Editörler : Pangaea
24 Aralık 2012 23:34

yehya hocam lütfen cevappp

Hocam ben ilahıyat fakültesı mezunuyum.Aynı zaman da işletme fakültesını de bıtırdım.Sözleşmeli alıma başvuru yapıcam ama kpss mezunıyet ilahıyat,kpss alan acıklaması işletme gözüküyor.Ben ilahıyat fakultesı olarak başvurabılır mıyım?

25 Aralık 2012 10:09

hocam benım bildgım kpss ye hangı duzeyden girmıssen o bölumden basvuru yapacan

Yehya99
Müsteşar Yardımcısı
25 Aralık 2012 16:22

sizin iş biraz karışık siz en iyisi diyanetten atama ile görüşün

RASULE SEVDALI.89
Aday Memur
25 Aralık 2012 16:41

yehya hocam resen atama nasıl olcak biliyor musunuz örneğin lisans mezunu 68 puanlı biri 25 tercihinde yerleşemeyince puanına göre o an mı atanıyor yoksa 60 puana kadar tum ilahiytlılar bittikten sonra yer kalırsa mı resen ataniyor tercih yapcam cevablarsanız sevinirim

müderrris
Kapalı
26 Aralık 2012 11:54

ilahiyat fakültesi düzeyinde başvuurabilirsiniz. sonuçta bu atamada alan sorulmuyor. geçen seneki kpss'ye lisans düzeyinde girdiyseniz ve 2012 itibariyle ilahiyat mezunu iseniz ilahiyat lisans olarak başvurursunuz...

müderrris
Kapalı
26 Aralık 2012 11:55

düzeltme: 2012 kpss'ye B grubu lisans düzeyinde girdiyseniz...

skryali54
Aday Memur
26 Aralık 2012 21:46

müderris hocam ben ihl mezunu olarak kpss ye girdim 66 aldım diyelim ki bu atamada yerleşemedim. şuan ilahiyat önlisans ı bitircem bu dönem şubatta diplomamı alırım inş. hazirn ayında yeni bir sözleşmeli alım olacağını farzedersek ben ilahiyat önlisans mezunu olarak mı başvuracam yoksa ihl meznu olarak mı? kpss ye ihl mezunu olarak girdim ya onun için soruyorum. ne dersiniz?

26 Aralık 2012 21:52

kpssye hangi duzeyde girmissen o geçerlidir.ta yeni kpss olup alan degştırebilırsin.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi