Editörler :
25 Aralık 2012 17:39   

herşeyini kaybetmek

nasıl bi hayat yaşıyoruz! iftira atan rahatına bakıyo. kötülük zulüm yapan en iyi yerlerde yaşıyo. iyiylikten,güzellikten ödün vermeyince siz kaybediyorsunuz . allah sevdiğine dert mi verir? demekki yanlış yapıyoruz. inanç düşünce hayata bakış açısı hepsini 2aydır gözden geçiriyorum. yanlış şeylere inanmışım diyorum.

25 Aralık 2012 22:50

BirŞizofrenRapsodisi
Kapalı

haklı olmana üzülüyorum ):

28 Aralık 2012 21:28

zuzula
Şef

Kötülerin kazandığına inamıyorum ben.Bu dünyada ne kadar zevk içinde yaşasalar da ebedi bir elem kalbinde ve ruhunda ona huzur vermez..

İyiler bu dünyada maddi sıkıntı çekse de ruhu kalbi daimi ferah içerisindedir..

03 Ocak 2013 15:20

seda8810
Aday Memur

Dünya sadece bu hayattan ibaret olsaydı haklı olabirdin.

03 Ocak 2013 16:15

vetor
Aday Memur

ben bu hayatta değil başka dünyadayım sanırım...

06 Ocak 2013 18:36

dicle-fen21
Genel Müdür

insan istese de hiçbir zaman her şeyini kaybedemez.Çünkü her zaman sahip oldumuz bir şey var o da sevgi ihtiyacı...o da yaşamı anlamlı kılar.

07 Ocak 2013 10:29

nevşiin
Kapalı

Bu durumlarda kayıtsızlık elbisesini giyiyorum. Ve beklemeye geçiyorum. Olaylar nasılsa lehime dönecek yıpratmaya gerek yok.

21 Şubat 2013 21:34

mdkr
Daire Başkanı

bakış çok önemli güzel bak güzel gör çöplüğede baksan illaki güzel bir şey görürsün şimdi bu hayat çöplük ise siz kendinizi güzel birşey görmeye adayın illaki var vardır

22 Şubat 2013 19:21

supporters.
Müsteşar Yardımcısı

herşeyini kaybetmek ; var mı içinizde o kadar zengin olan ?

onurunuzu kaybetmedikçe hiçbirşey kaybetmiş sayılmazsınız .

23 Şubat 2013 16:40

ıslak havlu arabada
Yasaklı

hiç bir şeyi olmayan için bir sorun olmaz

23 Şubat 2013 22:37

mdkr
Daire Başkanı

hiç birşeyi olmayan insan var mı ki

23 Şubat 2013 22:41

gaydan cocacola
Yasaklı

var elbet depresyondaki kişi . onun için intihar ediyorlar

08 Mart 2013 16:38

gunesvebaris
Kapalı

ben herşeyimi milyonlarca kez kaybettim. herşeyim dediğim akıl sağlığımı. insan kendinde olmayınca ölümü istiyor. ben bu dünyadan yok olunca düşmanlarım mutlu olacak. neden öleyim ki?

ama Allah beni seven insanlar verdi bana. Şükrediyorum. O kadar çok şükrediyorum ki düşmanlarım çatlayana kadar şükredeceğim.

Kötüler her zaman kazanmıyor. Onlara fırsat verip kendimizi cezalandırırsak kazanıyorlar. Boşvereceksin kötüleri onlar kendilerini öldürsünler delirsinler.

08 Mart 2013 19:59

sosyopatalog
Kapalı

kaybetmek iyidir. yeniden bulmaya başlarsın

Toplam 13 mesaj

ANKET
Sizce, İstanbul Yenikapı'daki araç sergisi ne anlam ifade etmektedir?