Editörler : Lanet
04 Nisan 2013 10:40

Philips Akıllı Ütü Kullanan Var mı ?

Philip akıllı ütü kullanan var mı.Artık iyi bir ütü almanın vakti geldi.Yardım Lütfen.

belgazeynep1
Aday Memur
08 Nisan 2013 14:16

Evet ben yeni aldım, daha önce ütü yapmıyormuşum eziyet çekiyormuşum onu anladım. Tavsiye ederim. Akıllı ütü alacaksan kesinlikle Phillips al. Ben kullanıcılara sordum herkes onu tavsiye etti bana...

bestteacher42
Aday Memur
08 Nisan 2013 15:27

philips tavsiye ederim steam glide taban deymeden açıyor kırışıklıkları

mine sukran
Aday Memur
08 Nisan 2013 16:31

Bende Philips Azur var çok severek kullanıyorum.Akıllı ütülerin de kullanışlı olduğunu söylüyorlar. Philips bu konuda iyi diye düşünüyorum.

08 Nisan 2013 23:20

Bir erkek olarak bu konuya katılmam ne derece doğru olur ama daha dün ütü aldığım için yazayım dedim.

Evlendiğimizde aldığımız philips ütü 6.yılında buhar vermez oldu. Sirke ile bayağı bir temizledim ama düzen tutmadı. Eşim tabi ütüde çok yoruluyordu. Dün iki saat araştırdıktan sonra kazanlı ütü almaya karar verdim.

Sizede tavsiyem kazanlı ütü almanız. Normal ütünün 6-7 katı buhar veriyor. Ütü yapmanın işkenceden çıktığını söylüyor eşim. Sizede şiddetle tavsiye ederim.

Kazanlı ütü alırken dikkat etmeniz gerekenler

1-Sürekli su ilave edilebiliyormu. Bazı ucuz modellerde ütünün suyu bitince 15 dakika soğumasını bekliyorsun. Eğer çok ütü yapıyorsanız mutlaka sürekli su ilave edilebilen olsun

2-Buhar basıncı bar cinsinden mutlaka yüksek olsun

3-Dakikada verebileceği buhar miktarı 120g/min gibi yüksek olsun.

Ben 350 lira 8 taksite teknosadan aldım. Garanti ilede teknosa ilgileniyormuş . Delonginin ütüde çok iyi olduğunu okudum

http://www.teknosa.com/urunler/120170252/delonghi-vvx1640-buhar-kazanli-utu?term=DELONGHI%20VVX1640

Size bu pahalı gelirse daha ucuz markalardada benzer cihazlar var.

eybigi
Aday Memur
09 Nisan 2013 09:03

bende philips buhar kazanlı ütü kullunıyorum. Çok memnunum. 1.5 dk da ısınıyor su bittiğinde her istediğin zaman ilave edebiliyorsun. Tekrar tekrar ısınmayı beklemeye gerek kalmıyor. Şöyle söyleyeyim normalde 6 saatte yapacağın ütü kazanlıyla 1 saatte bitiyor. Hemen ısındığı için klasik ütüyü çıkarmıyorum bile. Hiç düşünmeyin buhar kazanlı ütü alın derim. Kolay gelsin

Katip1975
Aday Memur
09 Nisan 2013 15:49

kesinlikle philips derim yeni aldım mükemmel bu reklamlarda çıkıyor ya ısı ayarı olmayan akıllı ütü ondan işte harika bişey tavsiye ediyorum ayrıca kazanlı ütüleri de araştırdım ama benimki daha iyi geldi modeli de benimkinin Philips GC 5060/02 Perfect Care Xpress 2800 wat

ismailcbkk
Aday Memur
24 Nisan 2013 11:02

buharlı ütü almıştım bozuldu garantiye gönderdim ürün tekrar bozuk geldi en son sorunumu çözdüler buharlı ütüde tefalden şaşmayın ;)

0640
Kapalı
28 Mayıs 2013 19:38

Ütüyle uğraşmak istemeyenler için ve özellikle bekarlar için Singer Steam Works Pro SWP.02 Buhar Kazanlı Ütü - Askıda Ütüleme araştırın derim.

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi