Editörler :
01 Ocak 2013 11:05   

müezzin kayyım

ARKADAŞLAR

benmi yanlış anladım yoksa bir yanlışlıkmı var :)

benim tercih ettiğim yerlere liseliler yerleşmiş..

ben önlisans hafız kpss 68 yerleşemedim..

01 Ocak 2013 11:24

hayali19
Memur

böylebirşeyin olması imkansız hemen itiraz edin

01 Ocak 2013 11:50

ik3434
Aday Memur

böylebirşeyin olması imkansız hemen itiraz edin

hayali19, 7 yıl önce - Alıntıya git

Hocam lıse mezunu.

Ama benden kpss puanı fazla

Mesela ben 68 almısım lıse mezunu 69 almı o atanmıs bana yerlesemedınız yazıyor.

01 Ocak 2013 16:21

a_beyyine
Aday Memur

Toplam Müezzin başvuru sayısı kaç bilen var mı? Lisans + hafız açıkta kaldı.. Re' sende olmadı...Hyr

02 Ocak 2013 02:31

mehmet-bey
Aday Memur

Hocam müezzin alımlarında grup yok. dolayısıyla tek kriter kpss puanı. lise mezunu dahi olsa kpss puanı sizden yüksekse sizden öncelikli olmuş olur.

02 Ocak 2013 03:23

mehmet-bey
Aday Memur

Hocam müezzin atama puanlarını sorgulayacak olursanız 61 puanla atanmışları görebilirsiniz. Sanırım siz sizden yüksek puan alıp atanmışlarla aynı yerleri tercih etmişsiniz. Dolayısıyla bir arkadaş sizden düşük puanla atanıyorsa bunun sebebi onun tercih ettiği yeri sizin tercih etmediğinizden kaynaklanıyor. Ki bu durumda da puanınız yüksek dahi olsa 61 puanlı yere sizden düşük puanlı arkadaş yerleştiği için re' sen atama ile oraya atanamazsınız. Bu şekilde her yer dolmuş ki size atanma hakkı doğmamış. Ben 73 puanla her yeri yazdım. 2. tercihime yerleştirildim. Lisans mezunu ve hafız olmama rağmen 1. tercihime Lise mezunu 84 puanlı bir arkadaş atandı. Bu müezzin atamalarında grup olmamasından kaynaklanıyor. MÜEZZİN ATAMALARINDA TEK KRİTER KPSS PUANI. Daha sonraki tercihlerimi incelediğimde 61 puanla atanmış olanları gördüm.

Toplam 5 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?