Editörler :
12 Ocak 2013 16:21   

yehya 99 hocam lütfen cevap!!!!!!!!!!

HOCAM BU KONULARA HERZAMAN OLDUGU GİBİ SON NOKTAYI SİZ KOYACAKSINIZ.YEMİN Mİ ETTİNİZ KONUŞMAMAYA GÜNÜ YETMEYEN FAHRİLER HAKKINDA ACİL YORUMLARINIZI BEKLİYOR BİZİ BU KEŞMEKEŞTEN KURTARMANIZI İSTİYORUZ. KONU FAHRİLER OUNCA SUSKUNSUNUZ BİZLER ÜVEY EVLATMI OLDUK... SAYGILARIMLA........

12 Ocak 2013 16:43

SevkiSevilesin
Müsteşar Yardımcısı

Daha önce bu fahrilik konusunda yahya hocam bir şey söylemişti de tepkiyi bu işi yapanlara değil yehya hocama göstermişlerdi.

Benzer bir durum sebebiyle cevap vermiyor olabilir.Ama inşallah vereceği cevap olumsuz olur.....Selamlar.Saygılar

12 Ocak 2013 20:32

meryemberra
Şef

geçen fahri atamalarında böyle editör yoktu. o da beleş taraftarydı.

12 Ocak 2013 20:36

meryemberra
Şef

bunu yazarken de hala fahri olduğumu, 1,5 yıl sürem olduğunu, 75 kpss ve gncl yeterlikle bunları söylediğimi ifade edeyim.

fahri alımı taraftarı değilim. çalışmalar için destek mesajı yoladılar reddetim.

amma gelirse bana da bir beleş reddetmem tabiki.ben de birbeleşe dayarım sırtımı. herkes puanlarla çooooook uzakalara gider belki bven de evimin yanına atanırım.beleş olunca böyle oluyor da.

12 Ocak 2013 20:43

SevkiSevilesin
Müsteşar Yardımcısı

bunu yazarken de hala fahri olduğumu, 1,5 yıl sürem olduğunu, 75 kpss ve gncl yeterlikle bunları söylediğimi ifade edeyim.

fahri alımı taraftarı değilim. çalışmalar için destek mesajı yoladılar reddetim.

amma gelirse bana da bir beleş reddetmem tabiki.ben de birbeleşe dayarım sırtımı. herkes puanlarla çooooook uzakalara gider belki bven de evimin yanına atanırım.beleş olunca böyle oluyor da.

meryemberra, 7 yıl önce - Alıntıya git

Sizi kutluyorum hocam.

Tam da anlatmak istediğim bu."Beleş Kadro"

Başka söze ne hacet vesselam.Saygılar

12 Ocak 2013 21:56

12İL
Aday Memur

sayfayı açtıgıma açacagıma pişman ettiniz yehya 99 dan başka herkes yorumcu olmuş görünen o.Allah mazlumun yanındadır ben inanıyorum kısa zamanda müjdeli haber gelecektir biiznillah......

12 Ocak 2013 21:58

12İL
Aday Memur

bırakmadınız ki adamcagız yorum yapsın bende olsam bu kadar saldırı varken asla yapmazdım en iyisi cebten ulaşmak galiba...

12 Ocak 2013 22:05

SevkiSevilesin
Müsteşar Yardımcısı

bırakmadınız ki adamcagız yorum yapsın bende olsam bu kadar saldırı varken asla yapmazdım en iyisi cebten ulaşmak galiba...

12İL, 7 yıl önce - Alıntıya git

Kimseyi tutmuyoruz hocam.Buyrun herkes yorum yapsın.Sınırlar çerçevesinde tartışalım konuşalım.

Örneğin "1000 tane kadrolu kkö alınacak" denilsin bu müjdedir.Ne güzel hakeden yerleşecek.

Ama eğer ki "Fahrilere Tekrar Kadro Veriliyor" denirse bu tam bir felakettir.

Eğer Diyanet bunu yaparsa gerçek manada kendi topuğuna sıkmış olacak kurşunu vesselam..

12 Ocak 2013 22:14

12İL
Aday Memur

siz bu sözlerinizle zaten konuşma yasagı koyuyor gibisiniz hocam.hiç hoş degil bu tarz yaklaşımlarınız haberiniz ola

12 Ocak 2013 22:16

ayse 13
Aday Memur

burda fahrilere laf atanlar hay fahri kadar başınaza taş düssün ortada bir şey yok neyin sancısı çekiyorsunuz yıllarca onayımız olmadan çalıştık belgeleyemediğimizin için kadro alamadık kppss yeterlilik varken hiç belgesi olmayanlat atandı burda yorum yaptığızda dikkat edin herkes torpil yapmıyor yapsaydık burda olmazdık

12 Ocak 2013 22:33

SevkiSevilesin
Müsteşar Yardımcısı

siz bu sözlerinizle zaten konuşma yasagı koyuyor gibisiniz hocam.hiç hoş degil bu tarz yaklaşımlarınız haberiniz ola

12İL, 7 yıl önce - Alıntıya git

Eleştirebilirsiniz hocam beni.Ve size bunca konuşmamız süresinceki seviyeli sözlerinizden dolayı teşekkür ederim.Selamlar

12 Ocak 2013 22:39

SevkiSevilesin
Müsteşar Yardımcısı

burda fahrilere laf atanlar hay fahri kadar başınaza taş düssün ortada bir şey yok neyin sancısı çekiyorsunuz yıllarca onayımız olmadan çalıştık belgeleyemediğimizin için kadro alamadık kppss yeterlilik varken hiç belgesi olmayanlat atandı burda yorum yaptığızda dikkat edin herkes torpil yapmıyor yapsaydık burda olmazdık

ayse 13, 7 yıl önce - Alıntıya git
12İl hocam sizce ben mi hakeret ediyorum yoksa bu arkadaş mı?Lafa bakar mısınız?Fahri kadar başınıza taş düşsün diyor.Hiç yakışır mı bir kkö ye böyle laflar.Biz şimdiye kadar ki tartışmalarımızda hakeret etmedik seviyeyi koruduk.Sizse geldiniz yerlere serdiniz.Yakıştı mı şimdi size şimdi.

Aslında aynı şeyi söylüyoruz.Sizde hiçbir şartı tutmadan atananları eleştiriyorsunuz bende....

Söylemeden geçemeyeceğim.Torpil yapmıyorsanız neden gocunuyorsunuz ki.Ne demişler yarası olan gocunur.Torpilli olmadığınızı düşünüyorsanız üstünüze alınmanıza gerek yok...

13 Ocak 2013 21:53

ayse 13
Aday Memur

yazdığım cvp için herkesten özür diliyorum lütfen herkesi aynı kefeye bırakmayan hakkınızı helal edin

13 Ocak 2013 22:25

SevkiSevilesin
Müsteşar Yardımcısı

yazdığım cvp için herkesten özür diliyorum lütfen herkesi aynı kefeye bırakmayan hakkınızı helal edin

ayse 13, 7 yıl önce - Alıntıya git

Siz size düşen saygınlık ve olgunluk üzerinize davrandınız hocam.Sizi yürekten kutluyorum bu tavrınız için.Beni şaşırtmadınız.Sağolun.Selamlar

Toplam 13 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?