Editörler :
12 Mart 2013 11:47   

Ankarada arapça kurs arayanlar

Arkadaşlar ankarada Arapça kursu arayan arkadaşlarımız olabilir içimizde, ben necatibeyde Hira Dil Merkezi Var, Abdulkadir Seyitoğlu nun orayı tevsiye ederim, +35 cd desteğiyle birlikte arapçayı sıfırdan alıyorlar ve gayette başarılılar,telefonları 230 25 30

15 Mart 2013 22:27

ebrar-06
Aday Memur

hıra mı bence ınfak da şükrü hoca

22 Mart 2013 15:26

musabbinumeyr
Aday Memur

kızılayda mı?

27 Mart 2013 19:54

ebrar-06
Aday Memur

yok ınfak ulusda

22 Şubat 2016 13:13

dal_006
Aday Memur

arkadaşlar Ankara'da Arapça Kursu almak isterseniz aşağıdaki linkten detaylara bakabilirsiniz.

http://www.3bilgi.com/multimedya/foto/arapca-kursu-ankara-arapca-harfler-63/1/

01 Ekim 2018 13:56

meliksahbeyaz
Yasaklı

Ankara Kızılayda Arapça kursunda en iyisi Çağrı Dil Okulu. Hocalar Arap ve dil bilimciler. Arapçaya dair her şey var. Arap lehçe kursları da var. Örneğin Mısır Lehçesi, Yemen lehçesi, Fas Lehçesi, Suriye Lehçesi... Kuran Arapçası dersleri de... çok nitelikli eğitimleri var. Etkinlikler oluyor. Ben de Çağrı Dil Okulu?nda ibranice öğrendim ve şu an Yunanca öğreniyorum. Otuz dilde eğitim veriyorlar ve hocaların anadiller ve o dillerin uzmanı. Ankara?da yaşayıp Dil öğrenmek isteyenler kursları iyi araştırsın. Ben 4 ay boyunca kursları araştırdım. Hocalarla tanıştıklarında Çağrı?nın en iyisi olduğunu anladım. Mutlaka Salık veririm.

01 Ekim 2018 13:58

meliksahbeyaz
Yasaklı

cagridilokulu sitesinden de bakabilirsiniz.

Toplam 6 mesaj

ANKET
Bir acil durum halinde, mahallenizdeki toplanma alanlarının neresi olduğunu biliyor musunuz?