Editörler : E.Kayı Han

bilal kuzu
Aday Memur
12 Haziran 2013 09:38

teşekkürler hocam takipteyiz

unhapy
Aday Memur
13 Haziran 2013 13:41

45 yaşındayım Jeoloji Mühendisliği mezunuyum ve 17 yıllık öğretmenim. DSİ'ne geçebilmek için neler yapabilirim? Ve yaş haddi var mı acaba?

fanuba
Kapalı
14 Haziran 2013 10:54

Malesef DSİ geçişinizin imkanı yok çünki kurumlar arası geçiş yapabilmeniz için aynı sınıfta olmanız gerek yani meb de eğitim öğretim hizmetleri sınıfından başka bakanlığın eğitim öğretim hizmetleri sınıfına geçiş yapabilirsiniz yada kpss çalışıp sınavla dsi kazanıp sonrasında meb den muafakat alarak geçiş yapabilirsiniz

unhapy, 11 yıl önce

45 yaşındayım Jeoloji Mühendisliği mezunuyum ve 17 yıllık öğretmenim. DSİ'ne geçebilmek için neler yapabilirim? Ve yaş haddi var mı acaba?

mursevmus
Kapalı
17 Haziran 2013 01:54

BU MİLLETİN DERDİ BİTMEZ İKM OLURLAR BU SEFERDE ÖĞRETMENLİĞİNE NASIL GEÇEM DERLER VALLA İNSANLARLA UĞRAŞMAK ÇOK ZOR

narmi26
Aday Memur
19 Haziran 2013 22:42

kpss e girmeden geçiş yapamaz mıyız meb e..hemşireyim.

eyup gumus
Aday Memur
19 Haziran 2013 22:52

meb artık kurumlar arası geçiş için KPSS şartı arıyor. eğer sözlşemeli hemşire iseniz ilk atamaya başvuracaksınız, kadrolu hemşire iseniz açıktan ilk atamaya başvurmnız gerekiyor ki kontejanları branşa göre çok daha az maalesef.

narmi26, 11 yıl önce

kpss e girmeden geçiş yapamaz mıyız meb e..hemşireyim.

lili35
Aday Memur
20 Haziran 2013 10:46

arkadaşlar üniversitede memurum öğretmenlik mezunuyum.meb'e geçebilme ihtimalim nedir?

bizimselim
Genel Müdür
20 Haziran 2013 12:40

kpssye girip kazanıp kurumdan muvafakat alarak geçebilirsiniz hocam..

lili35, 11 yıl önce

arkadaşlar üniversitede memurum öğretmenlik mezunuyum.meb'e geçebilme ihtimalim nedir?

admuska
Kapalı
20 Haziran 2013 16:15

Ben de MEB den üniversiteye geçmek istiyorum, öğretmen asıllıyım ancak yüksek lisans yapacağım üniversiteye, eğer Gazi Üniversitesi'nde olsaydın becayiş yapabilir miydik???? Nasıl olurdu???

lili35, 11 yıl önce

gaiptensesler
Kapalı
20 Haziran 2013 17:55

kurumlar arası becayiş olmuyor.anca nakil oluyor :D

admuska, 11 yıl önce

Ben de MEB den üniversiteye geçmek istiyorum, öğretmen asıllıyım ancak yüksek lisans yapacağım üniversiteye, eğer Gazi Üniversitesi'nde olsaydın becayiş yapabilir miydik???? Nasıl olurdu???

Crocodile16
Aday Memur
23 Haziran 2013 10:03

Arkadaşlar 657 den 399 olan bir kuruma geçiş yapabilir miyiz ?

bizimselim
Genel Müdür
23 Haziran 2013 11:31

geçiş yok ama istifada 6 ay bekleme şartıda yok..istifa et hemen 399 a başla.

Crocodile16, 11 yıl önce

Arkadaşlar 657 den 399 olan bir kuruma geçiş yapabilir miyiz ?

TuVNeRa
Şube Müdürü
25 Haziran 2013 08:01

Son umut olarak Cumhurbaşkanına yazdım, bakalım cevap verecekler mi...

mer.veda
Aday Memur
28 Haziran 2013 18:52

sınıf öğretmenym.adalet bakanlıgı agustosta öğretmn alacakmıs.nasıl nerden takip etmeliyim.yardım eder misiniz

mer.veda
Aday Memur
28 Haziran 2013 18:54

istediğim kurumun ankara da bakanlıgına mı basvuru dilekce mi verecegim.dilekce de istediğim ili yazabilir miyim...

eyup gumus
Aday Memur
30 Haziran 2013 21:21

merhaba;

geçmek istediğiniz yeri bağlı olduğunuz ildeki başsavcılığa veya herhangi bir savcılığa dilekçe yazarak gnderilmesini sağlayabilirsiniz.

eğer denetimli serbestlik müdürlüğü düşünüyorsanız ilinizde bulunan denetimli serbestlik müdürlüğüne de verebilirsiniz. benim yazdığım dilekçeyi rnek olarak gönderebilirim.

mer.veda, 11 yıl önce

istediğim kurumun ankara da bakanlıgına mı basvuru dilekce mi verecegim.dilekce de istediğim ili yazabilir miyim...

adelet45
Aday Memur
01 Temmuz 2013 12:52

Arkadaşlar ben 4 yıllık biyoloji mezunuyum. lab. çalışabiliyoruz. 4 yıllık yani adadelet bakanlığında 5 yıllık zabıt katibiyim. şimdi ben sağlık bakanlığının açmış olduğu kurumsal nakil atamalarına başvuru yapsam geçişim mümkün olurmu ? editör ???????

bizimselim
Genel Müdür
01 Temmuz 2013 12:58

şansını dene hocam ama adalet bak.izin vermeyebilir..fakat kpss puanıyla yerleşirseniz vermek zorunda ,vermezse mahkemeye gidersiniz..bu konuda kazanılmış onlarca dava var.

adelet45, 11 yıl önce

Arkadaşlar ben 4 yıllık biyoloji mezunuyum. lab. çalışabiliyoruz. 4 yıllık yani adadelet bakanlığında 5 yıllık zabıt katibiyim. şimdi ben sağlık bakanlığının açmış olduğu kurumsal nakil atamalarına başvuru yapsam geçişim mümkün olurmu ? editör ???????

gamzeli85
Aday Memur
04 Temmuz 2013 12:02

İyi günler İstanbul'da bir üniversitede VHKİ olarak görev yapmaktayım. Maliye Bakanlığı veya İçişleri Bakanlığına bağlı Kaymakamlık, Defterdarlık vb.. kurumlara geçmek için nerelere dilekçe yazmalıyım. Teşekkür ederim, iyi günler...

mynet84
Genel Müdür
04 Temmuz 2013 13:43

bende jeoloji mühendisliği mezunuym, aynı zamanda 2 yıldır zabıt katibi olarak görev yapmaktayım. jeoloji mühendisi olarak başka bir kuruma kurumlararası geçiş yapmayı düşünüyrdum. artık kurumlararası geçişte kpss şartı mı arıylar? bu bilgi kesin mi?

Toplam 162 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi