Editörler : swat3410
21 Şubat 2013 19:46

Başpolislik davası sonuçlandı ; Egm : 3 Memurlar : 2 Herkese Hayırlı olsun

Artık sorun ortadan kalktığına göre yeni sınav takvimi yakında açıklanır..Tüm meslektaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun...

haktan03
Aday Memur
21 Şubat 2013 20:19

sonuç hakkında bilgi verirmisin kardeşim

serdeniz38
Aday Memur
21 Şubat 2013 20:42

şimdi Anayasa Mahkemesi yolu açılmış oldu galiba bu işin başka aşaması varmı itiraz edilmeyip temyizede başvurulmassa karar kesinleşecekmi

serdeniz38
Aday Memur
21 Şubat 2013 20:47

şimdi Anayasa Mahkemesi i yolu açılmışmı oldu

davut türkoğlu
Aday Memur
21 Şubat 2013 21:35

sonuçlanan ne ? başpolisler yine kimi neyi mahkemeye vermiş? polis kelimesine eklenen baş sözcüğünü mü beğenmemişler? yoksa hiçbir rütbede polis sözcüğü geçmiyor onu mu?başpolisim derken sahiplenme oluyor o mu zorlarına gitti. yada başpolislere makam aracı verilmiyor o yüzden mi? başpolislerin o kadar çok sorunu var ki hangi konu da karar çıkmış?

21 Şubat 2013 21:41

sen neden zıpladın senlik ne var hazımsız

davut türkoğlu, 11 yıl önce

sonuçlanan ne ? başpolisler yine kimi neyi mahkemeye vermiş? polis kelimesine eklenen baş sözcüğünü mü beğenmemişler? yoksa hiçbir rütbede polis sözcüğü geçmiyor onu mu?başpolisim derken sahiplenme oluyor o mu zorlarına gitti. yada başpolislere makam aracı verilmiyor o yüzden mi? başpolislerin o kadar çok sorunu var ki hangi konu da karar çıkmış?

davut türkoğlu
Aday Memur
21 Şubat 2013 21:44

çok zor sınavlardan ve elemelerden geçerek başpolis oldular. ne hikmetse mahkemelerden bir türlü kurtulamadılar. teşkilata hayırlı olsun dediğiniz karar ne?

davut türkoğlu
Aday Memur
21 Şubat 2013 21:50

hak etmediğini yersen hazım güçlüğü çekersin. şimdiye kadar hak etmediğim ve alınteri dökmediğim hiçbirşeyi yemedim. o yüzden yediklerimi allaha çok şükür hazmediyorum.

hakedilmemiş rütbeye! en güzel örnek başpolislik.

21 Şubat 2013 21:52

şimdi sana saatlerce ders anlatacak değilim bulunduğun yerdeki başpolislerine söyle onlar anlatirlar sana

hak etmediğini yersen hazım güçlüğü çekersin. şimdiye kadar hak etmediğim ve alınteri dökmediğim hiçbirşeyi yemedim. o yüzden yediklerimi allaha çok şükür hazmediyorum.

hakedilmemiş rütbeye! en güzel örnek başpolislik.

serkan2527
Aday Memur
21 Şubat 2013 21:54

Avukatımıza kararın örneği ulaşmış yarın açıklanır buradan paylaşacağız..İşimiz ahirete kaldı.. :)

21 Şubat 2013 21:55

bahsettiğin 1. ve 2. atamalar ile ilgili kararmı devrem

serkan2527, 11 yıl önce

Avukatımıza kararın örneği ulaşmış yarın açıklanır buradan paylaşacağız..İşimiz ahirete kaldı.. :)

davut türkoğlu
Aday Memur
21 Şubat 2013 22:09

arnavutoğlu burnunu o kadar çok havaya kaldırıyorsun ki önünü göremeyip bir yerlere çarpacaksın. bir meslektaşın olarak üzülürüm.

21 Şubat 2013 22:12

aman sen üzülme ben burnuma sahip çıkarım sen git gazını çıkar

arnavutoğlu burnunu o kadar çok havaya kaldırıyorsun ki önünü göremeyip bir yerlere çarpacaksın. bir meslektaşın olarak üzülürüm.

21 Şubat 2013 22:19

ortaya birşey atıp çekildin net bilgin yoksa hiç yazma bu ne böyle

serkan2527, 11 yıl önce

davut türkoğlu
Aday Memur
21 Şubat 2013 22:34

arnavutoğlu yazdıklarımı okumuyormusun yoksa anlama güçlüğümü çekiyorsun,hazımsız olmadığımı ve nedenlerini söyledim.bu yüzden gaz problemimde yok. anlama güçlüğü çekmeni normal sayıyorum. hak etmediğin başpolislik senin beyninin yüzde doksanını işgal etmiş durumda. Başpolisliğin iptal edilmesi sende büyük bir travma yaratır. O yüzden sana türkiyenin en iyi idare hukuku avukatlarından birinin ismini vereyim av.metin günday.Başpolislik iptal edilme durumunda hemen bu avukatı bul.kendisi ankarada.allah korusun kendine birşey yapmandan korkuyorum.

21 Şubat 2013 22:38

senin psikolojini anlıyorum sen benim için kehanetlerde bulunma bence ben bilirim hakkımı hukukumu boş zamanımda gel ders vereyim sana şimdi çekilebilirsin kapıyı dışırıdan kapat

arnavutoğlu yazdıklarımı okumuyormusun yoksa anlama güçlüğümü çekiyorsun,hazımsız olmadığımı ve nedenlerini söyledim.bu yüzden gaz problemimde yok. anlama güçlüğü çekmeni normal sayıyorum. hak etmediğin başpolislik senin beyninin yüzde doksanını işgal etmiş durumda. Başpolisliğin iptal edilmesi sende büyük bir travma yaratır. O yüzden sana türkiyenin en iyi idare hukuku avukatlarından birinin ismini vereyim av.metin günday.Başpolislik iptal edilme durumunda hemen bu avukatı bul.kendisi ankarada.allah korusun kendine birşey yapmandan korkuyorum.

davut türkoğlu
Aday Memur
21 Şubat 2013 22:42

burnunu çek kapı kapanmıyor

serkan2527
Aday Memur
21 Şubat 2013 23:59

arkadaşlar danıştay 12.dairede devam eden dava sonuçlandı 3/2 red edildi

22 Şubat 2013 00:19

hangi dava atamalarla ilgiliolanmı

serkan2527, 11 yıl önce

arkadaşlar danıştay 12.dairede devam eden dava sonuçlandı 3/2 red edildi