın çabuk hatırlarsınız fizik konularını acele etmeyin yani

Toplam 1134 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi