Editörler : F16 Gökçen
15 Şubat 2013 23:03

Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Uzman Yardımcılığı Sınavı 2013

bana bu sınava başvurmam için mesaj geldi görev yerinin İstanbul olduğu söyleniyor bilgisi olan var mı?

mysticism
Aday Memur
15 Şubat 2013 23:30

takipçilerden paylaşım bekliyorum.

akdogan23
Aday Memur
16 Şubat 2013 02:12

Ayni mail bana da geldi. Kararsiz kaldim. Kac kisi aliyorlar nasil olcak bu sinav bilgisi olan varsa bizi aydinlatsin.

serknkty
Yasaklı
16 Şubat 2013 11:56

Sınava Kariyer'den başvurdum zannedersem dil puanı istiyorlardı herhalde tam hatırlamıyorum ielts 6.5'muydu, bana da mail geldi fakat dil puanı istiyorlar mı emin değilim ilanı internetten kaldırmışlar.

mysticism
Aday Memur
16 Şubat 2013 12:35

peki çalışma koşulları nasıldır?sınav nedir?benim de üds 80.:D

serknkty, 11 yıl önce

Sınava Kariyer'den başvurdum zannedersem dil puanı istiyorlardı herhalde tam hatırlamıyorum ielts 6.5'muydu, bana da mail geldi fakat dil puanı istiyorlar mı emin değilim ilanı internetten kaldırmışlar.

akdogan23
Aday Memur
16 Şubat 2013 13:51

Dil puani istemiyolardir ya. Benim dil puanim falan yok. Eger dil puani istiyor olsalar ben basvuru yapmazdim. Gerci egitim dilim %100 ingilizce olan bir bolum bitirdim. Ondan dolayi mi davet ettiler.

mysticism
Aday Memur
16 Şubat 2013 13:53

çalışma şartlarından haberdar mısınız?

akdogan23, 11 yıl önce

Dil puani istemiyolardir ya. Benim dil puanim falan yok. Eger dil puani istiyor olsalar ben basvuru yapmazdim. Gerci egitim dilim %100 ingilizce olan bir bolum bitirdim. Ondan dolayi mi davet ettiler.

akdogan23
Aday Memur
16 Şubat 2013 14:04

Calisma sartlarindan hic haberim yok bende foruma bakiim belki biseyler bulurum diye geldim ama yok suan kimse girmicek heralde bu sinava :)

mysticism, 11 yıl önce

mysticism
Aday Memur
16 Şubat 2013 14:06

vallaha istanbulda çalışılır mı bilmiyorum:D

akdogan23, 11 yıl önce

Calisma sartlarindan hic haberim yok bende foruma bakiim belki biseyler bulurum diye geldim ama yok suan kimse girmicek heralde bu sinava :)

akdogan23
Aday Memur
16 Şubat 2013 14:10

Farketmiyor artik her yerde calisilir o kivama geldik. Yahu gecen yil ki sinavin forumuna baktim. Biri dil sinavina basvuru yapicam erken gero donusler yapilirsa diye yazmis. Acaba ne demek istemis.

mysticism, 11 yıl önce

vallaha istanbulda çalışılır mı bilmiyorum:D

özgecanfındık
Aday Memur
16 Şubat 2013 14:28

mrh arkadaslar banada dun aksam uzman yardımcılıgı ıcın maıl geldı ? bende baktım ama henuz herhangı bır sey bulamadım sınav hakkında ıelts 6.5 ıstıyolar ama ıse baslayana kadar belgeyı teslım edebılırsınız dıye bılıyorum .

mysticism
Aday Memur
16 Şubat 2013 14:37

ielts nasıl bir sınav?

özgecanfındık, 11 yıl önce

mrh arkadaslar banada dun aksam uzman yardımcılıgı ıcın maıl geldı ? bende baktım ama henuz herhangı bır sey bulamadım sınav hakkında ıelts 6.5 ıstıyolar ama ıse baslayana kadar belgeyı teslım edebılırsınız dıye bılıyorum .

özgecanfındık
Aday Memur
16 Şubat 2013 15:06

ielts 4 bölümden oluşan bir sınav lıstening readıng wrıtıng speakıng ortalama 6.5 gerek 9 uzerınden.

akdogan23
Aday Memur
16 Şubat 2013 15:11

Bunlarin insan kaynaklari neye gore sinav daveti yolluyor. Benim hic bir dil sinavim yok. Ayrica gelen mail de aynen şu ifade yer aliyor " Şirketimize yapmış olduğunuz iş başvurunuz değerlendirilmiş olup; başvurunuzun işe alım koşullarımıza uygun olduğu belirlenmiştir."

mysticism
Aday Memur
16 Şubat 2013 15:25

giriş koşulları nasıl başvuru falan?

özgecanfındık, 11 yıl önce

ielts 4 bölümden oluşan bir sınav lıstening readıng wrıtıng speakıng ortalama 6.5 gerek 9 uzerınden.

serknkty
Yasaklı
16 Şubat 2013 21:14

yok hiç haberim yok, ielts için şimdi randevu alsan en az 1 ay sonrası için gün veriyorlar sonucun gelmesi falan epey sürer. davet etmişler ama pek bi şey anlamadım, yine de girelim düşüncesindeyim.

mysticism, 11 yıl önce

kudrety
Aday Memur
17 Şubat 2013 18:39

banada davet geldi geri cevapta yazdim . dil puani istiyolar herhalde ama is baslayana kadar tedarik edebiliyosun zaten arkadasda belirtmis yukarlarda bi yerde .

mysticism
Aday Memur
17 Şubat 2013 18:51

sanırım ben başvurmayacağım girecek olanlara başarılar.

kudrety, 11 yıl önce

banada davet geldi geri cevapta yazdim . dil puani istiyolar herhalde ama is baslayana kadar tedarik edebiliyosun zaten arkadasda belirtmis yukarlarda bi yerde .

egelilodos35
Aday Memur
18 Şubat 2013 11:52

merhaba arkadaşlar ! bende sınav daveti alanlardanım acaba aramızda mühendis mezunu varmı?

akdogan23
Aday Memur
18 Şubat 2013 13:19

Vay be muhendislik mezunlarini cagiriyolar mi

egelilodos35, 11 yıl önce

merhaba arkadaşlar ! bende sınav daveti alanlardanım acaba aramızda mühendis mezunu varmı?

cocobongo
Aday Memur
18 Şubat 2013 14:28

üds ya da kpds nin gecerli olup olmadigini bilemiyorum ancak buyuk ihtimalle gecersizdir IELTS TOEFL soz konusuysa, IELTS den 6.5 almak zor degil, biraz ingilizce kulturunuz varsa, biraz da teknik calisirsaniz almaniz kolay. Maas durumu hakkinda bilgisi olan varsa, paylasirsa seviniriz.

Toplam 164 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi