Editörler :
31 Ocak 2013 12:09   

böbrek taşı

Biri için bu taşlardan kurtulma adına,tavsiyeleriniz var mı? Bazı bitkisel karışımlar tavsiye ediliyor,bu tariflerden bire bir faydasını görmüş biri var ise veya şahit olmuş lütfen detaylı yazsın bu tarifleri....şimdiden teşekkürler....

31 Ocak 2013 22:36

ramazzoli5
Yasaklı

3 kere taş düşürmüş biri olarak ve bir çok şeyi denemiş biri olarak aynı zamanda bir hemşire olarak yazıyorum.

bol su içeceksiniz.su .su . su.

bol sıvı alıp bol sıvı boşaltacaksınız.

döngüyü hızlandırıp o taştan kurtulacaksınız.

elinizden su şisesini düşürmeyin.

01 Şubat 2013 19:02

Defne.Su
Şube Müdürü

Bakın ben şefimin oğlu öss ye hazırlanırken inanılmaz sancılar çekti bu hastalık yüzünden acilde çözüm bulmaları gerekiyordu çünkü savcı olmak hedefiydi kaç sene bu öss ye hazırlanmıştı sancıdan sınavlardan çıkmak zorunda kalıyordu ....otdüde olduda çok şükür ..Gitmediği hastahane kalmadı ilaç tedavisi değil kısa sürede çözüm aradılar çevreside çok geniş bir insandır ..Sinoptan balık taşı getirttiler bunu iyice araştırın gerçekten çözüm olmuştu ona inşallah sizede iyi gelir hatta bunla ilgili haber buldum paylaşmak isterim ..Yalnız çoğu kişi bu sayfaya bakıp geçiyor bir allahın kuluda cevap yazmıyor nedense en azından siz çözüm bulursanız bilgiyi paylaşın cvabınızı bekliyorum yada bildiğiniz bir hastalığa tedavi yöntemi varsa onuda paylaşın ki belki birinsana faydamız dokunur İnşallah çözüm olur

http://www.kenthaber.com/ic-anadolu/kayseri/Haber/Genel/Normal/bobrek-tasi-dusuren-balik-tasi/25aee17f-80d0-4f0a-b85f-69d08c8d2990

01 Şubat 2013 22:06

vuslat52
Şef

arkadaşlar 6*8 ml çapında taş olduğunu ve kırılması gerektiğini söylediler.eswl yöntemiyle.devlet hastanesinde kıracaklardı kırdırmadım bildiğiniz taş kırma merkezi var mıdır.kırdıran zararını veya faydasını gören varmı tavsiyelerinizi bekliyorum.

01 Şubat 2013 22:07

vuslat52
Şef

istanbulda ssk anlaşmalı olması tercihimdir.saygılarımla

08 Nisan 2013 12:03

Beslenme-Uzmanı
Daire Başkanı

BİRÇOK İNSANA SONUÇ ALDIRDIK.ÖZEL ÜRÜNLERLE.TEKRAR OLUŞMASIN İSTİYORSANIZ MESAJLA ULAŞIN.GEÇMİŞ OLSN

08 Kasım 2013 19:03

AyhanBoz
Aday Memur

böbrek taşı hakkında öğrenmek istediğiniz bilgiler varsa http://www.bobrektasinasildusurulur.net adresini inceleyebilirsiniz.

10 Kasım 2013 18:29

sami abi naptın beya
Daire Başkanı

hastalık üzrinden reklam yapanlara yazıklar olsun diyorum.

böbrek taşı illeti çok zor bir şeyin ötesinde bir rahatsızlık...

kesinlikle bol su, bol limonlu su...

bir diğeri gilabori veya gilaburu suyunu deneyin derim kayseri de yetişiyor.internetten araştırabilirsiniz.alırken güvenilir firmalara dikkat edin.acil şifalar

19 Mart 2019 08:40

teknikeleman81
Kapalı

Gilaburu...

Kesin çözüm,sürekli yanımda olan arkadaşım gilaburu kullanarak taşlarını eritti,sancısı bile olmadı,dene pişman olmassın,internetten satın al güvenilir biryerden

22 Mart 2019 19:09

gerald dtaeim
Aday Memur

böbrek taşı diye bir hastalık yoktur,oksalat,ürik asit taşı gibi çeşitler vardır tedavileri korunması farklıdır

Toplam 9 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?