Editörler : crops35
04 Nisan 2013 19:44

uyumayin ....sağlik bakanliği kpss şarti olmadan taşeron işçileri kadroya alma çalişmasi içerisinde

EVET DOĞRU...

AKP HÜKÜMETİ SEÇİM ÖNCESİ BELEDİYE VE SAĞLIK BAKANLIĞI NDA ÇALIŞAN TŞERON İŞÇİLERİ KPSSS ŞARTI OLMAKSIZIN 4 B KADROSUN SNRADA 657 YE ALMAK İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLAMIŞ DURUMDA ...

UYUMAYIN ARKADAŞLAR. BEN DE BİR KPSS İLE ATANMIŞ DEVLET MEMURU OLARAK ÇOK ZORUMA GİDİYOR. ...

MEYYALE34
Aday Memur
04 Nisan 2013 19:53

SİZ BÖYLE BURALARDA BEKLEYİN DİĞERLERİ NASIL OLSA KPSS ÇALIŞMASI YAPMADAN ATANACAK ...

mürtap80
Kapalı
04 Nisan 2013 19:58

bizden bişey olmaz boşuna yorulma kardeşim

birlik yok

aynı konuda adamlar tek başlık açıp konuşmak yerine herkes kafasına göre aynı konudan başlık açıyor

biri onlar adına gidecek çalışacak çabalayacak bunlarda hazıra konacaklar tek dertleri bu sen yap ben sana manevi destek veririm

daha çok beklersiniz ARKADAŞLAR daha çok

sizinle birlikte bende çok beklerim tabiii

MEYYALE34, 11 yıl önce

SİZ BÖYLE BURALARDA BEKLEYİN DİĞERLERİ NASIL OLSA KPSS ÇALIŞMASI YAPMADAN ATANACAK ...

mürtap80
Kapalı
04 Nisan 2013 20:01

bireysel olarak sadece twit atıyorum meil atıyorum

zira bunlarla bakkala bile gidilmez..

MEYYALE34
Aday Memur
04 Nisan 2013 20:31

ben atanmadan önce yine bu sitede benim gibi atama bekleyen arkadaşlarla hemen hemen hergün devlet personel başkanlığını arardık ve edindiğimiz bilgileri burada paylaşırdık.

sizlerde tepkinizi gösterin ki sesinizi duysun birileri .burada yazarak hiçbiyere varamazsınız haberniz olsun ..isterseniz hastanede yada belediyede çalışan bir tanıdığınız varsa onlara sorun ...sizler kpssssye bi yıl boyu çalışın emek ederken birileri hooppppp hemen kadroya gelsin .bu haksızlığa daha fazla sessiz kalmayın arkadaşlarrr.

mürtap80
Kapalı
04 Nisan 2013 20:33

işte sadece ben diyorum hadi gidelim birlik olalım ama bunlar sen yap biz sana desteğiz diyorlar Allahını seversen ben tek başıma ne yapabilirim

MEYYALE34, 11 yıl önce

ben atanmadan önce yine bu sitede benim gibi atama bekleyen arkadaşlarla hemen hemen hergün devlet personel başkanlığını arardık ve edindiğimiz bilgileri burada paylaşırdık.

sizlerde tepkinizi gösterin ki sesinizi duysun birileri .burada yazarak hiçbiyere varamazsınız haberniz olsun ..isterseniz hastanede yada belediyede çalışan bir tanıdığınız varsa onlara sorun ...sizler kpssssye bi yıl boyu çalışın emek ederken birileri hooppppp hemen kadroya gelsin .bu haksızlığa daha fazla sessiz kalmayın arkadaşlarrr.

teknik2008
Kapalı
04 Nisan 2013 20:33

Vay arkadaş gün geçmiyor ki yeni bir vahimlik durum olmasın kahrolsun yaşamak istemiyorum artık !!!!

MEYYALE34
Aday Memur
04 Nisan 2013 20:34

bu arada sağlık bakanlığında çalışan taşeron işçiler bilgi işlem personelidir. sağlık çalışanı değil.ve bunlar hiçbir kpss puanı ranmksızın kadroya geçirecekler..düz memur ya da vhki olacaklar

MEYYALE34
Aday Memur
04 Nisan 2013 20:37

valla ben bi yıl boyu çalıştım emek ettim ve atandım çok ama çok gücüme gidiyor.. genel seçim var ona yatırım yapıyorlarr...sizler ders çalışarakda tanamayacaksınızz...

teknik2008
Kapalı
04 Nisan 2013 20:41

Meyyale eğer dediğin doğru ve böyle yapacaklarsa ALLAH BELALARINI VERSİN İNŞALLAH

MEYYALE34
Aday Memur
04 Nisan 2013 20:45

şaka yapmıyorum amacım sizleri tedirgin etmek değil ...

sadce bu duruma sesiz kalmak istemiyorumm ..isterseniz hastanede çalışan ya da belediyyede çalışan taşeron işçiler personale sorabilirsiniz...daha önce bunun benzeri 2007 yılında kızılayda olsu taşeron bilgi işlem personelini önce sözlşemeli personel olarak aldılar 2011 yılında da657 ye aldılar üstelik kpssss aranmaksızın sizlerde yazın sesinizi diğer arkadaşalra duyurun sessiz kalamayın lütfen

mürtap80
Kapalı
04 Nisan 2013 21:12

zaten bu haber vardı bayadır

ve kabul edilecek büyük ihtimallede

önlisanslılar uyusun horul horul

sadece bela okumakla olmuyor işte meclise kadar yolu var diyorum ama gelen bir Allahın kulu yok yazıklar olsun sizlerede,!!!

sen kadron için emek vermezsen böle elini yalatırlar sana

MEYYALE34, 11 yıl önce

http://www.saglikpersoneli.com.tr/manset/700-bin-taseron-isciye-kadro-formulu-araniyor-h17742.html

isterseniz bu linkteki haberi okuyunuz

MEYYALE34
Aday Memur
04 Nisan 2013 22:41

lütfen birlik olun ve devlet personel başkanlığını aratyınnnnnn yok sa kimdse atanamayacakkkk

doksanbespuan
Aday Memur
04 Nisan 2013 23:30

burdakiler bi boktan anlamaz arkadaşım bunlar biat etmeye alışmış insanlar,fettullah ne derse onu yaparlar

gececi52
Aday Memur
05 Nisan 2013 09:30

kpss gırmneden kurumlara bıle adam alıyolar

ey080878
Kapalı
05 Nisan 2013 10:29

neden bu kadar tepki anlamadım. bırakın alsınlar kadrro.

başkaları için isteyin ki en güzeli de sizin olsun

kpss2kpss
Aday Memur
05 Nisan 2013 10:31

uslubun karakterini eleveriyor. adamlar senin gibi biriyle aynı yolda yüremek istememeleri gayet doğal. konuyu biata ve f'ye nasıl bağladın anlamadım. ama sen olmazsa chp nin iktidar olmasını bekle bunlar sana kıyak yapmıyor onlar kıyak yapar ha. burda insanlar birlik beraberlik olalım çağrısı yapıyor sen güya olayı nerelere getiriyorsun, yukardaki gibi söyleyip insanları gayretemi getireceğini sanıyorsun. hiç alakasız konuyu buraya sıkıştırmak ("biat", "fettullah") bir provakatörlüktür. bununla burdaki arkadaşlar üzerinde nasıl bir etki yapmaya çalışıyorsun. nereye varmaya çalışıyorsun bilader. keni basiretsizliğimizi başka şeylere bağlamaya lüzüm yok . bir araya gelip DPB başkanlığına gidip taleplerimizi söyleyemiyoruz. bir mail dahi atamıyoruz. sonra yok "biat" yok "fettullah" saçma sapan şeyler. burda bir bayan arkadaş (mürtap80) ankarada yüreyelim dedi 700,000 kişiden bir kişi arkasından bende gelirim diyemedi. bu medeni cesareti gösteremedi. demokratik şekilde hakkını aramayı bileme sonra çamur yap ne güzel be... varsa bir önerin söyle, yoksa seviyesizleşme, hakaret etme, "asıl sensin "o" bir şeyden anlamayan"

doksanbespuan, 11 yıl önce

burdakiler bi boktan anlamaz arkadaşım bunlar biat etmeye alışmış insanlar,fettullah ne derse onu yaparlar

mürtap80
Kapalı
05 Nisan 2013 10:32

işte herkes siz gibi düşündüğünden bu haldeyiz sen emek verme biyerlerden gelmesini bekle dinimizde bile böle bişey yok çalışacak çabalayacak sonra tevekkül edeceksin arkadaşım sen boşboş otur sonra kadro gelsin diye bekle

diğer bölümler saniyede 50 twit atıyor bakan beye

meiller atıp bizzat ziyaretlere gidip kopardılar o kadroları söke söke ya bizler dediğin gibi yatalım bekleyelim belki gelir sana kadro

ey080878, 11 yıl önce

neden bu kadar tepki anlamadım. bırakın alsınlar kadrro.

başkaları için isteyin ki en güzeli de sizin olsun

ey080878
Kapalı
05 Nisan 2013 10:38

bencillik bence bu düşünce.

taşeron çalışan hiç emek vermemiş değil ki sadece sınavla mı emek oluyor 2 saatlik sınav. kaderin 2 saate bağlı.

biraz daha derin düşünün bence anlarsıznız belki

mürtap80, 11 yıl önce

işte herkes siz gibi düşündüğünden bu haldeyiz sen emek verme biyerlerden gelmesini bekle dinimizde bile böle bişey yok çalışacak çabalayacak sonra tevekkül edeceksin arkadaşım sen boşboş otur sonra kadro gelsin diye bekle

diğer bölümler saniyede 50 twit atıyor bakan beye

meiller atıp bizzat ziyaretlere gidip kopardılar o kadroları söke söke ya bizler dediğin gibi yatalım bekleyelim belki gelir sana kadro

ey080878
Kapalı
05 Nisan 2013 10:41

kimse yatmıyor emin olun.

taşeron işçi nin çalıştığı işte çalışında görelim.

herkes zeki olacak sınav kazanacak diye bir şey yok.

sonuçta yine emek var. dikkatiniz çekerim. oturuna kadro vermiyorlar. çalışan taşerona veriyorlar

Toplam 71 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi