Editörler :
02 Şubat 2013 16:13   

yeterlilik mülakatin kalktiği doğrumu...

mülakatın kalktığı yönünden söylentiler var....kpss li kadrolu alımda 2. kez mülakat yapması ve sözlşmeli almlarda artık mülakat yapacak olması ..bunun sebebi olabilir ama ne derece doğru bilemiorum...

02 Şubat 2013 21:38

isaguji
Şef

http://www.dinihaberler.com/haber/30689/diyanet-yeterlik-sozlu-mulakaat-sinavlarini-kaldirdi-mi-.htm

03 Şubat 2013 15:33

hacışeyh
Kapalı

sevgili arkadaşım;yazılı sınavdan sonucunda diyenet alıma çıkacak diyelimki nisan ayında 6 bin diyelim,kpss ve yazılı puan sıralamasına göre sözlüye çağracak,3 katı olacak.sonra kazanları 40 gün içinde göreve başlatacak.

06 Şubat 2013 00:25

gerko87
Aday Memur

Fısıltı gazetesinde çıkan bir habere göre, Diyanet işleri Başkanlığı "Yeterlik Sözlü Mülakaat Sınavl

06 Şubat 2013 20:44

gül 3
Aday Memur

mulakat kaldırıldı mı gerçekten lütfen bilgisi olan paylaşssın

06 Şubat 2013 22:49

hamitt_8656
Şef

yönetmelige göre kaldırılmamış.yani sözluye calışın

07 Şubat 2013 19:20

hayrunisa_83
Şube Müdürü

kalkması mı ıyı kalkmaması mı anlayamadım bu konuyu netleştirseler ıyı olacak bızde ona göre hazırla

07 Şubat 2013 19:54

examless
Şube Müdürü

Allah aşkına diyanette mülakatsız olur mu. sözlü sınavsız olur mu. nasıl ölçecekler yüzüne kuran okumasının ezberinin iyi olup olmadığını?*

4 seçenekli test sorusuyla mı ölçecekler. sözlü şart.

07 Şubat 2013 19:59

feylesuff
Müsteşar Yardımcısı

valla hocam kaldırılılması biraz uygun olur gibi çünkü zaten imamlığa alırken sözlü m ülakata göre alıyorlarrr hem orda sözlü hem burda sözlü bayağı eleştiriliyordu ben kaldırıldımı bilmiyorum ama bence diyanti arayıp sorun kalkmışsa imam adayları için önemli bir gelişme demektir..

07 Şubat 2013 21:42

12İL
Aday Memur

arkadaşlar mülakat kalkmadı boşuna kafanızı karıştırmayın eğer böyle bir durum olsaydı yazılı sınav duyurusuna çıkmadan yaparlardı kaldıki eğer kakmış bile olsa bu sene yazılı sınav duyurusu yapıldığı için uygulamaya geçilmez bu fısıltı gazetesi hersene çıkıyor defalarca giren birisi olarak söylüyorum kafanızı böyle şeylerle karıştırmayın.siz sınava odaklanın ....

09 Şubat 2013 16:47

hamitt_8656
Şef

geçen senelerin yeterlilik başvuru metnine bak 70 alanlar bşarılı olup sözlü sınava girmeye hak kazanacaklar.2013 metni ise 70 alan başarılı sayılacak.ve sözlü uygulama ile ilgili bi kelime geçmiyor.yani sözlü kalktı gibi

09 Şubat 2013 17:17

rayihaverde
Şef

arkadaşlar alımmülakatına sadece bu sene yeterlilk snavına gireck olanlarmı cağrılırmı acaba

Toplam 11 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?