Editörler : Pangaea

yumuklu-sucurta
Yasaklı
20 Temmuz 2013 18:41

başbakan tükürdüğü balgamı yalayacak ve şubat ataması yapacak bu sene.

mavii türkçe
Genel Müdür
20 Temmuz 2013 18:50

inş hocam olur da sınırda kalanlar atanır

Rmzn26
Aday Memur
20 Temmuz 2013 19:19

şubatta eş durumu açarlar sonra da atama yaparlar. 10 bin diyorum.

ibizammm
Müsteşar Yardımcısı
20 Temmuz 2013 19:52

biraz hukumeti yorumlarımızla pohpohlamak lazım. gazla calısıyorlar malum

gowentgone
Daire Başkanı
20 Temmuz 2013 19:56

anketlere bakarsanız oyları düşmüş beyefendilerin sıkıyorsa atama yapmasınlar.

garipyolcu09
Kapalı
20 Temmuz 2013 20:03

Ağustosu bi görelim eylülden itibaren full mesai şubatçı kadrosunda hizmet vermeye hazırım arkadaşlar :))) Twit, mail, fax, face silahlarımı hazırlarım affım yok

20 Temmuz 2013 20:12

aralıktan başlar marta kadar olur, işin ucunda oy var.

hatibypzr
Daire Başkanı
20 Temmuz 2013 20:12

arkadaşlar ben de çok istiyorum şubat atamasını ama bu adamlar sırf tükürdüklerini yalamamk için atama yapmazlar nasıl olsa ücretli kölelik var onlarla doldururuz derler seçim paralarını öğretmenlere yedirmezler zaten bu onaylandı diye biliyorum artık puanlar 1 yıl geçerli olacak v eyılda bir atama yapılacak diye kesin ve net konuştular

hatibypzr
Daire Başkanı
20 Temmuz 2013 20:13

ben gene de eylemlere katılıcam twett atıcam ama bi işle yaramıycak yapsalardı geçen yıl yaparlarddı o kadar eylem yapıldı

genc_suvarii
Memur
20 Temmuz 2013 20:15

Yazın bi kenera 2014 şubat ve haziranda atama var. 2013 puaniyla 3 atama olacak

garipyolcu09
Kapalı
21 Temmuz 2013 01:29

Geçen sene alan sınavı yapılacaktı üstelik seçim yoktu. tuzları kuruydu. Bu yıl 3 seçim var alan sınavı yapıldı ve puanlar 1 yıl geçerli. Oy için her yol mübahtır

exalted12
Kapalı
21 Temmuz 2013 01:31

bence atamanın olmaması gibi bi ihtimal yol.Seçime o kadar yakın bi ayı es geçmeyeceklerdir

extenso
Daire Başkanı
21 Temmuz 2013 02:01

yok hocam olmaz bi şey ocakta veya martta yapar olur biter :)

yumuklu-sucurta, 11 yıl önce

başbakan tükürdüğü balgamı yalayacak ve şubat ataması yapacak bu sene.

hayalli
Şube Müdürü
21 Temmuz 2013 03:13

2014 agustos ataması daha mı fazla olur ozaman agustosta da secım varya hanı bu secım cok onemlı degıl mı derler hıcte anlmaıyorumkı su sıyasetten atamaya nasıl yansır agustostakı acaba

ahıskalıedbyt
Daire Başkanı
21 Temmuz 2013 03:18

ben dedım derım yapmayacaklar. Kı yaparlarsa gecen sene yapmadıkları ıcın cok oy kaybettıler o oyları gerı kazanmak ıcın adaletlı oluyoruz bundan sonra yapmayacaz dedık ve yapmadık ımajı vermek ıcın yapmayacaklar.

akkayaM, 11 yıl önce

yaparlar mı değil ne kadar yaparlar diye sor soruyu bence !!!

myg-16
Yasaklı
21 Temmuz 2013 03:34

Olmıyacak diyenler herhalde siz başka ülkede yaşıyorsunuz eğer bu ülkede secim varsa sözler etik değerler yeminler tükürükleri yalamak bunların hepsi unutulur Şubat ataması için sadece şunu söylüyorum iki harfte saklı s s hadi yapmasınlarsa göreyim bakayım ne kadar delikanlılar % 90 demiyorum % 100 yapacaklar laflarıda hazır ihtiyacımız var yapmayalım mı

omaryusuf
Şef
21 Temmuz 2013 03:47

kardes tek kelıme yapmaz ızleyıp gorelım. Kerız mı aq bu adamlar gecen sene 30 bın kısının oyunu kaybedıp bu sene bılmem kac bın atama yapıp gonullerını almaya calısacaklar. H. Ler ordan sıttın sene oy moy vermem daha gecen sene yapmayıp zor durumda bıraktı mı bıraktı kafası calısıyorsa ogretmenlıkle ugrasmayıp farklı alanlara kaydırırlar alımları tek kelımeyle. Kımse kusura bakmasın gecen sene subata destek veren her kardesım atansın ınsallah subata kalmadan. Ama subat yapılmasın agustosta 60 bın kadroyu alırız dıyenlerde atanamsın demem dılımde varmaz onlarada agustosta gıtsın yoksa sussun demekten baska care kalmıyor. Sız bugun vefat haberı verılen arkadasın gecen sene sınırda kaldıgını arastırın sonra da ona gore yorum yapın. Adaletını sevdımınun dunyası boyle ıste..

Gecen sene unutulmayanlar..

Al oyunu senın olsun dedı

guvercın dendı

lıselerın resmen agzına ettıler

kısaca bunların ogretmenden oy toplamak gıbı dertlerı kalmadı.

Kımse kendını kandırmasın agustos olmadı mı otursun ya kpss ye calssın ya da baska ıs kostursun. Inanın artnıyetle demıyorum. Sızı kandıracak cakma bı lıder cıkaracaklar subat ıcın hersey planlı programlı olacak guya o herkesle gorusecek alayı yalan a.. Gelmeyın boyle oyunlara. Para mara yardımı olacak o da yalan ınanmayın. kısaca ben baska kuruma atandım ogretmenlıkte nıyetınde degılım artık ama sakın yok subat yaparlar yok su kısı kesın atama olacak dedı vs yalanlarına aldanmasın Allah rızası ıcın sızın kandırılmanıza sız musade etmeyın. Agır yazmıs olabılırım ama gercekler boyle hocalar

myg-16, 11 yıl önce

Olmıyacak diyenler herhalde siz başka ülkede yaşıyorsunuz eğer bu ülkede secim varsa sözler etik değerler yeminler tükürükleri yalamak bunların hepsi unutulur Şubat ataması için sadece şunu söylüyorum iki harfte saklı s s hadi yapmasınlarsa göreyim bakayım ne kadar delikanlılar % 90 demiyorum % 100 yapacaklar laflarıda hazır ihtiyacımız var yapmayalım mı

ilerya
Aday Memur
22 Temmuz 2013 19:32

tek dersi kaldı yaz okulu yetişmediği için tercih yapamayacağm ek atamalarda tercih yapabilir miyim

sosyalcieren
Memur
22 Temmuz 2013 19:33

şubat ataması olsun

22 Temmuz 2013 19:36

savaşta her şey mübahtır hesabıyla bakarsak bunlarda seçimde her şey mübah deyip atama yapacaklar :)

Toplam 112 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi