Editörler : supporters.

*kimi*
Şube Müdürü
27 Mart 2013 20:29

Hocam Ben Şimdilik Sadece Çıkmış Soruları Çözdüm, Sen Bayağı Sıkı Hazırlanacksın Anlaşılan, benim girmem Zor bu Gidişle:)

glam, 11 yıl önce

Todaie ye gitmek hedefim. Birkaç sene daha memurluk yapmam lazım. Gereken hazırlıkları yapmaya devam diyelim.

glam
Kapalı
28 Mart 2013 11:08

Hak eden girsin diyelim :)

*kimi*, 11 yıl önce

Hocam Ben Şimdilik Sadece Çıkmış Soruları Çözdüm, Sen Bayağı Sıkı Hazırlanacksın Anlaşılan, benim girmem Zor bu Gidişle:)

meray80
Memur
05 Nisan 2013 10:28

çalışmalar nasıl gidiyor arkadaşlar. bana sorarsanız bende bişey yok. alese çalışıyom fırsat buldukça .todaiede geçmiş yıllar sorularına baktım o kadar.zaten kitap falan yok piyasada. açıkcası ben çok umutlu değilim kendimden.hayırlısı bakalım.

geylani44
Aday Memur
08 Nisan 2013 20:08

ben todaie sınavına hazırlanıyorum fakat konu kapsamı o kadar genişki hangisine çalışsam bilemiyorum.birde her geçen sene daha da zor sorular geliyor.her alana çılışıyorum umurım emeğim boşa çıkmaz herkese başarılar

*kimi*
Şube Müdürü
09 Nisan 2013 10:41

Ben de Çıkmış Soruları Çözüyorum, Onun Dışında Pek Bir Şey Yapamıyorum

KPSS Kmau Yönetimi Kitaplarından Çalışılabilir

Ekodialog Sitesinde Makaleler Var Onlar Okunabilir

meray80, 11 yıl önce

çalışmalar nasıl gidiyor arkadaşlar. bana sorarsanız bende bişey yok. alese çalışıyom fırsat buldukça .todaiede geçmiş yıllar sorularına baktım o kadar.zaten kitap falan yok piyasada. açıkcası ben çok umutlu değilim kendimden.hayırlısı bakalım.

hayatbu06
Memur
12 Nisan 2013 19:42

ben eğitim yönetiminden girmek istiyorum... sizler gibi geçmiş yıllarda çıkmış soruları çözyorum

hayatbu06
Memur
12 Nisan 2013 19:44

ekodiyalog sitesinde bulunan makalelerden türkiye ekonomi tarihi notarını okumanızı tavsiye ederim...

*kimi*
Şube Müdürü
16 Nisan 2013 14:24

Ben Okudum Not Çıkardım, Bayağı Not Çıktı 38 Sf Falan:) Kopyala Yapıştır Yaptım Ordan Sınavdan Önce Bakmak Lazım

hayatbu06, 11 yıl önce

ekodiyalog sitesinde bulunan makalelerden türkiye ekonomi tarihi notarını okumanızı tavsiye ederim...

nilay1983
Aday Memur
16 Nisan 2013 21:24

Todaie de not ortalamasında Ales notu belirleyici oluyormuş yazılıyı geçtikten sonra benim ales puanım 65 acaba bu mayıs ayında gireceğim alesden yüksek puan alırsam onu kullanabilirmiyim ? bilgisi olan varmı bu konuda ?

geylani44
Aday Memur
17 Nisan 2013 10:01

Evet en son alesden aldığın puan geçerli oluyor hazırlanabilirisin

tulaysengul
Şube Müdürü
17 Nisan 2013 10:43

Merhaba arkadaslar.. Peki edebiyat sanat guncel olaylara nerden calisiyorsunuz? Malesef edebiyatla hic ilgim yok..

geylani44
Aday Memur
17 Nisan 2013 13:57

ÇAĞDAŞ EDEBİYET YANİ CUMHURİYET DÖNEMİNDEN GÜNÜMÜZE GÜNCEL YAZARLARA BAK NETTE BULURSUN

geylani44
Aday Memur
17 Nisan 2013 13:59

günümüz güncel yazarları ve eserleri var murathan mungan felan bu dönem içinde geçiyor bunlara batarsan senin için yararlı olur başvuru yaptınızmı

tulaysengul
Şube Müdürü
17 Nisan 2013 19:49

Tesekkur ederim arkadaslar basvurumu yaptim calisiyorum insallah basaririz..

geylani44
Aday Memur
18 Nisan 2013 09:38

hangi kaynaklardan çalışıyorsun kitap bulabildinmi ,baktım ama çok eski kitaplar var soru paylaşabiliriz burdan yada bilgi . sizede başarılar

AsLannn1987
Memur
18 Nisan 2013 13:13

guncel

tulaysengul
Şube Müdürü
19 Nisan 2013 09:10

Kitap bulmak zor zamanimiz da az.. Okul kitaplarimiz cok detay.. Oyuzden Acikogretim in kamu yonetimi uluslararasi kuruluslar ve ab iliskileri kitaplarini buldum cevremden onlara bakiyorum guncel ve guzel anlatimlar sinavda is gorecegini dusunuyorum. Her ne kadar son anda hazirlanmaya baslasam da.. Biraz calisip tekrar cikmis sorulara bakacagim. Sizler nasil calisiyorsunuz?

geylani44
Aday Memur
19 Nisan 2013 10:06

ağırlıklı olarak türkçe matematik kısmına ales kitapları ve kpss kitaplarından ,genel kültüre kpssden bi kaç ayrı kaynaktan,güncel olaylara netten ve burdan aldığım dökümlerden,türk ekonomi tarihine netten bulduğm dökümlerden birde bu alanla ilgili bir kaç kanun bulup çıktısını aldım okuyorum sınav çok zor bi taraftan da alese çalışmam lazım şansım olması için zaman bulumıyorum fazla ama oldukça çallışıyorum..önemli gördüğüm konuları burdan paylaşabilirim

tulaysengul
Şube Müdürü
19 Nisan 2013 10:47

Bana guncel olaylardan yardim etseniz yeterli gerisini bulmak daha kolay:)Acikogretim kitaplari e ogrenme sisteminde e-kitap olarak var kamu yonetimi bolumu altinda tavsiye ederim.

*kimi*
Şube Müdürü
19 Nisan 2013 13:42

Ücretsiz mi e-öğrenme bölümünde acaba?

tulaysengul, 11 yıl önce

Bana guncel olaylardan yardim etseniz yeterli gerisini bulmak daha kolay:)Acikogretim kitaplari e ogrenme sisteminde e-kitap olarak var kamu yonetimi bolumu altinda tavsiye ederim.

Toplam 95 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi