Editörler :
01 Ocak 2013 17:22   

sözleşmeli olarak yerleşenlerin teslim edeceği belgeler!

Arkadaşlar bana şu maddeleri açıklayabilecek olan var mı?
1) 2012 yılı Kpss B grubu sonuç belgesinin aslı veya kurumca tasdikli sureti.( aslı dediği çıktımı oluyo çünkü elimize sonuç belgesi gelmiyo artık yada noterden tasdiklimi olacak anlayamadım)
2) Başkanlık yerleştirme belgesi.( Bu da yerleştirme sonucu oluyo galiba çıktısını mı almamız gerekiyo?)
3) Mal beyannamesi.( bu beyannameyi nereden alacağız? üzerime herhangi bir mülk yok yinede bu belgeyi almamız mı gerekiyo?)
4) Sigorta ve Bağkur belgesi-önceden varsa.( ben ücretli öğretmenlik yapıyodum dolayısıyla sigortam 2 aya yakın yattı bunun için sigorta belgesimi alacağız ve nereden alacağız.biz kendimiz sigorta dökümünü internetten çıktı olarak alsak olurmu?)
5) İmam hatip lisesinden sonra, İlahiyat fak.,İlahiyat önlisans veya diğer lisans ve diğer önlisans mezunlarının İmam hatiplisesi ve lise diploması sureti-Müftülükçe tasdikli. ( Ben ilahiyat fakültesi mezunuyum lisans diplomasına ek bide imamhatip diplomasınımı götüreceğiz o tamamda o diplomayı müftülüğemi onaylatacağız?)
6) İş talep formunu atandığımız ilin müftülüğünden alacağız dimi?
biraz fazla soru sordum ama il dışına çıkacağız başvuru için eksik olmasın istiyorum.Bilenler cevap verirse sevinirim.

01 Ocak 2013 18:22

reiis82
Kapalı

mal beyannamesi nasil olcak goturmemiz gerekiyormu

02 Ocak 2013 00:25

eöztürk
Aday Memur

bende bu maddeleri anlayamadım lütfen yardımcı olun..

02 Ocak 2013 00:37

aymi17
Memur

bulunduğunuz ilçe müftülüklerden rica edin bilgisayardan verilecek bi çıktı siz dolduracaksınız

02 Ocak 2013 00:38

aymi17
Memur

sigorta için sosyal güvenlik kuruma gitmeniz gerekecek

02 Ocak 2013 00:41

aymi17
Memur

2 diplomada gidecek biz onaylatmamıştık

02 Ocak 2013 09:48

dilek929
Memur

Arkadaşlar diyaneti aradım ve sorularıma cevap buldum sizlerle de paylaşayım.

1.si kpss sonuç belgesini internetten çıktı olarak alacakmışız.

2.si Başkanlık yerleştirme belgesi dediği yerleştirme sonucumuzu çıktı olarak alacakmışız.

3.sü mal beyannamesini müftülükten bize form verilecekmiş orada doldurackmışız.

4.sü sigorta ve bağkur belgesi (önceden varsa) bunuda yine ya internetten sigorta dökümünü alacağız çıktı şeklinde yada sgk dan alabilirsek o şekildede alabilirmişiz.

5.si imam hatip diplomasınıda götüreceğiz.yani atıyorum lisans mezunusunuz hem lisans diplomanız hemde imam hatip veya diğer lisesi diplomanızıda götüreceksiniz.

6. sı iş talep formunu atandığımız müftülükten alacağız ve dolduracağız.

bir de sağlıkla ilili herhangi bir manii bulunmadığına dair beyanı deniyoya onuda dilekçe şekilinde yazacakmışız. örneğin.''Kuran kursu öğreticiliği yapmya engel her hangi bir özrüm bulunmamaktadır'' şeklinde yazıp imzalayacakmışız.

Herkese kolay gelsin cevaplarınız için de teşkkür ederim:)

02 Ocak 2013 21:54

eöztürk
Aday Memur

iş talep formunu herhangi bi müftülükten alıp dolduramıyormuyuz?yani il müftülü

02 Ocak 2013 23:56

vicdann33
Aday Memur

sabika kaynadı yeniden almak gerekiyor mu

Toplam 8 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?