Editörler : Pangaea
09 Ocak 2013 11:10

Kur'an kursu ders günleri hakkında soru

Arkadaşlar ben yeni atandım sözleşmeli olarak. ders günleri hakkında bir sorum olacak. Kuran kursları 5 gün açık olmak zorunda dimi.peki hafta içi olmak zorundamı ben dersleri hafta sonu cumartesi ve pazara kaydırıp hafta içinden 2 günü boşaltabilirmiyim? Ben çoruma atandım marmara üniversitesinde formasyon alıyorum dersler hafta içi olduğu için hafta içinden 2 günümün boş olması gerekiyo. bu konuda bilgisi olan varmı acaba?

berr_ak57
Daire Başkanı
09 Ocak 2013 14:32

hocam 6-6-6 sistemini uygularsanız perşembe cuma boş kalır ek ders vereceksenizde onlarıda hafta sonu yapabilirsiniz.Müftülükten size kitapçık vermeleri lazım buı sistemlerle ilgili ona göre kendi programınızı hazırlarsınız.Kolay gelsin

berr_ak57
Daire Başkanı
09 Ocak 2013 14:33

Hocam şimdi yendien baktımda o sistemi uygularsanız boş günlerde ek açmanız gerekiyormuş

dilek929
Memur
09 Ocak 2013 15:23

şimdi ben köye atandım oranında 25 örencisi varmış geçen seneden kalan öğrenciler öğleden sonra geliyomuş yeni öğrencilerde sabah geliyomuş.ek dersi falan bilmiyorum ilk defa çalışacağım için öğleden sonrakiler ek dersmi oluyo ozaman. şimdi hafta içinden 2 gün boşalırsa mecburen ek dersmi konulması gerekiyo yani boş gün yapamıyorum öylemi?

dilek929
Memur
09 Ocak 2013 15:25

şunuda tekrar belirteyim ben ders günlerimi azaltmayacağım hafta içi olan 2 günümü hafta sonuna kaydıracağım yani yine 5 gün ders vermiş olacağım ama hafta içi 2 günüm boş olacak.

İZMİRLİ 35
Aday Memur
09 Ocak 2013 20:23

Hafta içi 5 gün kursun açık bulundurulması esas diye biliyorum ben

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi