Editörler : swat3410

Üye43
Aday Memur
18 Ocak 2013 00:30

tşk.ler, Rabbimiz(c.c) cümlemizin gönlüne göre versin...

prosedür ne bilmiyorum, yollugunu da biz yapacagız dediler; eyvallah dedim :) evet eminim ki tüm ilişi kesme işlemlerini çalıştıgım yerdeki sorumlu arkadaşla birlikte yaptık ve ilişiği kestikten bir gün sonra da hesabımdaydı yolluk...

ilişik atama onayın bakanlıktan çıkıp, personelde daire gönderilir ordan çalıştıgın yere sana tebliğ edilmek üzere iletildikten sonra yani sana tebliğ tarihinden sonra 15 gün içinde kesmen gerekir, diye biliyorum ben...

vivaldi--
Aday Memur
18 Ocak 2013 02:15

Gecen arkadaslara hayirli olsun.Nufus mudurlugune gidip kadro aciginiz var mi diye soruyoruz anladigim kadariyla,yaklasimlari nasil oluyor,acik kadro herzaman oluyor mu?bilgiler icin tesekkurler.

zeus3510
Daire Başkanı
18 Ocak 2013 16:00

yanlış anlamayında polis hangi memurdan 800 lira fazla alıyor bir öğretmen 2000 -2500 mühendis en az 2500 idare memurları enaz 1800 devlet işçisi 3000 ne yakın maaş alıyor ayrıca inşallah kurum değiştirmek isteyen herkes değiştirir ben sadece maddi açıdan değerlendirdim

Üye43, 11 yıl önce

maaşdaki düşüş ve miktarı aşağı yukarı söylendiği gibi, 155.06 TL tayin bedelini geri ödüyorsunuz ki şahsım son maaşı da yolluğu da emniyetten alarak ayrıldım... Rabbimiz(c.c) herkesin gönlüne göre versin...

Üye43
Aday Memur
18 Ocak 2013 16:06

en son ki ocak zammıyla ve bekar maaşı olarak değerlendirmiştim ben şahsım adına, emniyetten ayrılırken 2545 gibi bişey aldık (bekar olarak-ocak maaşı) şimdiki geçtiğim yerden tahmini 185o-19oo civarı alacağım söylendi(bekar olarak), zaten tam 8oo değil aşağı yukarı bu rakamlardan bahsetmiştik, neyse Rabbimiz(c.c) cümlemizin gönlüne göre verip, cümlemizi utandırmasın inşaAllah...

zeus3510, 11 yıl önce

yanlış anlamayında polis hangi memurdan 800 lira fazla alıyor bir öğretmen 2000 -2500 mühendis en az 2500 idare memurları enaz 1800 devlet işçisi 3000 ne yakın maaş alıyor ayrıca inşallah kurum değiştirmek isteyen herkes değiştirir ben sadece maddi açıdan değerlendirdim

swat3453
Aday Memur
18 Ocak 2013 18:23

valla genel bütçe özel bütçe birşeylerden bahsettiler, ilişigimi kesen memur bir kaç yeri aradı sana yolluk vermiyoruz, gittiğin yerden alırsın dediler, bildiğim kadarıyla gittiğim yerdende yolluk vermiyorlar, yolluklarıda onların olsun ne yapalım, silah için dilekçe verdim belli bir ücret karşılığı geri vereceklermiş ama ne kadar vereceğim bilmiyorum.

swat3453
Aday Memur
18 Ocak 2013 18:25

ben 2900 maaşım vardı, gittiğim yerde 2060 civarı alacagım tahminen fazla mesai kalktı diye biliyorum 170 tl, maaşı tam olarak gidince öğreneceğim

Üye43
Aday Memur
18 Ocak 2013 20:28

cümlemiz hakkında hayırlısı olur inşaAllah...

hunter0621
Aday Memur
19 Ocak 2013 02:48

idolümsün

SA-KAR-YA
Yasaklı
19 Ocak 2013 03:42

meslekten ayrılırken geride kalanlara verip veriştirmenin manası yok. masanda tuzluk olmayacak adam yok bu teşkilatta. önce kendine bakacaksın. burnun bir karış havada olmayacaksın. meslekten çıkmışsan sessizce cekip gideceksin.. yok efendim çok sevdiğin mesleğinden şöyle şöyle adamlar yüzünden ayrıldım lafları hoş değil.. gittiğin yerde kimlere hizmet edeceğini gördüğünde o yerin dibine soktuğun adamları çok ararsın..

19 Ocak 2013 07:53

hayırlı olsun Allah utandırmasın, ıntense, hayırlı ve güzel günlere inşaallah

ıntense
Kapalı
19 Ocak 2013 21:32

boş kadro genelde var. bakış açıları değişiyor kurumdan kuruma. benim bulunduğum yerdeki nufus müdürü istemiyoruz demişti bir arkadaşıma nedeni ise geçen polislerin sonrasında geri emniyete kaçmaları, maaşı beğenmemeleri, vatandaşla olan diyalogrı demiş, ama konuşup güven verdikten sonra bir tanıdık bulduktan sonra tanıdık derken milletvekili filan değil genelde istiyorlar

vivaldi--, 11 yıl önce

Gecen arkadaslara hayirli olsun.Nufus mudurlugune gidip kadro aciginiz var mi diye soruyoruz anladigim kadariyla,yaklasimlari nasil oluyor,acik kadro herzaman oluyor mu?bilgiler icin tesekkurler.

ıntense
Kapalı
19 Ocak 2013 21:33

özel idareye geçen arkadaşım geçtiği kurumdan 1 hafta içerisinde yolluk aldı hiçbir sorunda olmadı. bu bizim hakkımız kesinlikle alacağız problem olmuyor

swat3453, 11 yıl önce

valla genel bütçe özel bütçe birşeylerden bahsettiler, ilişigimi kesen memur bir kaç yeri aradı sana yolluk vermiyoruz, gittiğin yerden alırsın dediler, bildiğim kadarıyla gittiğim yerdende yolluk vermiyorlar, yolluklarıda onların olsun ne yapalım, silah için dilekçe verdim belli bir ücret karşılığı geri vereceklermiş ama ne kadar vereceğim bilmiyorum.

ni_san1981
Aday Memur
20 Ocak 2013 10:57

mart sonunda bir kurul toplanacakmış böyle bir şeyden haberi ola varmı

gazilisefax
Aday Memur
20 Ocak 2013 11:34

arkadaşlar mardinden meslektaşınızım. trthabersizsiniz programında videom yarışıyor. Oylamaya katılıp "bir balon yuttum sanki" videosuna yada "fatih özkarslı" adına oy kullanırsanız sevinirim. teşekkürler...

zeus3510
Daire Başkanı
20 Ocak 2013 11:46

yanlış anlamayın kaç yıllık polis 2900 alıyor ayrıca maaş düşüşü çok değilmi intensenin yazısında belirttiği nüfus müdürünün dediği gibi bu düşüş sizde sonradan olumsuz etki yaratmasın

swat3453, 11 yıl önce

ben 2900 maaşım vardı, gittiğim yerde 2060 civarı alacagım tahminen fazla mesai kalktı diye biliyorum 170 tl, maaşı tam olarak gidince öğreneceğim

swat3453
Aday Memur
20 Ocak 2013 12:24

4-3 eşi çalışmayan iki çocuk 2901 alıyor kardeşim, maaş düşüşü olumsuz etkilemez çünkü memleketinde yaptığın tasarruf bu açığı kapatır, kapatmaz diyorsan bu maaş düşüşü dediğin gibi olumsuz etki bırakabilir, o yüzden iyi düşünüp olumsuzlukları düşünüp karar vermek lazım..

zeus3510, 11 yıl önce

yanlış anlamayın kaç yıllık polis 2900 alıyor ayrıca maaş düşüşü çok değilmi intensenin yazısında belirttiği nüfus müdürünün dediği gibi bu düşüş sizde sonradan olumsuz etki yaratmasın

zeus3510
Daire Başkanı
20 Ocak 2013 12:48

abi 1 -2 ay önce 20 yıldır adliyede infazda çalışan bir abiyle görüştüm maaşının 2500 gibi bişey olduğunu söylemişti sizde okadar düşüş olmaması gerekir

swat3453, 11 yıl önce

4-3 eşi çalışmayan iki çocuk 2901 alıyor kardeşim, maaş düşüşü olumsuz etkilemez çünkü memleketinde yaptığın tasarruf bu açığı kapatır, kapatmaz diyorsan bu maaş düşüşü dediğin gibi olumsuz etki bırakabilir, o yüzden iyi düşünüp olumsuzlukları düşünüp karar vermek lazım..

vivaldi--
Aday Memur
20 Ocak 2013 16:52

intense,cevaplarin icin cok tesekkurler.tekrar hayirli olsun.

ni_san1981
Aday Memur
20 Ocak 2013 17:57

intense ne zaman baş vurdun ne zaman sonuçlandı tam tarihlerini açıkca yazarsan

ni_san1981
Aday Memur
20 Ocak 2013 18:00

bizde ona göre beklemiş oluruz

Toplam 224 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler