Editörler : Pangaea

nevberk
Daire Başkanı
14 Mart 2013 15:25

S.a meslektaşlarım geçenlerde görev yaptığım yerde samimi bir arkadaşımın babasından vekillere kadro var mı diye sorduk aynen cevabı : Şu anda öyle bir çalışma yok dedi fakat sözleşmeleri kadroya alıcağız dedi.Geçenler de K.K.Ö için bir alım olur mu diye sorduk imam arkadaşın babası mayızta 4 bin alım olduğunu bunun içinde imam müezzin ve kkö olduğunu söyledi.İnşallah görev bekleyen herkes istediğini alır.Bu arada arkadaşın babası diyanette daire müdürüdür adına gerek yok ama sağlam yer

helal olsun
Aday Memur
14 Mart 2013 15:45

hadı bakalım hayırlısı

mismix
Kapalı
17 Mart 2013 06:06

peki mayısta atama olursa. son sınıfta olup henüz mezun olmak üzere olan ilahiyatcilar ne olacak...?

reiis82
Kapalı
17 Mart 2013 11:14

insallah kadro gelene kadar diyanetin omss atamalarida kadrolu alim ile beraber olur

sagolun varolun hocam

Yehya99, 11 yıl önce

5000 alım inş. yeni yeterlikten sonra kadro ise sözleşmelilere inş. yaz ayında verilecektir

p@norra
Şube Müdürü
29 Mart 2013 17:50

yahya hocadan ses yokne oldii..

Yehya99
Müsteşar Yardımcısı
24 Mayıs 2013 22:17

arkadaşlar belki sorularınıza bugünlerde cevap veremiyorum bana Yuşa adın da bir çocuk oldu annesi hasta hep hastanedeyim

dua istiyorum

Ayrıca alımın az olması size sonradan dedim yeterliği kazanan az olduğu için sayı azdır

24 Mayıs 2013 22:51

Geçmiş olsun,Allah acil şifalar versin inşeAllah. Allah sağlk ve sıhatle bağışlasn Yuşa'yı sizlere

imamefendi77
Kapalı
25 Mayıs 2013 12:51

ister inanın ister inanmayın ama agustos_eylül gibi vekilleri alacaklar kaynağını sorarsanız o bende

imamefendi77
Kapalı
25 Mayıs 2013 12:53

kalsın siyecektim .selam ve dua ile.......................

kurmay 03
Şef
25 Mayıs 2013 21:44

ınsalah hocam bırcok vekıl ımam bu hebrı dort gozel beklıyoruz

yawuz29
Şef
25 Mayıs 2013 22:41

peki hoccam dadece vekilleri mi alıcaklar ? fahrilerden haberiniz var mı?

imamefendi77, 11 yıl önce

ister inanın ister inanmayın ama agustos_eylül gibi vekilleri alacaklar kaynağını sorarsanız o bende

müderrris
Kapalı
26 Mayıs 2013 14:39

Fahrileri hiç geri bırakırlar mı hocam sen naptın? Önce fahrileri alacaklar, sonra vekilleri, yer kalırsa sözleşmelileri alacaklarmış:) Boşuna mı k.k.ö. 24 tane alınıyor? Fahriler ne güne duruyor, onları kadroya alırlarsa k.k.ö. açığı kapanır. Kasımda da 20-30 tane daha alırlar. Diyanet için kpss, diploma, yeterlilik, bunların bir önemi yok.Dayın amcam müftüyse, vaizse, sendika görevlisiyse kestirmeden k.k.ö. olursunuz, uğraşmayın boşuna sınavdı, kpss'ydi, yeterlilikti. Alın terinize yazık...Burası Türkiye, Türkiye'nin de DİB'i. Adalette, hak hukuk tanımada, işi ehline vermede hep diblerde...

yawuz29, 11 yıl önce

peki hoccam dadece vekilleri mi alıcaklar ? fahrilerden haberiniz var mı?

kardelen feride
Aday Memur
26 Mayıs 2013 18:04

yok diyanet alay eder gbi 24 tane alsın,üstelik ilahiyat alsın;ama yeterliliğe herkes girsin?.....

yawuz29
Şef
27 Mayıs 2013 00:50

teşeekür ederim hocam. torplim yok allahın izniyle çalışmaya devam ediyorum çok şükür.

müderrris, 11 yıl önce

Fahrileri hiç geri bırakırlar mı hocam sen naptın? Önce fahrileri alacaklar, sonra vekilleri, yer kalırsa sözleşmelileri alacaklarmış:) Boşuna mı k.k.ö. 24 tane alınıyor? Fahriler ne güne duruyor, onları kadroya alırlarsa k.k.ö. açığı kapanır. Kasımda da 20-30 tane daha alırlar. Diyanet için kpss, diploma, yeterlilik, bunların bir önemi yok.Dayın amcam müftüyse, vaizse, sendika görevlisiyse kestirmeden k.k.ö. olursunuz, uğraşmayın boşuna sınavdı, kpss'ydi, yeterlilikti. Alın terinize yazık...Burası Türkiye, Türkiye'nin de DİB'i. Adalette, hak hukuk tanımada, işi ehline vermede hep diblerde...

sevinç488
Memur
27 Mayıs 2013 14:10

FAHRİLİK GÖNÜLLÜLÜK DEMEK ESASINDA AMA ARTIK SUİSTİMAL EDİLEN BİR UYGULAMA EMEK HIRSIZLIĞI !!!

imamefendi77
Kapalı
27 Mayıs 2013 21:31

fahrileri bilmiyorum .ama bana sorarsanız bence alırlar.

muhammed şare
Aday Memur
27 Mayıs 2013 23:46

imamefendi bende derken diyanet işlkeri başkanımısın nerden biliyorsun acık söyle yani saklamanın bir gayesimi var sanki yoksa dalgamı geciyon hocam pozisyonu nuz nedir ki hocam

zehmeria
Aday Memur
28 Mayıs 2013 11:11

mülakat çok önemli

imamefendi77
Kapalı
29 Mayıs 2013 19:17

evet diyanet iş.başkanıyım itirazınmı var? ukela şey...

muhammed şare
Aday Memur
30 Mayıs 2013 22:55

imamefendi yanımda olsaydın sana ukalalık nedir gösterirdim . o zaman bilmedigin şeyleri söyleme kamil..... yehya99 hocam deseydi tama m derdim dogrudur derdim seninki biraz kandırmaca geliyor seviyesiz

Toplam 91 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi