Editörler : F16 Gökçen
«5678910111213141516»

klm
Aday Memur
04 Aralık 2006 10:37

sez_in

0212 3160000 dan öğrenebilirsin galiba genel müdürlük burası en azından hangi numarayı arayacaığını söylerler

sez_in
Aday Memur
04 Aralık 2006 12:05

sağol klm.

dozbaki
Aday Memur
04 Aralık 2006 17:16

arkadaşlar bu işbankın mali tahlil ve kambiyo sınavlarının içeriği hakkında biras bilgi verebilirmisiniz.hangi konularla ilgili acaba?

klm
Aday Memur
04 Aralık 2006 19:02

Arkadaşlar merhaba

Ben çukurova bölgesi için yaklaşık 5 aydır bekliyorum. Daha önce başlıklar dğişmeden çukurova için bekleyen başka arkadaşlar da vardı.Onlar ne oldu aceba yerleşti mi merak ettim.

Hatırladığım kadarıyla szeren33 diye birisi vardı sadece onu hatırlıorum şuan ama diğer arkadaşlar ne oldu işe başladınız mı? Umarım başlamışınızdır ben de en yakın zamanda başlarım...

05 Aralık 2006 00:22

gncl

emine.
Memur
05 Aralık 2006 13:23

ben karadeniz bölgesi için 4 aydır bekliyorum beklemek gerçekten çok zor tüm bekleyen arkadaşlar Alah bize sabır versin sabrımızın sonu selamet olur umarım:)

medle
Aday Memur
05 Aralık 2006 16:16

arkadaşlar merhaba. nihayet bende üye oldum uzun zamandır bunun için çabalıyordum neyseki sorun çözüldü. ben 29 kasımda sınava girdim 30 kasımda açıklandı ve dün mulakata katıldım. şimdi sanırım zorlu bir belkeme dönemi başladı. bakalım umarım beklememize değer.

06 Aralık 2006 01:17

medle daha açıklanmadı mı mülakat? şehir neresi?

medle
Aday Memur
06 Aralık 2006 12:37

hayır açıklanmadı en az 5 gün falan sonra açıklanır dediler daha bugün 2. gün.istanbul için

burak0119
Aday Memur
06 Aralık 2006 20:42

selam arkadaşlar

hepiniz gibi bende zamanında çok bekledim ve artık iş bankalıyım

bekleme sürecinde hepinize sabırlar dilerim

emin olun herşey harika

daha önce hep yazdılar bide ben yazayım sevmeden bu iş yapılmaz

iş bankalı olmak tam bir ayrıcalık

hepinize başarılar sabırlar dilerim

06 Aralık 2006 23:41

biz de mülakattaydık bugün..bakalım ne olacak:)

sienna
Aday Memur
07 Aralık 2006 00:04

mülakatla ilgili bilgi verir misin.

neler soruluyor.

klm
Aday Memur
07 Aralık 2006 14:36

merhaba arkadaşlar

bugün insan kaynaklarından arandım.çukurova bölgesi için bekliodum.ancak tercihlerim dışında gaziantep ve maraş teklif edildi.ben de kabul etmedim:( umarım hayırlısı olur

amaresto
Memur
08 Aralık 2006 11:38

herkese selam arkadaşlar bende 29 kasımda sınava girdim 4 aralıkta mülakatım vardı. sonuçlar hala açıklanmadı. eger olumlu olursa egitim tarihi ne zaman olur bir tahmini olan var mı? bu arada ücret brüt 800 ytl imiş. artı 4 ikramiye varmış. bu ikramiyeler brüt ücret üzerinden mi verilecek yoksa kesinti olacak mı. zira bank asyadan teklif aldım onlar brüt ücret üzerinden yani kesinti yapmadan 800 vereceklerini söylediler. herkese başarılar. herkes için hayırlısı olur umarım.

medle
Aday Memur
08 Aralık 2006 16:53

amaresto merhaba. bende 4 aralık ta mulakata katıldım. memurluk pozisyonu için. evet benimkide henüz açıklanmadı bence pazartesi günü falan açıklanır.hakkında hangisi daha hayırlıysa o olsun. başarılar.

frekans055
Aday Memur
08 Aralık 2006 22:38

merhaba arkadaslar gunler gecıyor ama hala beklıyoruz ne kadar surecek ve bu bekleyıs ne kadar devam edecek bılmıyorum nerdeyse 4ay doluyor ama ben hal hıcbırseyden emın degılım sadece beklıyoruz umarım en yakın zamnda herkesın ataması yapılırda bu sıkıntılı bekleyıs bıter

Euclid
Daire Başkanı
09 Aralık 2006 01:22

amaresto

kazandığın açıklandıktan sonra eğitime ne zaman çağrılacağın belli olmaz... ama muhtemelen birkaç hafta içinde, kendilerince bir sıraya sokuyorlar işte.

ikramiye de kesinti olmadan nasıl oluyor? vergi zaten kesilecek,.... net maaşa göre hesap edilir

net 450 alıyorsan mesela hemen hemen aynı parayı alırsın ikrm olarak. aylık gelirine 600 de mesela bu durumda.

yanlış anlama olmasın?

neyse bol kazançlar hepinize. Mutlu mesailer!

oozaar
Aday Memur
09 Aralık 2006 04:35

arkadaslar sizler gibi bende yaklasik 4.5 ay boyunca gelismeleri takip edebildigim kadariyla bu ekrandan takip etmeye cabalamistim.en sonunda bekledigim gun geldi ve istedigim sekilde oldu.cukurova bolgesinden girmistim ve ayni bolgeye atamam gerceklesek.su anda evrak hazirlama sureci icerisindeyim.mulakatta basarili olan arkadaslar sabir ve umutla beklemeye devam etsinler,hepimiz bu surecten geciyoruz.umutlarinizi yitirmeyin hicbir zaman.unutmayalimki sadece turkiyenin degil,dunyaninda artik sayili olabilen bir bankasi icin bu sureci beklemekteyiz.bu guzel duygulari hepinizin en kisa zamanda yasamasini temenni ediyorum...

klm
Aday Memur
09 Aralık 2006 11:09

oozaar

tebrik ederim hayırlı olsun.ne güzel senin istediğin yermiş.bana da gecen gün teklif geldi ama istemediğim yerlerdi ben beklemeye devam edeceğim ne yazık ki sakıncası yoksa hangi il olduğunu da söyleyebilir misin? kolay gelsin sana evrak sürecinde..

bertaluka
Daire Başkanı
09 Aralık 2006 18:29

selamlar arkadaşlar. umarım herkes iyidir. bugün mesai vardı. az önce çıktık. günler su gibi geçiyor gerçekten. düzenimiz yavaş yavaş yerine oturuyor. tüm bekleyenlere sabır diliyorum. kendinize iyi bakın.

Toplam 15193 mesaj
«5678910111213141516»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi