Editörler :
04 Şubat 2013 16:42   


25.000 tl ye prefabrik ev....

25.000 tl ye normal daire üstüne prefabrik ev düşünüyoruz,60 metrekare banyo vc ısı yalıtımlı diye birkaç özellikleri varmış.nasıl olur akdeniz bölgesinde,soguk alırmı içeriye,yazın çokmu sıcak olur, bilgisi olan varsa bekliyoruz.şimdiden herkese teşekkürler,

05 Şubat 2013 00:37

asosyal adam
Kapalı

uygun , al :/

05 Şubat 2013 14:00

Argoth
Daire Başkanı

Dostum şöle sıralayım sana konteynırlardan prefabrik konforu asla bekleme dolasıyla prefabriklerdende normal ev konforu bekleme. Allarlar pullarlar sana ama duvarına doğru dürüst bişey çakamazsın misal, ıslak zeminlerde duvarlarda sağlıklı kaplamalar yapamazsın tamam duvarlar betopan yok suya dayanıklı vs derler ama işin özü şunu söyleyim sana eğer bu ev kalıcıysa prefabrik değil normal yap. Yani şantiye mi kuruyorsun yarın bigün söküp götürcek misin napıcan prefabrik yapıyı, uzun ömürlü sağlıklı betonarmedir.

03 Mayıs 2015 19:39

ahmet duzen
Aday Memur
03 Mayıs 2015 19:47

Meriç kağan
Şube Müdürü
07 Ağustos 2018 11:35

muhammet.felek55
Aday Memur

Uzun zaman geçmiş ama forumdaki diğer arkadaşların faydalanması açısından yazıyorum.

Arkadaşında belirttiği gibi prefabrikler konteynırlardan iyidir, beton evlerde prefabrik evlerden iyidir.

Zaten uzun süreli kalacaksanız prefabrik eve alışamazsınız. Kutu gibi. (Şaka değil gerçekten öyle:) ) Size ilk tanıtımı yaparken allayıp pulluyorlar ama sonradan astarı yüzünü geçiyor. Fayans önemli değil demişsiniz. Eğer o kadar önemli değilse yaptır betonarme evini içini sonradan yavaş yavaş yaparsın. Zaten Prefabrikte de zemin betonu atmayacak mısın ondan başka ne kaldı ki sana masraf çıkaracak.

Adam hemen forum da lideriz diye yazmış. :):):) As Prefabrik Yapı gibi küçük firmalar ile ve forumlarda bu şekilde reklam yapanlarla iş yapma. Paran cebinde dursun kafan rahat olsun. Ondan sonra üç kuruşluk insanların kaprislerini çekiyorsun.

Toplam 5 mesaj
 
ANKET
Okullarda cep telefonu yasaklanmalı mı?