Editörler : oto-danisman-expert
16 Ocak 2013 19:00

mercedes A 150 ve A 160 bayan için nasıl bir araba ne dersiniz?

arkadaşlar çok beğendim mercedesi.görünüşüyle istediğim gibi bir araba.araba kullanmaya yeni başlıycam otomotik vites istiyorum eşimden. ama bu arabayı sadece resimlerden ilanlardan görebiliyorum piyasada çok yok gibi.ne dersiniz 20.- 21.000 e toyota yaris mi opel corsa mı mercedes A mı

:İ&K:
Yasaklı
16 Ocak 2013 19:32

20 21 e mercedesin 4 tekerini anca satın alırsın sen kendine yaris corsa polo jazz falan bak

16 Ocak 2013 19:38

2000-2001 model A160'ları 18-21bin Tl aralığında rahatlıkla bulabilirsiniz ancak çevremde hiç A160 kullanıcısı görmedim çok fazla bulunan bir araç değil.

sos_68
Aday Memur
16 Ocak 2013 20:44

hocam dediğiniz gibi çevrede çok kullanan yok galiba ama sonuçta mercedes diye düşünüyorum bi de tam ideal bayan arabası fotoğraflardan anladığım kadarıyla.2003 -2004 opel corsa toyota yaris alacağıma 2000 model mercedes istedim ve sonuçta adı mercedes diye düşündüm ancak yanlış mı düşünüyorum kullanımı donanımı nasıl fikir almak istedim

agresifadam
Aday Memur
16 Ocak 2013 22:32

bn olsam corsa alırdım mercedesin adı var fakat bakımı pahalı.ayrıca ilerde satmak istedğinizde elinizden kolay çıkaramazsınız corsaya göre.sadece görünüşe aldanmayın derim ben.

buraközeleğitim
Müsteşar Yardımcısı
17 Ocak 2013 02:26

piyasası olan bir parçası ucuz bir araçla başlayın... araba kullanmaya yenı başlıycam dıyorsunuz mercedesle kaza yapsanız altından nasıl kalkacaksınız? punto bakın getz bakın.. hatta bıraz daha inip bir 'uno alın 6-7 ay bınıp daha sonra yukseltın..

nice_42
Kapalı
17 Ocak 2013 03:03

düşündüğünüz model gayet güzel bir araç. bu fiyata alırsın ama benzinli lpg ve kilometresi 150-200 bin arasında baya olur. başka marka araçlarıda düşünmenizi tavsiye ederim.

memursavarD
Memur
17 Ocak 2013 10:20

özellikle long modelleri iç hacim olarak sınıfında bir rakibi olduğunu düşünmüyorum belirlediğiniz fiyat aralığında 2004-2005 otomatiklere bakmanızı öneririm, çok tutan bir araç olmadığı için pazarlık yapma şansınız yüksek.

yedek parça fiyatları ve servis hizmeti bedeli sizin icin çok sorun olmayacaksa ya da özel servis kullanırım diyorsanız kesinlikle iyi bir seçenek

seskin
Müsteşar Yardımcısı
17 Ocak 2013 10:24

mercedes markası smart forfourla aynı platformda üretilen ve dizel motorları aynı, benzinlilerde de birçok parçanın aynı olduğu mitsubishi coltu öneririm size. temiz 100bin kmnin altında 2007-2008 model bir coltu 18-20bine alabilirsiniz. bir inceleyin derim.

sos_68
Aday Memur
18 Ocak 2013 21:59

arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.gerçekten fikirleriniz çok yardımcı oldu bana.sadece dış görünüş hakikaten bir araba için yeterli değil.genelde çevremden gelen yorumlar getz corsa ve özelliklede yaris üzerineydi.mıtsubish colt u da çok duymaya başladım güzel de araba.hayırlısı artık ama illaki alcağım araba otomatik olcağından ister istemez fiyatlar yüksek oluyor yeni başlayan biri için aslında 18-20.000 arası bir araba da çok diye düşünmüyor değilim.nasip artık çok sağolun yorumlarınız için..

glam
Kapalı
22 Ocak 2013 11:49

Mercedes her zaman iyidir :)

brin62
Aday Memur
04 Şubat 2013 02:09

Hocam mercedes A 160 Serisini 2007 yılında kıbrısta kullandım, cok harika,mükemmel bir araba tavsiye ederim oturaklı dolu kaporta olan bir arac, Fakat mercedesin A ve B Serisi Türkiyede çook nadir bulunmakta bilginiz olsun

sunrise560
Kapalı
05 Şubat 2013 01:15

A serisi özellikle eski tip A serisi yerine, Opel Corsa veya Honda Jazz daha başarılı. Tabiki tercih sizindir.

ban86
Aday Memur
21 Mart 2013 20:34

a serisi araçlara girmeyin lütfen tutulmamasının en büyük nedeni parça değil işçilik maliyetleridir. bazen çok ufak bir arıza için motorun yarısını sökmek gerekebiliyor. tavsiye etmem. sorusu olan pm atabilir.

selmanca
Aday Memur
13 Aralık 2017 11:11

Arkadaşlar;

alınır mı ya bir fikri olan paylaşsın çok kararsızım

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-digerleri-ile-aynimi-465753926/detay

ozgurozayvaz
Aday Memur
09 Nisan 2022 00:35

Biz tam otomatik 2001 model mercedes A 160 avangard aldık mükemmel bir araç hakkını veriyor mercedes nihayetinde pejo, Reno, Toyota vs ile kıyaslanamaz bile formlarda olumsuz yorumlar gördük biraz tereddüt etmiştik fakat olumsuz yorum yapanlar bu aracı sadece uzaktan görmüşler kullanıcılara sorduk herkes memnun bakımdan bakıma usta görüyor. Ankara da yaygın bir araç. Kullananlar memnun mercedes nihayetinde sadece ustalara dikkat edin çok fazla sensor mevcut çok düşük maliyet ile halledilecek sorunu büyütüyorlar ustalar nihayetinde para kazanma peşinde. Kullanımı çok rahat, güvenlik üst sınıf içi geniş, donanım olarak ta günümüzde ki bir çok markanın en üst sınıfında bile yok. Hanım çok rahat kullanıyor sanki yılların şöförü gibi acemiliği hemen attı:) verilen paranın hakkını veriyor.

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi