Editörler :
30 Ocak 2013 15:31   

bankaların soygunu !

merhabalar. 2 gündür uğraşıyorum garanti bankasının daha önce maaş müşterisiydim şimdi bonus kartım var ve her ay ortalama 800 liralık harcamam oluyor bu kartla. yani ben garanti bankası açısından iyi bir müşteri olmam gerekiyor.

bu ay itibari ile benden 45 lira hesap işletim ücreti aldında hava parası kesmişler. böyle bir saçmalık mı var yahu. benim her 2 seneye bir bankam değişsin sonra da beni soymasınlar diye hesaplarımın peşine düşeyim kapatayım diye. resmen soyguncu olmuş bu bankalar da adam soyarlar yazık...

31 Ocak 2013 19:34

Gelibolulufani
Daire Başkanı

Hesabınızı internet şubesine girerek kapatabilirsiniz.

02 Şubat 2013 19:05

big-bang
Aday Memur

hesabımı şubeden açtığım için ancak şubeden kapatabiliyormuşum

07 Şubat 2013 16:38

big-bang
Aday Memur

bana eksi oy veren arkadaş bankacı sanırım. yoksa yok yere bankaların yıllık 90 lira dolandırmasını kimse olumlu karşılamaz herhalde. parayı kolay kazanıyorsanız o ayrı.

araştırın herkes yaka silkiyor bu garantiden. el insaf aylık yaklaşık 1000 liralık kredi kartı kullanımım var. kredi kartını da geliyor aynı aidat arıyorum iptal ediyorlar para dönecek ya. fakat hesaptan gelecek bir para yok. yasa hukuk da dinlemiyorlar yazıklar olsun.

08 Şubat 2013 00:07

Unconfined
Şef

işe yarıyor ki kullanıyorsun, işe yaramadığını düşünüyorsan kullanma.

800-1000 TL'lik müşterininde bi önemi yoktur bankada..

İşe yarayan birşey için ücret istiyorlarsa, ödemelisin :)

Hocam, bu bankalara karşı kanun bile çıkartamıyorlar sen 45 liranın hesabını yapıyorsun.

Akıllı olsak, kullanırken dikkat ederiz, alırken kartı özenli oluruz.

09 Şubat 2013 22:24

ARABAM MAZOTLU
Müsteşar Yardımcısı

Bizimde maaş aldığımız banka değişti değiştiği gün hesabımı kapattım yoksa hesap işletim ücreti alıcaklardı

14 Şubat 2013 16:27

big-bang
Aday Memur

işe yarıyor ki kullanıyorsun, işe yaramadığını düşünüyorsan kullanma.

800-1000 TL'lik müşterininde bi önemi yoktur bankada..

İşe yarayan birşey için ücret istiyorlarsa, ödemelisin :)

Hocam, bu bankalara karşı kanun bile çıkartamıyorlar sen 45 liranın hesabını yapıyorsun.

Akıllı olsak, kullanırken dikkat ederiz, alırken kartı özenli oluruz.

Unconfined, 7 yıl önce - Alıntıya git

bu soygunu meşru gören nadir insanlardansın arkadaşım. ne yani 800 liralık aylık harcama yapan insandan sayılmıyor mu onun daha fazla mı hava parası vermesi lazım bankaya..

14 Şubat 2013 19:38

Unconfined
Şef

Ben niye meşru göstereyim.

Maaşımı aldığım yer bedava kredi kartı veriyor. Benimde maaş bankam değişti, kredi kartını kapattırdım, yeni bankadan aldım.

Kredi kartı iyi birşey, kullanışlı benim gözümde. Bedava olmasını istiyorsan maaş aldığın yerinkini kullanacaksın, yoksa adamlar para kesiyor ya katlanacaksın yada kapattıracaksın.

Devlet kanun çıkartıyo, bilmem ne yapıyo bu bankalara söz geçiremiyo konusuna değiniyorum.

Önerim, bedava değilse kullanmayın.

Kullanıyorsanız, parasını ödemekten başka çare yok.

17 Şubat 2013 12:43

big-bang
Aday Memur

ben neden maaşım için açılmış hesabı kapatmak için uğraşayım. bir de ben kredi kartını açıkladım kredi kartından aldıkları aidatı kartı kullanmam şartıyla geri veriyorlar onda sıkıntı yok. olay hesap işletim ücreti saçmalığı.

kim ne derse desim özellikle garanti bankasının yaptığı bu soyguna sessiz kalmıyacağım her fırsatta dile getireceğim.

04 Mart 2013 08:40

dastini
Aday Memur

garantinin sahibi geçen yıl Türkiyenin en zenginleri sıralamasında 1. sırada. senin 45in de katkısı vardır herhalde :)

07 Mart 2013 13:25

big-bang
Aday Memur

olur tabi devlet bu adar göz yumarsa bunlara. geçenlerde çoğunun foyası ortaya çıktı faizi rant kapısı yapmışlar.

yüzbin kişiden yılda 90 lira toplasa 9 milyon lira yapar ki çok çok daha fazlası var. yazıklar olsun böyle sisteme.

29 Mayıs 2013 07:19

200570050
Şef

kullandığın bonusu banka mı veriyor sanıyorsun???

Toplam 11 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?