Editörler : F16 Gökçen

eEmre_07
Aday Memur
04 Şubat 2010 11:09

saol bgm8778 bunları öğrendiğim iyi oldu.

04 Şubat 2010 14:43

Ben şimdi aradım ve mülakata katılamıyacağımı belirttim arkadaşlar, mülakata gireceklere başarılar dilerim...

crmkg
Aday Memur
06 Şubat 2010 14:32

arkadaşlar,ben de avivasa emeklilik a.ş'den dün mülakata çağrıldım.inanın o kadar kararsızım ki..geçmiş dönemlerde yazılmış olan yazıları okudukça daha da içim karardı.hele şu dönemde memnun olmasam da bir işim var.orada başarılı olamaz ve işten çıkarılırsam boş gezme gibi bir lüxüm hiç yok :(

sizce bu iş gerçekten denemeye değer mi?insana ne gibi katkıları olabilir?banka şubesinde mi görevli oluyoruz yoksa bütün gün gez babam gez mi...

para_metre
Aday Memur
09 Şubat 2010 14:04

arkadaşlar bende dün gıttiğimle bırlıkte toplam 4 mülakata katıldım.bu işe kolaylıkla girenlere şaşırdım doğrusu.benım gördüğüm bu kurum ailenden yaşantına oturuşuna kadar herşeyi çok fazla incelıo.dün bekleme salonunda benımle bırlıkta bı bayan daha vardı. onun 5.mülakatıymış.bunu duyunca daha da şaşırdım.başından beri okuduğum yorumlara baktığımda herkes olumsuz şeyler yazmış.ben yınede denemeden bılemem mantığımdayım.satış işini sevenler grubundayım.bu yüzden olumsuz bakmıyorum ve bugün herşeyin bellı olacağı son cevabı beklıyorum.umarım herkes için hayırlı olur ne dıyım..

gizemcan21
Kapalı
09 Şubat 2010 16:35

ARKADAŞLAR AVIVASA ACENTE MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ DİREK SATIŞLAMI ALAKALI BİLGİ VERİRSENİZ YRN ONA GÖRE GÖRÜŞMEYE GİDİCEM

gizemcan21
Kapalı
10 Şubat 2010 17:01

ya hiçbirinizden hayır yok niye açılmış bu konu hiiç anlamadım

ulash
Genel Müdür
10 Şubat 2010 20:03

Hemen ilk iki sayfada sorunuzun yanıtı mevcut, okuma zahmetine katlanırsanız ordan bilgi alabilirsiniz. Yoksa forumumuz ve üyelerimiz son derece hayırlı işlere imza atmaktadır.

Bilgilerinize,

alaattinguler
Aday Memur
28 Şubat 2010 03:09

Arkadaslar ben mülakatlara girdim ve hepsinde güzelce gectim ve işe basladım 22 subatta gayet güzel bir ortam..eğitimdeyiz ve birhafta sora istanbula eğtime gidiyoruz sonra egm sınavı kazananlar yola devam ediyor kazanamayana bir daha hak verilior arkadaslar kasıntı yapmayın, maaş ve şartları iş ortamı cok güzel, bence gelip görün güzel bir şirket SA ünvanı yeter kolay meslek arayan yanılır söyleyeyimm hayata bi yer den baslamanın zamanı değilmi...Saygılar

rüya_1903
Şef
28 Şubat 2010 12:39

alaattinguler arkadaşım bişey sorucam siz hangi şehirde başladınız? bir de ben 2. mülakatı geçtim.3 ü bekliyorum. direk istanbul'a eğitime gidilmiyor mu? siz bir hafta oldu başlayalı yazdığınz için soruyorum. Bu arada hayırlı olsun...

alaattinguler
Aday Memur
28 Şubat 2010 14:02

Merhaba rüya_1903 biz istanbulda değiliz.Eğitimimizin son haftasını istanbulda yapacağız.

alaattinguler
Aday Memur
28 Şubat 2010 14:05

Teşekkür ederim Sizleride AvivaSa ailesinde görmek isteriz Saygılarımla...

rüya_1903
Şef
28 Şubat 2010 14:52

anladım.. teşk. ederim cvpladığınız için.

alaattinguler
Aday Memur
28 Şubat 2010 15:30

rüya_1903 size mesaj gönderemedim engellemissiniz.Bilgilerinize tesekkür ederim iiyi günler

rüya_1903
Şef
12 Mart 2010 16:39

alaattin arkadaşım mail adresimi özel msj olarak atmıştım, sanırım fırsat bulamadınız.

bu arada ben 3 mülakata girdim pztsi ye kadar haber vericez dediler olsaydı ararlardı sanırım olmadı.. başka yok mu izmir için mülakata giren???????

alaattinguler
Aday Memur
15 Mart 2010 19:56

merhaba rüya netice ne oldu ?

gizemcan21
Kapalı
21 Mart 2010 19:44

slm arkadaşlar bu eğitimler kaç gün sürüyo ve nerede yapılıyor??

alaattinguler
Aday Memur
05 Nisan 2010 23:13

basvurduğunuz yerde ve genel müd lükte

morfeox
Aday Memur
19 Temmuz 2010 19:02

Merhabalar arkadaşlar

Geçmiş yıllardna bugüne kadar olan birçok mesajı okudum ve gözlemlediğim kadarıyla burada yorum yapanların %80 i bu işe tamamen karşı.. Kararsızlar da var.Yapılabilirliğini savunan arkadaşlar da belki işsizlikten belki de gerçekten satışa meğilli olduklarından böyle düşünüyor olabilirler,bilemiyorum.

Bugün öğleden sonra aradılar beni de.. Grup mülakatı olduğunu söylediler ve katılıp katılmayacağımı sordular.Mülakatın ypılacağı yer çok yakındı bana.O da cazip geldi :) Yarın gidip göreceğim bakalım neler olacak.Sonra da gördüklerimi aktaracağım,belki ilgilenen arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Zor bir süreçteyiz gerçekten.Kolaylıklar herkese..

nefnef
Kapalı
20 Temmuz 2010 16:09

beni de bugün aradılar grup mülakatı varmış çağırdılar ama burda yazılanları okuyunca pek içime sinmedi bir de ne kadar süre için sözleşme yapıyorlar acaba belki atanırsak zor durumda kalmayalım

bahape
Aday Memur
28 Temmuz 2010 11:44

mülakata gittiniz mi?

nasıl geçti?

hangi pozisyon için çağrıldınız?

morfeox gördüklerini paylaşmanı rica ediyorum.

Toplam 262 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi