Editörler : F16 Gökçen
«76777879808182838485868788

afrasiyab92
Aday Memur
06 Eylül 2021 23:26

Serhan bey merhaba, ben de pegasus operasyon memuru pozisyonu için aynı süreçteydim.son aşama olan ve gayet olumlu ve pozitif havada geçen kurul mülakatından sonra geçtiğimiz salıgünü olumsuz mail aldım. Öncelikle sizi tebrik ediyor, sürecinizde başarılar diliyorum. Merak ettiğim çok kısa bir şey var. Eğitim için ne zaman çağrıldınız ve eğitime çağrılan kaç kişisiniz acaba. Teşekkürler.

Serhan13, 3 yıl önce

Ağustos 2021 de istanbul operasyon memuru mülakatlarına giren arkadaşlar 05306801850 whatsapp uygulamasından yazarsanız bilgi için grup kuralım. Referans bilgilerimi istediler dönüş bekliyorum. Eğitim için çağırılan varsa yazabilir mi lütfen ?

betül oflaz
Aday Memur
26 Eylül 2021 08:12

Afrasiyab92 olumsuz mail içeriğini nasıl yazmışlar teşekkür edip sonlandirmislarmi. Banada olumlu datamizdasiniz diye mail attılar yada böyle olup tekrar dönüş alan varmı 🤔

afrasiyab92
Aday Memur
27 Eylül 2021 12:19

Merhaba, kurul mülakatından 2 hafta sonra 31 ağustosta olumsuz mail aldım ama 8 eylül tarihinde insan kaynaklarından aranıp aynı sizin gibi olumlu datamiza sizi almak istediğimizi bir dahaki alımda sizi tekrar değerlendirmek istediklerini(kaldığım yer olan kurul mülakatından) belirttiler ben de kabul ettim. Daha sonra herhangi bir şekilde iletişime geçen olmadı. Şu anda kariyer.nette tekrar misafir hizmetleri ilanı açılmış acaba iletişime geçerler mi bizle tekrardan? sizi arayan oldu mu? Bilgi aldığınız takdirde benimle de paylaşırsanız çok memnun olurum

betül oflaz, 3 yıl önce

Afrasiyab92 olumsuz mail içeriğini nasıl yazmışlar teşekkür edip sonlandirmislarmi. Banada olumlu datamizdasiniz diye mail attılar yada böyle olup tekrar dönüş alan varmı 🤔

betül oflaz
Aday Memur
27 Eylül 2021 12:47

Merhaba kurul mülakatı 17 Eylül de oldu ve dört gün sonra mail attılar olumlu datamizdasiniz diye başvurduğum pozisyon olmamış tabi, acaba herkesi kibarca red mi ediyorlar yoksa araniyormuyuz diye merak etmiştim.. İnşallah ararlar? Sizi haberder ederim bı gelişme olursa.

afrasiyab92
Aday Memur
27 Eylül 2021 12:51

inanın hiçbir fikrim yok. siz de mi operasyon memurluğu sürecindeydiniz. sizin mülakat tarihine bakılırsa bayağı kalabalıkmışız belli ki. bekleyelim bakalım.ben de bir haber alırsam yazarım muhakkak

betül oflaz, 3 yıl önce

Merhaba kurul mülakatı 17 Eylül de oldu ve dört gün sonra mail attılar olumlu datamizdasiniz diye başvurduğum pozisyon olmamış tabi, acaba herkesi kibarca red mi ediyorlar yoksa araniyormuyuz diye merak etmiştim.. İnşallah ararlar? Sizi haberder ederim bı gelişme olursa.

betül oflaz
Aday Memur
27 Eylül 2021 13:36

Mülakata katılanları nerden yakıp ediyorsunuz?

berfinerdogan
Aday Memur
18 Şubat 2022 22:55

Merhaba konuyu hortlatmak istedim :) misafir hizmetleri ilk mülakatım olumlu sonuçlandı. Sözlü ingilizce ve kurul mülakatına davet edildim pazartesi günü için. Acaba ne tarz sorular soruluyor bilgisi olan arkadaşlar beni yeşillendirebilir mi?

Minerv
Aday Memur
20 Şubat 2022 13:13

Merhaba,öncelikle tebrik ederim,misafir hizmetleri ile ilgili bir bilgim yok,yine de fikir vermek amaçlı yazıyorum,kendinden bahsetmeni isteyeceklerdir her detayı herşeyi anlatmalısın ki fazla soru sormak istemesinler ingilizce olarak tabiki,deneyimli kabin memuruyum bir çok mülakata girdim ve genelde hep böyle oldu.

hopeful00
Aday Memur
27 Şubat 2023 23:34

merhaba, ingilizce mülakatınız da neler sordular acaba

berfinerdogan, 2 yıl önce

Merhaba konuyu hortlatmak istedim :) misafir hizmetleri ilk mülakatım olumlu sonuçlandı. Sözlü ingilizce ve kurul mülakatına davet edildim pazartesi günü için. Acaba ne tarz sorular soruluyor bilgisi olan arkadaşlar beni yeşillendirebilir mi?

topukluayakkabi
Aday Memur
28 Şubat 2023 13:29

Pegasus'un yolcu hizmetleri memuru maaşı 11.200 TL merak eden varsa..

hopeful00
Aday Memur
28 Şubat 2023 16:19

ciddi misiniz ist. şartlarında nasıl bu kadar düşük ücret verebilirler.

topukluayakkabi, 1 yıl önce

Pegasus'un yolcu hizmetleri memuru maaşı 11.200 TL merak eden varsa..

topukluayakkabi
Aday Memur
28 Şubat 2023 16:23

Genellikle pendikte yaşayan kira ödemeyecek; ailesiyle kalan bireyleri tercih ediyorlar.

Bir hevesle başlayan ağır şartlara dayanamayıp bırakıyor zaten, o gidince de yerine birisini alıyorlar.

Sistem böyle işliyor.

Üzücü ama malesef teklif edilen maaş bu.

hopeful00, 1 yıl önce

ciddi misiniz ist. şartlarında nasıl bu kadar düşük ücret verebilirler.

hopeful00
Aday Memur
28 Şubat 2023 21:00

Geçen gün sınav için gittiğimde,sunumda anadolu yakasına taşınmanızı bekliyoruz diye üstünde durdular , ücret ve prim konusunda da iddialı konuşmuşlardı. Ama asla söylemediler ücretin ne kadar olduğunu, herkese farklı teklif yapıyoruz paylaşmamız yasak dediler. Demekki sebebi buymuş saklamalarının.

topukluayakkabi, 1 yıl önce

Genellikle pendikte yaşayan kira ödemeyecek; ailesiyle kalan bireyleri tercih ediyorlar.

Bir hevesle başlayan ağır şartlara dayanamayıp bırakıyor zaten, o gidince de yerine birisini alıyorlar.

Sistem böyle işliyor.

Üzücü ama malesef teklif edilen maaş bu.

TheEqualizer
Aday Memur
05 Mart 2023 20:02

bana da aynı rakam teklif edildi istanbul şartlarında verilen maaşın yetersiz oldugunu belirttim ve reddetmek zorunda kaldım. keşke düzgün bir rakam teklif edilseydi

hopeful00, 1 yıl önce

Geçen gün sınav için gittiğimde,sunumda anadolu yakasına taşınmanızı bekliyoruz diye üstünde durdular , ücret ve prim konusunda da iddialı konuşmuşlardı. Ama asla söylemediler ücretin ne kadar olduğunu, herkese farklı teklif yapıyoruz paylaşmamız yasak dediler. Demekki sebebi buymuş saklamalarının.

Toplam 1754 mesaj
«76777879808182838485868788

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi