Editörler :
29 Mart 2013 23:36   

Tefal Actıfry Fritöz Önerir misiniz?

1 kaşık yağ ile 1 kilo patates pişirildiği gerçeği doğrumu arkadaşlar.Bilgisi olan yada kullanan var ise bilgi verebilir mi?

Şimdiden Teşekkürler.

31 Mart 2013 21:56

zehra kurun
Aday Memur

Evet gerçekten az yağ kullanımı oluyor.Fakat 1 kg patetesi yarm saat den uzun bir süre de pişiyor.Elektik konusunda tasarruf yapamıyosunuz tabi.Fakat pişirmesi güzel.Nerdeyse tüm sebzeler çok güzel pişirilebiliyor.

02 Nisan 2013 01:21

hendrix789
Kapalı

abla bir kere o fritöz değil bildiğin fırındır tefalinki fritöz boyutuna getirip satmaya çalışıyorlar. çok defa içinden çıkanı yedim. hiç gerekli bir alet değil çektiği elektrik ile 1 gün evini ısıtırsın...

herkesin evinde actifry var zaten atın fırına patatesleri soslayıp üstüne 1 kaşık yağ gezdirin tamamdır... fırın turbo oluns(ki artık tüm fırınlar öyle) tamamdır al sana oldu.. emin olun tefalin o aletide aynı mantık..

tefal böyle garip aletler yaparak para kazanmaya çalışıyor son yıllarda hele bir yoğurt makinası vardı evlere şenlik.....

bu kadar hamaratlık istiyorsanız arkadaşlar hiçbirini almaya gerek yok gidin 3 boyutlu pişirme özellikle kaliteli bir fırın alın hepsini o yapar.. daha fazlasını yapar...

24 Temmuz 2013 21:51

permanganat42
Kapalı

Ben çok memnunum. Mutfaktaki elim ayağım. çok şey yapıyorum ve çok ta güzel oluyor.

16 Ocak 2015 18:51

SeCciL
Aday Memur

Kesinlikle öneriyorum. Resmen mucize gibi bir alet.. Hem yağ kullanmıyorum hem de çok güzel yemek yapıyor. Ayrıca bunla yemek yapması da çok kolay.. Yıllarca bende öteledim almadım pahalı diye ancak

.

burada indirime girince aldım ve keşke önceden alsaydım dedim inanın...

17 Nisan 2015 00:08

demirzeyno
Aday Memur

güzel bir ürün özellikle yağı az kullandığınız için sağlık açısındanda iyi

Toplam 5 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?