Editörler : Lanet
17 Mart 2013 19:50

tıraş makinesi önerileriniz...

Tıraş makinesi almak istiyorum bu konuda hangi markayı önerirsiniz?

ARABAM MAZOTLU
Müsteşar Yardımcısı
21 Mart 2013 22:48

Kişisel bakım ürünlerinde Phılıpsten şaşma.

spektaküler avukat
Şube Müdürü
25 Mart 2013 03:36

Tam adamına denk geldin. 3-4 gündür saç traş makinelerini araştırıyorum. Moserle panasonic arasında kaldım panasonic er 1611 almaya kara verdim.

Lineer motor sistemi var çünkü, oldukça kuvvetli bir makina.

Bu motor sistemi sakal traş makinelerinde de var, ilk önce de onlarda kullanmışlar zaten. Sakal için alcaksan da panasonic al. Öyle philips, braun falan boşver. Ezbere yapılan yorumlar bunlar. Her ürün için farklı iyi bir marka vardır.

Ali Yosun
Aday Memur
17 Nisan 2013 14:55

Kişisel bakım ürünlerin de philips'in iyi olduğunu duydum arkadaşlar.Kullanmadığım için kullandım diyemem fakat kullanan arkadaşlar kaliteli olduğunu söylüyorlar. Benim de traj makinam yok alırsam philips düşünürüm herhalde.

17 Nisan 2013 16:28

kardeşimde philips var, hiç memnun değil. jiletten şaşma diyor.

teye
Şube Müdürü
06 Mayıs 2013 00:23

tıraş makineleri jilet gibi sinek kaydı tıraş yapmaz

phılıps (kendi tecrübemi söylüyorum) bu alanda ii değil...braunun kendi kendini temizleyen tıraş makinesi ilk piyasaya çıktığında--reklamına da aldanıp- almıştım.kirli sakal yapıyodu

babyliss ve remington fena değil.en azından diğerlerine vereceğin para kadar bunlar da iş görüyo

nice_42
Kapalı
12 Mayıs 2013 22:04

ben de braun var reklamını seyretsen sinek kaydı gibi tıraş yapıyor izlenimi bırakıyor gerçekte öle bir gerçekliği yok maalesef kesmesine kesiyor ama boğazımdaki sakalları iyi kesemiyor kıllar kalıyor ben yeniden bir makine alacak olsam panasonic almayı düşünüyorum

johnscott
Aday Memur
31 Mayıs 2013 01:27

Babyliss 10 in 1 buradan bakabilirsiniz. http://www.herzamanfirsat.com/babyliss-e836xe-sarjli-sac-ve

spektaküler avukat
Şube Müdürü
18 Haziran 2013 22:34

Panasonic es-lf 51 aldım sinekkaydıdan da iyi yapıyor ancak boyun kısmını köpükle ve ilk olarak yapmak lazım( 14bin devir olduğundan makine boynu yakıyo kuru ya da suyla yapınca ilk traşım acemiliğime denk geldi boynum çok kızardı). Diğerlerinden uzun 5-10 kıl kalıyo onları da çeşitli yönlerde özellikle çıkış yönünün tersinde hareket ettirerek almak mümkün.

teye, 11 yıl önce

tıraş makineleri jilet gibi sinek kaydı tıraş yapmaz

phılıps (kendi tecrübemi söylüyorum) bu alanda ii değil...braunun kendi kendini temizleyen tıraş makinesi ilk piyasaya çıktığında--reklamına da aldanıp- almıştım.kirli sakal yapıyodu

babyliss ve remington fena değil.en azından diğerlerine vereceğin para kadar bunlar da iş görüyo

spektaküler avukat
Şube Müdürü
18 Haziran 2013 22:38

Boyunda kalıyo yani sinekkaydı olmayan 5-10 kıl, onu da biraz uğraşarak alabilirsiniz.

Bu arada sakal ve ten makinaya 1 ayda uym sağlıyuormuş. Kullanım kılavuzunda öyle yazıyo. İlk başlardaki kızarıklık, tahriş ve tahrişin oluşturduğu çok minik sivilciler çok normal. Ben de ilk kez sakal traş makinesi kullandım hayatımda 3 gün önce. Bende de oldu bunlar.

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi