Editörler : F16 Gökçen

Denetledim
Aday Memur
27 Ağustos 2014 11:16

Arkadaslar,Konu anlatimli ve soru cozumlerini de iceren bir kaynak tavsiye edebilir misiniz?

flz80
Aday Memur
03 Eylül 2014 14:35

Merhaba. Ben Mart sınavında kazandım sınavı ve Ercan Serdar Toksoy'un kitabı ile hazırlandım ve kitaptan memnun kaldım. Haziran ayındaki sınava da aynı kitapla hazırlanan 3 tane arkadaşım vardı onlar da kazandı sınavı. Kitap konu anlatımlı, içerisinde çözümlü örnek sorular ve test soruları var. Herkese iyi çalışmalar.

Denetledim, 10 yıl önce

Arkadaslar,Konu anlatimli ve soru cozumlerini de iceren bir kaynak tavsiye edebilir misiniz?

gamze59
Aday Memur
09 Eylül 2014 19:37

merhaba,

öncelikle hayırlı olsun sınavı kazandığınız için. ben de staja başlama sınavına girmeye karar verdim. eşim de mali müşavir, evde çok fazla kaynak var ama eski. şuan kaynak araştırması yapıyorum ve çok kararsızım. murat ve deha yayınları arasında kaldık. şimdi ercan hoca yı öğrendim. kitap hakkında kısaca bilgi verebilirseniz çok memnun olurum.

flz80, 10 yıl önce

Merhaba. Ben Mart sınavında kazandım sınavı ve Ercan Serdar Toksoy'un kitabı ile hazırlandım ve kitaptan memnun kaldım. Haziran ayındaki sınava da aynı kitapla hazırlanan 3 tane arkadaşım vardı onlar da kazandı sınavı. Kitap konu anlatımlı, içerisinde çözümlü örnek sorular ve test soruları var. Herkese iyi çalışmalar.

flz80
Aday Memur
10 Eylül 2014 22:35

Teşekkür ederim. Kitap konu anlatımlı, içerisinde örnek sorular ve test soruları var. Anlatımı akıcı ve anlaşılır. İçerisinde sadece alan bilgisi konuları var. Benim haricimde kullanan ve memnun olan birçok arkadaşım var. İçerisinde hiç bir smmm staja başlama kitabında yer almayan soru çözümünü kolaylaştıran teknikler var. Kitap benim girdiğim Mart sınavında 100 alan bilgisi sorusundan doğrudan ya da dolaylı olarak 44'ünü, Haziran sınavında da 48'ini yakalamış. Siz biraz geç kalmışsınız ders çalışmak için hala kaynak araştırması yapıyorsunuz. Bir an önce kitaplarınızı alıp ders çalışın bence. Ercan Hoca'nın kitabı şu an yok satıyor baskısı bitmek üzereydi arkadaşlarımda zor buldular. Kitabı almak istiyorsanız acele etmeniz gerekebilir. İyi Çalışmalar.

gamze59, 10 yıl önce

merhaba,

öncelikle hayırlı olsun sınavı kazandığınız için. ben de staja başlama sınavına girmeye karar verdim. eşim de mali müşavir, evde çok fazla kaynak var ama eski. şuan kaynak araştırması yapıyorum ve çok kararsızım. murat ve deha yayınları arasında kaldık. şimdi ercan hoca yı öğrendim. kitap hakkında kısaca bilgi verebilirseniz çok memnun olurum.

ersiner
Aday Memur
07 Kasım 2014 12:04

Vallaha arkadaşlar Ercan hocanın kitabını 1 ay önce aldım şimdide yeni baskı bir kitap çıkarmış 150 sayfa daha ilave etmiş kitaba onu alsanız daha iyi olur diyorlar kafam karıştı acaba ticaretinimi yapmaya başladılar anlamadım.

flz80
Aday Memur
08 Kasım 2014 15:27

Kendi grubunda paylaşmıştı kitabının 2. baskısının yakın bir zamanda çıkacağını. Ticaret değil de sizinki biraz talihsizlik olmuş. Haberiniz olmamıştır büyük ihtimalle ondan ilk baskıyı almışsınızdır. İkinci baskıyı almanız daha iyi olur. Çünkü piyasadaki en yeni ve güncel smmm staja başlama kitabı şu an. Mart sınavına girecek bir arkadaşımıza aldık geçen gün. Bendeki ilk baskı ile karşılaştırdık 2. baskının içeriği genişletilmiş sizin söylediğiniz gibi.

ersiner, 9 yıl önce

Vallaha arkadaşlar Ercan hocanın kitabını 1 ay önce aldım şimdide yeni baskı bir kitap çıkarmış 150 sayfa daha ilave etmiş kitaba onu alsanız daha iyi olur diyorlar kafam karıştı acaba ticaretinimi yapmaya başladılar anlamadım.

Emir90
Şef
03 Aralık 2014 15:23

herkes deva'yı öneriyor. eminmisin en iyi kaynagın bu olduguna ??

flz80, 9 yıl önce

Kendi grubunda paylaşmıştı kitabının 2. baskısının yakın bir zamanda çıkacağını. Ticaret değil de sizinki biraz talihsizlik olmuş. Haberiniz olmamıştır büyük ihtimalle ondan ilk baskıyı almışsınızdır. İkinci baskıyı almanız daha iyi olur. Çünkü piyasadaki en yeni ve güncel smmm staja başlama kitabı şu an. Mart sınavına girecek bir arkadaşımıza aldık geçen gün. Bendeki ilk baskı ile karşılaştırdık 2. baskının içeriği genişletilmiş sizin söylediğiniz gibi.

89omer
Aday Memur
05 Aralık 2014 13:07

EST'nin kitabını aldım dün çalışmaya başladım.Çalışma şekli nasıl olmalı sizce?Konuları sırasıyla mı çalışalım yoksa karışık mı çalışalım?

bovckig
Memur
19 Aralık 2014 18:47

belki işinize yarar 

Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi